Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Xeno View Post
    MGS HD Collection Zavvi LE για 50 λιρες (2ο price drop).
    40 λιρες για το 360, οπου να ναι θα το ριξουν κατω απ την απλη εκδοση .
    Επισης ME3 23 λιρες παλι στο Zavvi.

    Comment


    • Gears of War 3 - 10 λιρες στο Zavvi.
      Αν ειχα xbox εδω που ειμαι θα το χα παρει ηδη (πλακα πλακα παιζει να χω να παρω retail game απο το 2010).

      Comment


      • Dungeons & Dragons Anthology (Planescape Torment, Temple of Elemental Evil, Baldur’s Gate 1 & 2 + Expansions(Tales of the Sword Coast, Throne of Bhaal), Icewind Dale 1 & 2 + Expansions (αν και το Heart of Winter δεν το βλέπω)) 5$

        Neverwinter Nights Complete (Neverwinter Nights + Expansions (Shadows of Untertide, Hordes of the Underdark, Kingmaker), Neverwinter Nights 2 + Expansions (Mask of the Betrayer, Storm of Zehir, Mysteries of Westgate)) 7.5$

        Δυστυχώς ήταν 28-31 Μάρτη, οπότε σήμερα είναι η τελευταία μέρα. Για την ιστορία, ο αγαπημένος μου τίτλος απ' όλους είναι το ToEE (το χαμηλότερο metacritic score )

        Comment


        • Ούτε το Trials of the Luremaster βλέπω αλλά μικρό το κακό γιατί τα έχω όλα.

          Η δεύτερη συλλογή είναι πραγματικό λουκούμι για το Vaynard που θέλει να ασχοληθεί με τη συνέχεια του 2, 2+1 expansions ουσιαστικά 6 ευρώ. ΤΡΕΞΕ!
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • 0.79 το infinity blade 1 στο apple store.

            Comment


            • Krima sta lefta. file vrhka to infinite blade athlio, to idio kai to idio mexri na to termatiseis gia na kaneis level up. me kourase poly kai to parathsa prin vgalw ton teliko arxhgo.
              Deus Misereatur...
              Gloria filiorum patres i.e.m.e
              Viva los Vatos Locos

              ---------------------
              UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

              Comment


              • Ναι αλλά δίνεις 79 λεπτά για ένα κορυφαίο interactive benchmark .

                Comment


                • Originally posted by Evans View Post
                  Ναι αλλά δίνεις 79 λεπτά για ένα κορυφαίο interactive benchmark .
                  \bow
                  Deus Misereatur...
                  Gloria filiorum patres i.e.m.e
                  Viva los Vatos Locos

                  ---------------------
                  UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                  Comment


                  • Tactics Ogre LUCT 8 pounds σε psn, πρωτα το αγορασα και μετα το σκεφτηκα.

                    Οι κατοχοι ps vita ξερουν τι πρεπει να κανουν.

                    Comment


                    • Fallout στο GOG δωρεάν. (για 48 ώρες)

                      Comment


                      • Πέρα από το δωρεάν Fallout, το GOG δίνει σε πακέτο 20 δολλαρίων το Assassins Creed 1 Directors Cut και το Heroes of Might and Magic 5 Bundle ΧΩΡΙΣ DRM! Να θυμίσω πως είναι παιχνίδια της UBISOFT!

                        Download the best classic and new games on Windows, Mac & Linux. A vast selection of titles, DRM-free, with free goodies and 30-day money-back guarantee.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • 4200ΜSP για 26 λιρες!


                          Easter sale στο UK MS store, απλα καντε use τον κωδικο EASTER25OFF.
                          Ετοιμος ημουν κι εγω να κανω κινηση, κριμα που δεν εχω ιδεα ποτε θα ξαναπιασω 360..

                          Comment


                          • Στο gog όλα τα might and magic και heroes and might and magic μισή τιμή.

                            Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν αλλά εγώ το αναφέρω.Θα πρότεινα τα might and magic 6 και 7 σε όποιον είναι σε retro mood πάντως,είναι εξαιρετικά παιχνίδια αλλά hardcore,καμία σχέση με τα τωρινά.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • ασχετο με προσφορες αλλα για καποιον που θελει να ασχοληθει με το ειδος θα αντιπροτεινα το wizardry 8 κατεμε ειναι καλυτερο απο ολα τα παλια might and magic αν και το 7 ηταν το αγαπημενο μου απο εκει και περα πηρε την κατω βολτα, ωραιες εποχες με pc master ανα χειρας και Tσουρινακη

                              Comment


                              • Originally posted by Vaynard View Post
                                ασχετο με προσφορες αλλα για καποιον που θελει να ασχοληθει με το ειδος θα αντιπροτεινα το wizardry 8 κατεμε ειναι καλυτερο απο ολα τα παλια might and magic αν και το 7 ηταν το αγαπημενο μου απο εκει και περα πηρε την κατω βολτα, ωραιες εποχες με pc master ανα χειρας και Tσουρινακη
                                :kill:

                                Δε λεμε τετοιες κακες λεξεις εδωμεσα...
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X