Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νομίζετε ότι το έχουν παράκανει με τις Γυναίκες &#

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Αν ξέρω το Total Recall λέει? Από τα ωραία action sxi-fi της δεκαετίας του '90, και μαζί με τον "4ο άνθρωπο" η καλύτερη ταινία του Βερχόφεν. Εκτός από την τύπισσα με τα τρία βυζιά (ένα από τα πιο αλλόκοττα πράγματα της εφηβείας μου), μου είχε κολλήσει ο προδότης ταρίφας με το μεταλλαγμένο χέρι.

    Α, ξέχασα να πω ότι παίζει ο Σβαρτσενέγκερ και παίζει και καλά!
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #32
      Opoios den kserei to olikh epanafora na kaei sthn kolash, tetoies tenies prepei na tis vlepei kapoios estw kai mia fora sthn zwh tou, wste na shmadeftei gia thn ypoloiph
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #33
        Originally posted by Titus View Post
        Αν ξέρω το Total Recall λέει? Από τα ωραία action sxi-fi της δεκαετίας του '90, και ματί με τον "4ο άνθρωπο" η καλύτερ ταινία του Βερχόφεν. Εκτός από την τύπισσα με τα τρία βυζιά (ένα απο΄τα πιο αλλόκοττα πράγματα της εφηβείας μου), μου είχε κολλήσει ο προδότης ταρίφας με το μεταλλαγμένο χέρι.
        Ναι ενώ ο άλλος που έβγαζε από τα σωθικά του... έναν άλλο, ήταν μια χαρά παλικάρι!!!
        Πραγματικα εκείνες τις εποχές ο λαός γούσταρε τέτοιες καταστάσεις, ήταν πρωτόγνωρες για τότε, τώρα ντάξει τα έχουμε δει όλα και προτιμάμε πιο ανάλαφρες ταινίες.
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #34
          Τι αν την θυμομαστε ρε
          με αυτες τις ταινιες μεγαλωσαμε

          Comment


          • #35
            Ταινιάρα..!

            Comment


            • #36
              Μα τι ταινία ? Εγώ την είδα 3-4 φορές όσο καιρό κι αν την ξαναβάζανε !
              sigpic

              Comment

              Working...
              X