Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ωπ, ευχαριστώ. Αλλά λέει δεν είναι διαθέσιμο για αγορά. Πόσο το έδινε;

    Comment


    • Μεταξύ 170-180, δεν θυμάμαι ακριβώς την τιμή.

      Comment


      • Originally posted by sub_zero View Post
        Μεταξύ 170-180, δεν θυμάμαι ακριβώς την τιμή.
        179ε το ειχε, για εμενα η καλυτερη προσφορα ηταν τα 99ε της digital edition, ειδικά αν θες να παιξεις 2-3 παιχνιδια μονο.

        Comment


        • Για τους φίλους του Yakuza είναι σε προσφορά στο PS Store το spin-off game Judgement:
          https://store.playstation.com/en-gr/...DGMENTRYUGAENG

          Εμπεριέχει και το Virtua Fighter 5: Final Showdown! 😮

          Δεν προβλέπεται PC έκδοση όπως έγινε και στα Yajuza; 🤨
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Χτες η Microsoft εδινε το Psychonauts για Xbox free. Ξεχασα να το γραψω εδω δυστυχως, το προλαβα παντως για μενα.

            Αφηστε ακομη ειμαι τσαντισμενος, τη μοναδικη βδομαδα που δε μπηκα στο Epic Store διναν Torchlight 2...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Για τους φορμουλάκιδες, δωρεάν το F1 2018 για 2 μέρες:

              Choose from thousands of games for PC, Mac, Linux, and Android while supporting a charity of your choice. New games added every day!
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment




              • https://www.epicgames.com/store/en-U...saga-troy/home


                ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΑΜΠΑ

                TOTAL WAR TROY

                Comment


                • 4 ευρώ το NBA 2K20 φαίνεται αρκετά ελκυστική προσφορά.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • Ramparter πες μου αν θες δυο λόγια για το Gorogoa. Είναι σε -60% και θυμάμαι πως είχες αναφερθεί σε αυτό.

                    Comment


                    • Ναι κανε αλλαγη χωρας να σου βγει πιο φθηνα και παρτο, αξιζει πολυ αλλα μιλαμε για 2 ωρες εμπειρια. Μου θυμισε ομωςκατι απο Braid, δε μοιαζει σε gameplay αλλα στο πως με εκανε να αισθανθω.

                      South Africa, 3€

                      ΥΓ: Επισης μια που αναφερθηκα σε region change, το Spiritfarer που βγηκε πριν μια βδομαδα κι εχει 25€, στο ρωσικο store εχει μολις 5,8€
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Μα ίσα ίσα ψάχνω σύντομα και καλά παιχνίδια. Για το Spiritfarer πράγματι διαβάζω τα καλύτερα.

                        Comment


                        • Το spiritfarer το τσεκαρα στο steam, πρεπει να ειναι καλο αλλα μικρο δεν το λες μιλανε για ~30h στην καλυτερη, επισης δεν ξερω το theme του αν και ενδιαφερον δεν μου κλικαρει τοσο σε συνδυασμό με τα fetch quests, καλυτερα να ηταν εντελώς story driven imo. Τα λεω βεβαια χωρις να το εχω παιξει, απο οτι εχω δει και εχω διαβάσει. Παντως πρεπει να ειναι αρκετα σαντ.

                          Comment


                          • Το ξεκίνησα! Πράγματι δεν είναι το μικρό παιχνίδι που έψαχνα αλλά φαίνεται εκπληκτικό. Side-scroller management με καλό πλατφόρμιγκ, άπειρες καρτουνίστικες λεπτομέρειες και διασκεδαστικά minigames. Πέρα από το εθιστικό moment-to-moment gameplay με κάνει να ανυπομονώ για την εξέλιξη των χαρακτήρων. Υπόψη πως στο Switch φαίνεται να τρέχει στα 30fps, πράγμα όχι ιδανικό για τον χαρακτήρα των γραφικών.

                            Comment


                            • Αυτή τη στιγμή μπορείτε με μόλις 4 ευρώ να αποκτήσετε το Shenmue 1+2 στο "You can Pet The Dog" Humble Bundle όπου αν κατάλαβα καλά περιλαμβάνει games που χαϊδεύεις ζωάκια; 😄🐶

                              Pet the dog, pay what you want, and support animal charities in this bundle worth over $180! Learn more here.


                              Φυσικά έχει και άλλα ενδιαφέροντα games, το Where the Water Tastes Like Wine που είχε και δωρεάν το Epic Games store φαίνεται πολύ ατμοσφαιρικό!
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Δωρέαν έως 24/9 στο EPIC GAMES STORE Watch Dogs 2, Footbal Manager 2020 και Stick it to the man
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X