Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azrael thymhsou ti eixame pei gia ton Ramparter sto allo topic....
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Οτι δε μιλαω ποτε σοβαρα εκτος κι αν διευκρινιζω κατι τετοιο. Α ρε Azrael πως τη πατησες ετσι...
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Καλα ισως εγω να αρπαχτηκα χωρις λογο.Δεν ειναι μερα σημερα για πλακες.

        Ετσι κι αλλιως ο ramp ξερει πως του εχω αδυναμια, γι αυτο το εκμεταλλευεται.
        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • Originally posted by Azrael View Post
          Καλα ισως εγω να αρπαχτηκα χωρις λογο.Δεν ειναι μερα σημερα για πλακες.

          Ετσι κι αλλιως ο ramp ξερει πως του εχω αδυναμια, γι αυτο το εκμεταλλευεται.

          Εχω την εντυπωση οτι γενικα κατι εχεις παθει τον τελευταιο καιρο και αρπαζεσαι ευκολα... Μπορει να κανω και λαθος βεβαια... But I am your friend. And I am concerned. Maybe you need ή απλως μερικα για να στρωσεις!!!!!

          Ισως λιγο :whip:... Αλλα θα παιξεις Dante's teh fuckin' Inferno, οποτε εκει θα πλερω για ολες σου ταις αμαρτιες!!!!!!!!!!!
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • LOL ισχυει αυτο που λες, απλα μη κατηγορεις εμενα, το συστημα μονο.



            ΥΓ. Τι ποστ-παντομιμα ειναι αυτο;
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment


            • Παρεμπιπτόντως έπαιξα και γω την Κόλαση του Δάντη και μου φάνηκε ψιλομούφα. Μετά την Μπατονέτα ήταν απίστευτα βαρετό. Εν τω μεταξύ από τη στιγμή που πήρα τα σταυρουδάκια δεν είχε νόημα να χρησιμοποιήσω τις απλές επιθέσεις. Και φάνηκαν εντελώς ασύνδετα μεταξύ τους τα 2 είδη επιθέσεων. Οι εχθροί δε με σόκαραν ιδιαίτερα.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Originally posted by Raphael View Post
                • Best Xbox 360 Game: Left 4 Dead 2 (η χαρά του crpl) Στο PC όμως
                • Best Shooter: Call of Duty: Modern Warfare 2 (μάλλον όχι η χαρά του crpl) Επειδή στο PC αλλάξανε ότι αρέσει στους PC users
                • Best Fighting Game: Street Fighter IV ( η χαρά του Xeno (δεν είναι MSN εδώ, εμείς έτσι τον ξέρουμε) και του Jedah και του Ryu_gr και του Ferryman και πολλών άλλων)
                • Best Action Adventure Game: Assasin's Creed II (η χαρά του Altair )
                • Best Multiplayer Game: Call of Duty: Modern Warfare 2 (έτσι, για να μάθεις που δεν έχεις dedicated servers, παλιοπαίχνιδο) Ποιοί το ψήφισαν;
                • Best Driving Game: Forza Motorsport III (η χαρά του Jedah) Που δεν έχει κανέναν να παίζει παρέα οπότε πρέπει να κάνει κόντρες με ηλίθιους που όταν μένουν πίσω πέφτουν πάνω του.
                Fixed. Αλήθεια αυτά τα βραβεία ποιό ισχυρό μέσο ενημέρωσης τα δημοσίευσε;
                Insert Coin

                Comment


                • Tα VGA Awards, ο κοσμος ψηφισε απο το site.
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • Παντως το Dantes Inferno οντως τρεχει στα 60fps ανετα, οπως και το διαφημιζαν τοσο καιρο.


                    The truly impressive performance we see here does come with a cost of course. Compared to its immediate competitor God of War III the geometry, detail and effects are significantly pared back. Resolution is confirmed as native 720p, but there is no anti-aliasing. On the plus side, this is 60FPS with no apparent compromise: the game is v-synced and absolutely rock-solid, certainly in the sampler levels provided in the 1GB download.


                    Visceral Games' Dante's Inferno has received its first public outing with the release of a playable demo that's availab…
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • (δεν είναι MSN εδώ, εμείς έτσι τον ξέρουμε)
                      Πω, χίλια συγνώμη πραγματικά. Πως το ξέχασα.


                      και του Jedah και του Ryu_gr και του Ferryman και πολλών άλλων)
                      Γι'αυτό και το ";".

                      Στο PC όμως
                      Έχει πραγματικά σημασία;

                      Επειδή στο PC αλλάξανε ότι αρέσει στους PC users


                      Δηλαδή;

                      Που δεν έχει κανέναν να παίζει παρέα οπότε πρέπει να κάνει κόντρες με ηλίθιους που όταν μένουν πίσω πέφτουν πάνω του.
                      Δε γνωρίζω γι'αυτό...εγώ ξέρω πως παίζεις αυτό το παιχνίδι εδώ και πολύ καιρό άρα μάλλον σ'αρέσει. Σόρρυ που σε έβαλα, αν θες μπορώ να αφαιρέσω το όνομα σου.

                      Γενικά σόρρυ για το χιούμορ παίδες συγνώμη αν προσέβαλα κάποιον.

                      Comment


                      • Το επαιξα και εγω το ντεμο του Inferno και η αληθεια ειναι οτι αν και μεγαλος φαν του ειδους δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.
                        Παντως μουφα που λεει ο straier δεν ειναι

                        Comment


                        • Παντως το Dantes Inferno οντως τρεχει στα 60fps ανετα, οπως και το διαφημιζαν τοσο καιρο.
                          Δεν πα να τρέχει και στα 100 fps; Αν είναι βαρετό τι να το κάνεις;
                          Παντως μουφα που λεει ο straier δεν ειναι

                          Ντάξει σίγουρα υπάρχουν χειρότερα παιχνίδια αλλά από την άλλη δε μου φάνηκε κάτι το φοβερό και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να το παίξω.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Ναι το Dante's Inferno δεν δείχνει τίποτα το αξιόλογο. Επίσης Raphael έκανα πλάκα, μην είσαι τόσο στην τσίτα.
                            Insert Coin

                            Comment


                            • Δεν έκανα λιγότερο πλάκα απο εσένα.

                              Comment


                              • Η αισθηση του χιουμορ που έχουμε ως φορουμ πάει κατα διαόλου τώρα τελευταία!

                                Τώρα για τον Δαντη αν βγει καλό το παιχνίδι λογικά θα το πάρω αλλά (πάντα υπάρχει ενα αλλά) αν είχα ps3 και ειναι τόσο μεγάλη αντιγραφη του GOW3 όσο λέει ο αζρα (και οσο φαινεται απο τα videos) τότε θα του ριχνα ακυρο και θα περιμενα να παίξω the real thing!
                                I attack sharks
                                when i smell them bleed
                                I dont go swimming
                                water just wants to be around me.

                                Comment

                                Working...
                                X