Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Entaksei outws h allws kaneis den leei oti den mporeis na paiskeis kai ta 2 an thes, den xreiazetai na ta AGORASEIS kiolas.
    As einai kala ta video club kai afta ta paixnidia pou termatizontai se 1-2 meres.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Το Modern Warfare 2 φυσικά και αξίζει και είναι παιχνιδάρα και must buy για όποιον δεν έχει ασχοληθεί με τέτοιου είδους παιχνίδια. Απίστευτα γραφικά/ήχος, κινηματογραφικές σκηνές και φυσικά καλό gameplay. Το multiplayer εμένα μου κάνει έτσι όπως είναι. Crpl ντάξει ρε φίλε επειδή δεν σου δίνει multiplayer δυνατότητες δεν σημαίνει ότι είναι η απογοήτευση της χρονίας! Βέβαια ο καθένας κρίνει σύμφωνα με τα δικά του κριτήρια οπότε σεβαστό. Ίσως είναι ειρωνικό, ίσως και προκλητικό να παίρνει βραβείο multiplayer, αλλά δεν υπάρχει αμφιβολία ότι είναι ποιοτικότατος τίτλος.

      ΡΕ! Πάλι σας έπιασε κορόιδο ο Rampo! Είναι η πολλοστή φορά! A, ρε Rampooooooooooo! Όταν παίζαμε όμως εμείς τις παιχνιδάρες στο 1ο xbox εσείς περιμένατε το 360 για να τις παίξετε, όταν πήρατε χαμπάρι ότι υπάρχει υπηρεσία που λέγεται xbox live! Την οποία εμείς φυσικά την είχαμε χρόνια πριν!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Αν και βλέπω τα προβληματά του MW2 που έχουν εντοπισθεί απο αρκετούς, το παιχνίδι απλά είναι εντυπωσιακό και εθιστικό για όλους.
        Insert Coin

        Comment


        • Αν και βλέπω τα προβληματά του MW2 που έχουν εντοπισθεί απο αρκετούς, το παιχνίδι απλά είναι εντυπωσιακό και εθιστικό για όλους.
          Όχι δεν είναι.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Ναι είναι.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Όχι δεν είναι, είμαι η ζωντανή απόδειξη.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • LOL Αντιρρησίας συνείδησης τελείως όμως. Δες λοιπόν τι παθαίνουν όσοι δεν παίζουν Call of Duty: http://www.antirrisies.gr/node/726

                Στ' άρματα, στ' άρματα εμπρός στον αγώνα....
                Insert Coin

                Comment


                • Πιστεύω υπήρχε μπόλικος κόσμος που δεν έπαιζε Call of Duty το 1949. Ευτυχώς που δεν τους εκτέλεσαν όλους.
                  Εδώ ούτε το απόλυτο FF12 δεν ήταν εθιστικό για όλους (γιατί εντυπωσιακό ήταν) στο MW2 κολλήσατε;
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Δεν το έπιασες μου φαίνεται...
                    Insert Coin

                    Comment


                    • Σου φαίνεται.
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Δικαιωμά μου δεν είναι;
                        Insert Coin

                        Comment


                        • Kαι για μένα πάντως δεν είναι εντυπωσιακό.Το βρήκα πολύ κοινότυπο και από τη στιγμή που μας τη χαλάει με τα mods και τους dedicated servers δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθώ. Θα παίξω το single κάπου,θα το τερματίσω,αυτό ήταν!Το multi έτσι όπως είναι με αφήνει παγερά αδιάφορο.Δώσε στο λαό pro mod λέμε!
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Είχες λιώσει το πρώτο σε PC με mods κιόλας; Θα φτιάξω θέμα ειδικά για αυτό περιμένω απο εσένα και τον crpl να συνεισφέρετε όσο μπορείτε για να δούμε και οι υπόλοιποι τι στο καλό γίνεται.
                            Insert Coin

                            Comment


                            • Ε όχι ακριβώς.Βασικά αυτό έκανε ένα φίλος μου 2 χρόνια τώρα και εγώ καθόμουν και τον έβλεπα.Ξέρω ότι είναι μεγάλη απογοήτευση να μην μπορείς να παίξεις σε pro mod και τα υπόλοιπα αρνητικά που κάνουν το game μη competitive.
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Το ήξερα... Κοίταξε θάβοντας το κάθε Call of Duty, blah, whatevah δεν βγαίνει τίποτα. Να κάτσουμε να το συζητήσουμε να του κάνουμε ομαδικό review, κάτι μπορεί να βγεί. Θα σε παρακαλέσω να μην ξανακάνεις post εντυπώσεων.
                                Insert Coin

                                Comment

                                Working...
                                X