Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tokyo Game Show 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    O Tempora!O Οπώρες!
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #62
      "Dear sir I found your enthusiasm quite amusing in my infinite browsing boredom on the internet but your rather exciting news(speak for yourself on that matter) found them quite irrelevant for my tastes,how would i say it, it is not my cup of tea...."

      Πάντα στο κλίμα του forum όπως είπες κι εσύ. Αν είναι να κάνεις πλάκα τουλάχιστον κάντην σωστά. Αυτό που έγραψες βγάζει όσο νόημα βγάζει κι αυτό:



      Καλή προσπάθεια πάντως, ομολογώ πως σχεδόν χαμογέλασα.
      [/b]
      Μάλιστα και αυτή πνευματώδης απάντηση με το συγκεκριμένο video πάει για το νόημα που στην πραγματικότητα πιστεύεις ότι λέει η πρόταση ή αυτό που εσύ κατανόησες με τις προσωπικές σου γνώσεις πάνω στην Αγγλική......anyway επειδή δεν έχει πραγματικά νόημα καν να μπω στην διαδικασία smart talk-petty come backs με το πρόσωπό σου διότι απλά δεν το κατ' έχεις το άθλημα, μπορώ να σου προσφέρω ιδιαίτερα μαθήματα βέβαια σε προνομιακή τιμή μιας και είσαι μέλος του g-o επίσης το video του παραπάνω τύπου φρόντισε την επόμενη φορά να είναι τουλάχιστον επίκαιρο και σχετικά πρόσφατο και το πιο σημαντικό να έχει την προσωπική σου έμπνευση(το video αυτό έχει μπει σε καμία 200 fora για να ειρωνευτούν τον συνομιλητή τους).

      No More Comments.

      Comment


      • #63
        anyway επειδή δεν έχει πραγματικά νόημα καν να μπω στην διαδικασία smart talk-petty come backs με το πρόσωπό σου διότι απλά δεν το κατ' έχεις το άθλημα,[/b]
        Δεν θέλω να λάβω θέση αλλα οι απαντήσεις του είναι πολύ καλύτερες απο τις δικιές σου.

        Comment


        • #64
          Όσο για το post μου, το παιχνίδι ειρωνεύομαι κι όχι τον Αkira και έχω αναλύσει σε ένα τεράστιο post-απάντηση το γιατί πιστεύω ότι το NMH ήταν κακό παιχνίδι . Ο καθένας εδώ μπορεί να έχει την άποψη του για κάτι η δική μου είναι πως το παιχνίδι δεν σηκώνει sequel στο Wii. Θα έχει ακριβώς τα ίδια προβλήματα που είχε και το πρώτο και θα κλαίμε τα χρήματα μας πάλι.[/b]
          To NMH eixe kaka simeia, alla eixe kai eksairetika simeia ... An to sequel mporei na veltiosei ta kaka simeia, tote to NMH 2 tha mporei na theoreite ena paignidi pou tha apeuthinete se olous, kai oxi mono se autous pou einai diatethimenoi na agnohsoun ta lathi tou ...
          Kai gi'auton akrivos ton logo, pisteuo oti to original sikonei pera gia pera ena sequel ... Fysika an den sou arese tpt apo to proto, tote logiko einai na min theleis sequel, alla polloi apo emas xaropoihthikan me autin tin anakoinosi giati vrikame polla thetika sto original ... Fysika apolita sevasti einai i apopsi sou gia to NMH 1 ( gia na min pareksigoume ), alla me enoxlise ligo to oti "den tha eprepe na vgei sequel" kommati tou post sou .. Posi mataiodoksia pia ??? Have some faith ! ;) B)

          P.s. On topic, auto tha prepei na einai ena apo ta kalitera TGS stin istoria tis Nintendo ! Eilikrina, den thimamai pote ta prohgoumena xronia na exo dei pio megalo line-up se TGS gia home console tis etaireias !



          Comment


          • #65
            Εγω παντως πριν λιγες μερες αρχισα το NMH και μου αρεσει πολυ.
            Βεβαια εχει πολυ μεγαλες αντιθεσεις και λαθη που κανουν ματια να...δακρυζουν,αλλα αν στο sequel διορθωθουν,τοτε αληθεια θα μιλαμε για μεγαλο παιχνιδι.

