Announcement

Collapse
No announcement yet.

Role Players Realm

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Είναι το Versus ένα απο αυτά?

    Comment


    • Wait and see.

      Poly credit dinoun oloi sto versus, an einai kamia moufara na sas dw olous...
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Originally posted by Deus View Post
        Teaser site από την square enix για καινούριο παιχνίδι.

        全世界で高評価を得たアクションRPGの傑作が様々な新要素を追加して、Nintendo Switchで登場! 2018年9月27日(木)発売!


        Σε 5 μέρες θα έχουμε αποκαλυπτήρια.

        Κάνει μπαμ ότι πρόκειται για καινούριο world ends with you έτσι;
        To Calling παίζει από πίσω, TWEWY related είναι σίγουρα.

        Ακόμα, το αγαπημένο μου παιχνίδι στο DS.Αν αντί για sequel στο 3DS είναι smartphone,mobage,gree,facebook κάποια άλλη μαλακία, δεν ξέρω και εγώ τι θα κάνω.

        Αν υπάρχει έστω και ένας με DS που δεν το έχει παίξει εδώ μέσα να παρατήσει ότι JRPG παίζει και να πιάσει αυτό.Τώρα.

        Comment


        • Πάσαρέ μου μια κόπια και το ξεκινάω.
          Carpe diem

          Comment


          • Δεν με χαλάει αν δούμε final fantasy 13-3,ίσα ίσα καθώς το χάρηκα το 13-2 αλλά θα ξενερώσω αν διαπιστώσω ότι η square εστιάζει εκεί.Θέλουμε να δούμε versus,agito,twewy sequel (παρόλο που δεν έχω παίξει το πρώτο...) και οτιδήποτε νέο τέλος πάντων!

            Πλάκα πλάκα θα μάθουμε σύντομα,μια βδομάδα έμεινε για την πρώτη σεπτεβμρίου.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • Originally posted by Altair View Post
              Πάσαρέ μου μια κόπια και το ξεκινάω.
              Κι εγώ στην flashcard δεν μου πάει καρδιά να το ξεκινήσω, βρείτε μου ένα σε καλή τιμή και το ξεκινάω αμέσως

              Comment


              • Γιατί δε σου πάει καρδιά στην flashcard; Έχω πρακτικά αγοράσει όλα τα παιχνίδια που έχω στη flashcard αλλά τελικά πάλι εκεί τα παίζω.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • Originally posted by Hellraider View Post
                  To Calling παίζει από πίσω, TWEWY related είναι σίγουρα.

                  Ακόμα, το αγαπημένο μου παιχνίδι στο DS.Αν αντί για sequel στο 3DS είναι smartphone,mobage,gree,facebook κάποια άλλη μαλακία, δεν ξέρω και εγώ τι θα κάνω.

                  Αν υπάρχει έστω και ένας με DS που δεν το έχει παίξει εδώ μέσα να παρατήσει ότι JRPG παίζει και να πιάσει αυτό.Τώρα.
                  Lalala !

                  The countdown linked to The World Ends with You is for an iOS port of the DS game, a leak on the Square Enix's Japanese eShop has apparently revealed. A listing for an upcoming soundtrack of the game disclosed that an iOS version would be released later this year. It also mentioned that the port will feature new music, including arranged tracks from Kingdom Hearts 3D.

                  Square Enix quickly deleted the incriminating info, but Siliconera has the screencaps for evermore. Hopes of that elusive sequel appear dashed once more, but we hope we're proven wrong.
                  Find in-depth gaming news and hands-on reviews of the latest video games, video consoles and accessories.


                  Αν επιβεβαιωθεί η φήμη μιλάμε για ultra fail, αλλά ok S-E 2012 είναι αυτή, λες και δεν ξέραμε ότι η εταιρεία γίνεται όλο και πιο #@$#@$%^$#.

                  Comment


                  • Λα λα λα~

                    Comment


                    • Στοιχηματίζω σε τιμή >15 δολλαρίων.

                      Comment


                      • iphone $18, ipad $20.

                        Χαλια φαινεται (και ετσι θα ειναι στο ipad), καναν ξερω γω upscale τα sprites του ds, ενω βεβαια στο iphone η οθονη θα παραειναι μικρη για να το χαρει κανεις.

                        Κατα τ' αλλα:

                        Comment


                        • Kαλά απίστευτο τρολ η square...Ανοίγουν teaser site απλά και μόνο για να μας ανακοινώσουν ένα πορτ;Δεν είναι με τα καλά τους αυτοί οι άνθρωποι,μιλάμε έχουν χάσει εντελώς επαφή με τους οπαδούς τους (εξαίρεση την περίπτωση του ff14 και των kingdom hearts).Η εικόνα σου xeno δεν θα μπορούσε να είναι πιο πετυχημένη.



                          Άλλα νέα τώρα.Έχουμε το πρώτο trailer του shin megami tensei 4 (!) το οποίο θα κυκλοφορήσει μέσα στο 2013 για το (που αλλού) 3ds.Αμάν πια η εμμονή των ιαπωνικών εταιρειών να μεταφέρουν στα φορητά παιχνίδια επιτραπέζιων κονσολών...Όπως και να έχει ενδιαφέρον νέο.




                          Νέων συνέχεια...Το bastion θα κυκλοφορήσει στο ipad!!!Φοβερό νέο για τους κατόχους tablet.Η τιμή θα είναι μόνο 5 ευρώ οπότε δεν υπάρχει δικαιολογία για να μην το πάρει κανείς!




                          Τέλος,θα κυκλοφορήσει στην Αμερική μια ειδική έκδοση για το περσονα 4 σε πολύ περιορισμένα κομμάτια.(10000 αν θυμάμαι καλά...)Εδώ για περισσότερες πληροφορίες.



                          Tidy!

                          Do not blame me.Blame yourself or God.
                          In Matsuno we trust.

                          Comment


                          • Το Bastion καλή υπόθεση, αλλά δεν είναι παιχνίδι που παίζεται άνετα σε tablet (πρώτον) και στη steam μπορείς να το βρεις πολύ φτηνά αν περιμένεις λίγο για εκπτώσεις ή για humble bundle (δεύτερον).

                            Comment


                            • Final Fantasy Ultimate Βox (25 anniversary pack)





                              450$ περιπου απ'οτι λεγεται..
                              Περισσοτερα εδω

                              Comment


                              • need a job

                                Comment

                                Working...
                                X