Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παιδιά τρέξτε,στο steam έχει το batman arkham city goty edition 5.25 ευρ'ω!!!Όποιος δεν το έχει παίξει να πάει ΧΤΕΣ και να το πάρει,μιλάμε για απίστευτο παιχνίδι και τρελό value for money.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Το είχα αγοράσει με έξτρα έκπτωση από το Greenman Gaming στα ~4,5€



      Μιας και ανέφερα το site, τώρα είδα πως για όσους ενδιαφέρονται για ψηφιακές αγορές, έχει τα Tomb Raider και Bioshock: Infinite 25% κάτω, στα 37,5 €

      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment




      • ΠΑΡΑ πολύ καλή προσφορά!! Ας μη με είχε ξεφραγκιάσει το Torment Kickstarter και θα τη χτύπαγα χωρίς 2η σκέψη...
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Παίζει και να έκανα βλακεία μιας και κάποια τα έχω κλόπιες,άλλα από περιοδικά κλπ,αλλά το τσίμπησα το πακέτο.Ελπίζω κάποια στιγμή να ασχοληθώ κιόλας.
          Carpe diem

          Comment


          • Limbo στο Steam προσφορά ημέρας 75% κάτω, στα 2,5€

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • Με ένα γρήγορο search δεν είδα να έχει αναφερθεί:
              Twisted Pixel Bundle 800msp... Κοινώς για 800 πόντους παίρνει κανείς τα The Maw, Comic Jumper, Splosion Man και Ms Splosion Man. Καθόλου άσχημα. Λογικά θα το τιμήσω μιας και έχω μόνο το Splosion Man- το οποίο το είχα αγοράσει 50% off.
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Μου λείπε το MS Splosion Man.
                Carpe diem

                Comment


                • Παίζει να είναι η πρώτη αξιόλογη προσφορά του Πλαισίου που βλέπω. Προσφορά ημέρας αν και το κόβω να έχουν ήδη τελειώσει τα αποθέματα.

                  PS3 GoW Ascension bundle (δηλαδή PS3 500 Gb + GoW: Ascension + GoW controller) + Pro 2013 + Gran Turismo 5 + χειριστήριο Doop = 280 €

                  http://www.plaisio.gr/games/ps3/ps3-...op-Gamepad.htm



                  EDIT
                  Αν και τώρα που το ξανακοιτάω, δεν βλέπω να αναφέρεται κάπου πως παίρνεις το GoW χειριστήριο. Έχει την φωτογραφία του, κι από κάτω γράφει:
                  Μαζί με την κονσόλα Playstation 3 θα πάρετε το God Of War Ascension, το Gran Turismo 5, το Pro Evolution Soccer 2013 και ένα επιπλέον ασύρματο controller Doop.
                  Αν ενδιαφέρεται κανείς ας το αποσαφηνίσει.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • 145e δεν το ειχαν προσφατα το pstriple? Αν τα θες αυτα και δεν εχεις καθολου σκληρο οκ αλλιως δεν βλεπω και πολυ value..

                      Comment


                      • Δυνατο bundle σιγουρα. Παντως το SuperSlim ενω μ'αρεσε προσωπικα στις εικονες, απο κοντα μου φανηκε χαλια πολυ φθηνο και πλαστικουρα.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Wii U 149 λιρες η 170 με zombie U



                          Το ψηνω αλλα ρε γμτ δεν εχει κανενα παιχνιδι εκτος του μαριο που να με ενδιαφερει..

                          Comment


                          • ΤΡΕΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ! Sonic The Hedgehog bundle στο GreenManGaming για digital download στο Steam στα 20€!!!!!. Περιλαμβάνει:

                            • Sonic the Hedgehog
                            • Sonic The Hedgehog 2
                            • Sonic 3 and Knuckles
                            • Sonic CD
                            • Sonic Adventure DX (Νομίζω πως είναι το Director's Cut του 1ου)
                            • Sonic Adventure 2
                            • Sonic SEGA All Stars Racing
                            • Sonic the Hedgehog 4 Episode I
                            • Sonic the Hedgehog 4 Episode II
                            • Sonic Generations (!!!!!)


                            Είναι στα 75% κάτω, από 100€ το δίνουν 25€. Αν βάλετε και τον κωδικό GMG20-GGN5D-FC3NA πάει ακόμα 20% κάτω της υπολειπόμενης τιμής, δηλαδή στα 20€ !! Ένα δίευρο το κάθε Sonic δηλαδή, ξεφτίλα.

