Announcement

Collapse
No announcement yet.

MegaWAT: BUNGIE AND ACTIVISION ANNOUNCE EXCLUSIVE, WORLDWIDE PARTNERSHIP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by deus_d0pe
    Εμένα ο Tanno απλά μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν έχει περάσει απ'τη Nintendo σχολή. Ή κι αν έχει περάσει, τότε ήταν μόνο απ'έξω με ψάθινο καπελάκι και διχαλωτή σαγιονάρα ή απλά βαριόταν και κοιμόταν στα μαθήματα. Οπότε πιστεύω ότι η απουσία του είναι δικαιολογημένη.
    Και σωστά το είπες. Μικρός δεν την έχω περάσει ποτέ αυτή την σχολή, γιατί τότε ΔΕΝ είχα καμία κονσόλα της Nintendo. Όσα παιχνίδια έπαιξα(Zelda: Ocarina of Time, Eternal Darkness κ.α.) τα έπαιξα στου Vuzzi.

    Και τώρα που έχω "κάπως" την οικονομική άνεση, άρχισα να μαζεύω για όλες τις κονσόλες μόνο τα RPG...

    Offtopic: Με τα νέα μέτρα, δεν με βλέπω να πάρω ούτε ένα ψίχουλο. Οι σαδιστές οι πολιτικοί άρχισαν το γ@μ@σ@...
    sigpic

    Comment


    • #62
      Pls μην το πάμε και στα πολιτικά τώρα . Από την άλλη, αν γυρίσουμε ένα topic σχολιασμού μίας είδησης σε topic σχολιασμού των οικονομικών μέτρων θα σπάσουμε ένα ακόμα ρεκόρ (off-topic), lol.

      Comment


      • #63
        Originally posted by TannoSake View Post
        Και σωστά το είπες. Μικρός δεν την έχω περάσει ποτέ αυτή την σχολή, γιατί τότε ΔΕΝ είχα καμία κονσόλα της Nintendo. Όσα παιχνίδια έπαιξα(Zelda: Ocarina of Time, Eternal Darkness κ.α.) τα έπαιξα στου Vuzzi.

        Και τώρα που έχω "κάπως" την οικονομική άνεση, άρχισα να μαζεύω για όλες τις κονσόλες μόνο τα RPG...

        Offtopic: Με τα νέα μέτρα, δεν με βλέπω να πάρω ούτε ένα ψίχουλο. Οι σαδιστές οι πολιτικοί άρχισαν το γ@μ@σ@...
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #64
          Πέραν του ότι σπαμάρεις με κάμποσες μέρες καθυστέρηση,πες μας τι ακριβώς εννοείς;Γιατί εγώ δεν βγάζω κανένα νόημα.
          Carpe diem

          Comment


          • #65
            Εγω βγαζω
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment

            Working...
            X