Announcement

Collapse
No announcement yet.

Role Players Realm

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μ' έφτιαξε, αλλά το έχει καθυστερήσει 2 ολόκληρα χρόνια, ρε φίλε.
    Τουλάχιστον εγώ το έχω Αμερικάνικο κάλου κάκου.
    sigpic

    Comment


    • Πολύ καλά νέα.Το devil survivor είναι εξαιρετικό παιχνίδι.Όσοι δεν το έχετε δει κάντε το.Θα πάρουμε την directors cut έκδοση,αυτά είναι.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment




      • μολις ειδα οτι τελικα ειναι srpg ειπα και γω...

        Comment


        • Eίναι πιθανό να βγει sequel του the world ends with you.



          Μακάρι,το twewy είναι πολύ καλό και φρέσκο παιχνίδι.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • [YOUTUBEHD]bvamHHSyjCY&feature=player_embedded#![/YOUTUBEHD]

            Comment


            • [YOUTUBEHD]6mQZazWYW_Y&feature=player_embedded#![/YOUTUBEHD]

              Comment


              • Φέρτε το Tales of Xillia, ρε μαλάκες! Για πόσο ακόμα θα κάτσουμε σαν μαλάκες να το περιμένουμε;;;
                sigpic

                Comment


                • Θελω σχολια για την αισθητικη του DQX απ' οσους εχουν παιξει το VIII...

                  Comment


                  • θα σου πω για το art direction οχι για την αισθητικη, δεν το παω καθολου το σχεδιο του toriyama και ας το παιρνουνε ως διαχρονικο πλεον , που να συγκριθει με τα υπολοιπα κορεατικα (βλεπε tera, aion, lineage) η με το ff14 κτλ κτλ αλλα μαλλον θα πουλησει αν ειναι προσεγμενο γιατι εχει το ονομα εχει και τον λαο απο πισω

                    5μυρια subs μονο japan day 1 ευκολα

                    Comment


                    • Αυτο που εννοουσα ειναι κατα ποσο εχει προοδευσει (και αν) απο το VIII που ειναι και μιας ηλικιας.
                      Μπορει το βιντεο να ναι κακης ποιοτητας, αλλα αυτο που βλεπω μου φαινεται τουλαχιστον κακο.
                      Δεν ειμαι fan του Toriyama, αλλα το VIII ηταν πολυ ομορφο, ή ετσι το θυμαμαι τελοσπαντων.

                      Comment


                      • ναι τεχνικα φαινεται οτι θα ειναι πολυ πισω, αλλα σιγουρα δεν στοχευουνε σε αυτο , ειπαμε ιδιαιτερο artwork = διαχρονικη αξια (και καλα)

                        το 8 ναι για τα δεδομενα του ps2 ητανε προσεγμενο τεχνικα , ειχε και εξαιρετικο overworld

                        Comment


                        • Ενταξει δεν ηταν okami,αλλα ειχε καλα γραφικα.Ειδικα για τοσο μεγαλο κοσμο.

                          Comment


                          • Λοιπόν παιδιά την επόμενη εβδομάδα το siliconera θα αποκαλύψει καινούριο τίτλο της squareenix ο οποίος,σύμφωνα με το site,θα μας εκπλήξει.



                            Για να δούμε.Προσωπικά είμαι πολύ περίεργος.Είναι αρκετά πιθανό να είναι κανένα the world ends with you 2 μια που πρόσφατα κυκλοφόρησαν φήμες για αυτό.Ίσως να είναι και το kingdom hearts 3,ο νομουρα είχε πει ότι μετά το dds θα πάρει σειρά αυτό.Μπορεί να είναι κάτι που έχει σχέση με final fantasy.Θα δούμε.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Στα ξενα fora το σνομπαρουν το teaser σε φαση "lol siliconera", οποτε δεν περιμενουν τιποτα σημαντικο. Κατι σε φαση TWEWY2 ειναι το καλυτερο ρεαλιστικο σεναριο που θα ηθελα να πραγματοποιηθει, τουλαχιστον ας βγαλουν κατι που ειναι RPG και οχι κανα chocobo breeding game για iOS.

                              Comment


                              • Τέλος πάντων, σε κάποια φάση το ψήνω να πιάσω στο PSX το Lunar(εσύ ξέρεις, Xeno)!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X