                            Μόνο το Sonic Generations κάνει 15-20€ σε zavvi / play / amazon κλπ, και αν το πάρεις ψηφιακά όλα τα μαγαζιά το έχουν στα 30. Βλακεία τους βέβαια αφού κάθε αντίτυπο του παιχνιδιού έρχεται και με κωδικό για το Steam επομένως αν το αγοράσεις από κατάστημα βγαίνεις δύο φορές κερδισμένος

                            Όπως έχω ξαναπεί είμαι κατά των digital αγορών και πέρα από κάποια humble bundles, έχω πάρει μόνο το Arkham Asylum στα 4,5€. Δηλαδή οκ, ξεφτίλα. Θα με έφτυνε ο Θεός αν δεν το αγόραζα Δεν έχω δώσει ποτέ τόσα λεφτά μαζεμένα για digital games, όμως η συγκεκριμένη περίπτωση αξίζει με τα χίλια πιστεύω. Ίσως και να ενδώσω.



                            EDIT
                            Εν τω μεταξύ μόλις παρατήρησα πως το Steam έχει Sonic Hits Collection με την ίδια περίπου αναλογία τιμής, απλά προσφέρει κι άλλα παιχνίδια . Με 35€ δίνει όλα τα παραπάνω συν ακόμα:

                            • Sonic & All Star Racing Transformed
                            • Dr Robotnik's Mean Bean Machine
                            • Sonic 3D Blast
                            • Sonic Spinball
                            • + DLC για Sonic Generations, Sonic Racing Transformed & Sonic Adventure 2

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • HUMBLE DOUBLE FINE BUNDLE!!!!

                              Τ'αφεντικό τρελάθηκε!!!

                              Με το συνηθισμένο δολλάριο παίρνουμε

                              Costume Quest
                              Psychonauts
                              Stacking (!!!!)

                              Και με πάνω από το μ.ο.που είναι στα 8,5+ δολλάρια το...

                              BRUTAL LEGEND!

                              Εγώ το τσίμπησα πάντως!

                              Pay what you want. Support charity. Get awesome games.
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • EU PSN Sale:

                                Offers run from 22nd May 2013 until 5th June 2013.
                                PlayStation 3 (with additional 10% discount for PS Plus subscribers)

                                Double Dragon Neon
                                Was Euros 7.99/Pounds 6.49, now Euros 3.99/Pounds 3.19

                                Final Fight: Double Impact
                                Was Euros 9.99/Pounds 7.99, now Euros 4.99/Pounds 3.99

                                Golden Axe
                                WasEuros 4.49/Pounds 3.69, now Euros 1.99/Pounds 1.59

                                Lord of the Rings: War in the North
                                Was Euros 19.99/Pounds 15.99, now Euros 9.99/Pounds 7.99

                                Marvel vs. Capcom: Origins
                                Was Euros 14.99/Pounds 11.99, now Euros 7.49/Pounds 5.99

                                Mini Ninjas
                                Was Euros 19.99/Pounds 15.99, now Euros 9.99/Pounds 7.99

                                Mortal Kombat
                                Was Euros 19.99/Pounds 15.99, now Euros 9.99/Euros 7.99

                                Mortal Kombat Arcade Kollection
                                Was Euros 9.99/Pounds 7.99, now Euros 4.99/Pounds 3.99

                                Super Street Fighter II Turbo HD Remix
                                Was Euros 14.99/Pounds 11.99, now Euros 7.49/Pounds 5.99

                                Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition
                                Was Euros 14.99/Pounds 11.99, now Euros 7.49/Pounds 5.99

                                Super Street Fighter IV Arcade Edition
                                Was Euros 14.99/Pounds 10.99, now Euros 7.49/Pounds 5.99

                                Tekken Tag Tournament 2
                                Was Euros 29.99/Pounds 19.99, now Euros 14.99/Pounds 11.99

                                The King of Fighters XIII
                                Was Euros 14.99/Pounds 11.99, now Euros 7.49/Pounds 5.99

                                The King of Fighters XIII GOLD EDITION
                                Was Euros 29.99/Pounds 23.99, now Euros 14.49/Pounds 11.59

                                Virtua Fighter 5 Final Showdown
                                Was Euros 12.99/Pounds 9.99, now Euros 6.49/Pounds 5.19

                                Virtua Fighter 5 Final Showdown Complete Edition
                                Was Euros 24.99/Pounds 19.99, now Euros 11.99/Pounds 9.69

                                PS3 (no additional PS Plus discount)
                                EA Sports MMA
                                Was Euros 29.99/Pounds 19.99, now Euros 9.99/Pounds 7.99

                                Fight Night Champion
                                Was Euros 29.99/Pounds 19.99, now Euros 14.99/Pounds 11.99
                                Αν ειχαμε σιγουρη/αξιοπιστη λυση για BC στο PS4 θα παιρνα απο τωρα πολλα απο αυτα ετσι για να υπαρχουν, αλλα οκ τωρα τα εχω ουτως ή αλλως τσαμπα στο PS3. Φοβερες τιμες παντως.

                                Comment

                                Working...
                                X