            Comment


            • #66
              http://www.edge-online.com/features/the-20...-tgs?page=0%2C0

              ΤGS Top 20 games - by EDGE.
              It's more like CapcomSquareEnixSegaOwnedTGS.

              Comment


              • #67
                http://www.edge-online.com/features/...tgs?page=0%2C0

                ΤGS Top 20 games - by EDGE.
                It's more like CapcomSquareEnixSegaOwnedTGS[/b]

                οντως και τα 20 ειναι εξαιρετικα παιχνιδια.εγω προσωπικα θα αλλαζα τη σειρα και θα αφαιρουσα μερικους τιτλους.(WTF 5. Bleach Versus Crusade
                Treasure / Sega, Wii!!!)

                Comment


                • #68
                  pedia mathame tipota neo gia alan wake ke splinter cell conviction?

                  Comment


                  • #69
                    Σε δύο μέρες όπως δειχνουν τα πράγματα θα δούμε (επιτέλους) βίντεο του alan wake.
                    After two years of silence, Alan Wake developer Remedy is gearing up to release a new trailer of its game in Finland to coincide with the release of the Max Payne movie (Remedy also developed Max Payne)[/b]
                    http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3170347
                    Αντε να δούμε επιτέλους


                    Τώρα περί splinter cell χώρις να είμαι σίγουρος, πιστεύω οτι θα κάνουμε πολύ καιρο να δούμε κάτι καινούργιο καθώς τελευταία φορά που διάβασα νέα για το συγκεκριμένο παιχνίδι η ubi είχε δηλώσει οτι το αναπτύσσει απο την αρχή επειδή τα γραφικά φαινοταν μάπα σε σχέση με τον υπάρχον ανταγωνισμο! (Μα πως τα λέω έτσι ο απεριόριστος!!! )
                    I attack sharks
                    when i smell them bleed
                    I dont go swimming
                    water just wants to be around me.

                    Comment


                    • #70
                      <div class='quotetop'>(XenoVagrant &#064; Oct 13 2008, 10&#58;39 AM) [snapback]41692[/snapback]</div>
                      http://www.edge-online.com/features/the-20...-tgs?page=0%2C0

                      ΤGS Top 20 games - by EDGE.
                      It&#39;s more like CapcomSquareEnixSegaOwnedTGS.
                      [/b]


                      η εικόνα του Seventh Dragon είναι από το Tales of Vesperia.
                      κατά τ&#39;άλλα μια χαρά λίστα μου φάνηκε.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #71
                        Σε δύο μέρες όπως δειχνουν τα πράγματα θα δούμε (επιτέλους) βίντεο του alan wake.

                        http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3170347
                        Αντε να δούμε επιτέλους


                        Τώρα περί splinter cell χώρις να είμαι σίγουρος, πιστεύω οτι θα κάνουμε πολύ καιρο να δούμε κάτι καινούργιο καθώς τελευταία φορά που διάβασα νέα για το συγκεκριμένο παιχνίδι η ubi είχε δηλώσει οτι το αναπτύσσει απο την αρχή επειδή τα γραφικά φαινοταν μάπα σε σχέση με τον υπάρχον ανταγωνισμο&#33; (Μα πως τα λέω έτσι ο απεριόριστος&#33;&#33;&#33; )
                        [/b]
                        thanks file pilgrim krima gia to splinter cell ke to perimena fetos apo oiti fenete apo hronou mallon septevri oso gia to alan wake to vlepo gia hristougenna 2009

                        Comment


                        • #72
                          Tokyo Game Show: Best In Show Winners Announced

                          The winners are (they&#39;re not ranked or anything):

                          Idolm@ster - Namco Bandai - PSP
                          Gyakuten Kenji - Capcom - DS
                          White Knight Story - Sony - PS3
                          Star Ocean 4 - Square Enix - Xbox 360
                          Final Fantasy: Dissidia - Square Enix - PSP
                          Dragon Quest IX - Square Enix - DS
                          Resident Evil 5 - Capcom - Xbox 360/PS3
                          Monster Hunter 3 - Capcom - Wii
                          428 - Sega - Wii
                          LittleBigPlanet - Sony - PS3
                          Yakuza 3 - Sega - PS3
                          Let&#39;s Tap - Sega - Wii[/b]
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment

                          Working...
                          X