Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μα τι περιμενατε απο μια λιστα βασισμενη σε δημοσκοπηση gamers. Αυτοματως τα πιο προσφατα games εχουν boost γιατι αυτα παιζονται περισσοτερο τωρα. Σιγα μη βλεπαμε τα Fallout τοσο ψηλα αν δεν ειχε βγει το 3 πριν 2 χρονια. Επισης εχω την αισθηση οτι οι gamers ψηφισαν κορυφαιους τιτλους οι οποιοι στη συνεχεια ομαδοποιηθηκαν σε σειρες και ετσι εχουμε περιπτωσεις οπως το Goldeneye 007 που δεν ανηκει σε καποια.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • LittleBigPlanet, Lego Batman, Tom Clancy's...

      Comment


      • Originally posted by Evans View Post
        Τι έτσι μωρή αρρώστια, αστεία είναι η λίστα.

        Tι αστεία ρε μάγκα;Για εξηγησέ το μου.Επειδή δεν είναι πρώτο το FF ή δεν ξέρω κι εγώ τι;Το Halo είναι φαινόμενο.Δεν είναι απλά ένα fps.Κάτσε ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ μαζί του και θα με θυμηθείς.
        Carpe diem

        Comment


        • Ωπα μισό χαλαρα το LBP έπρεπε να είναι μέσα... Λογικά ο Evans δεν αναφέρεται στο Halo αλλά σε κάτι Lego Batman και δε συμμαζεύεται.
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • lol Altair goes mental
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Originally posted by Altair View Post
              Tι αστεία ρε μάγκα;Για εξηγησέ το μου.Επειδή δεν είναι πρώτο το FF ή δεν ξέρω κι εγώ τι;Το Halo είναι φαινόμενο.Δεν είναι απλά ένα fps.Κάτσε ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ μαζί του και θα με θυμηθείς.
              Tώρα σοβαρά βγαίνεις εσύ να μου την πεις; Ο τύπος "αγοράζω ό,τι βλέπω σε ράφι και το γράφω σε 2-3 φόρουμ;" Για την ιστορία έχω τερματίσει τα 3 πρώτα HALO και έχω παίξει και κάποιες ώρες multiplayer, σε αντίθεση με σένα που δεν έχεις τερματίσει κανένα FF (μια που μίλησες για FF). Και όχι, τα FF δεν τα θεωρώ άξια όχι για πρώτη θέση αλλά ούτε για την πρώτη 5αδα. Προφανώς και αναφέρομαι σε παιχνίδια όπως Pong, Lego Batman, Bioshock, Chrono Trigger κτλ, αλλά και στη σειρά. Τώρα αν εσύ θεωρείς το HALO άξιο για πρώτη θέση, φαίνεται πόσες γνώσεις και εμπειρία έχεις.

              Comment


              • Altair goes mental, Evans goes berserk
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Έλα πείτε την αλήθεια, σας χάλασε που δε βγήκε πάλι πρώτο το super mario bros.!! Έτσι! ΤΣΟ & ΛΟ!!!
                  Τώρα χωρίς πλάκα την ύπαρξη του Pong τη δικαιολογώ σε ένα Top 50, κάτι άλλων games όμως... άστο
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • Mα είναι ΤΟΡ 50 σειρών .

                    Comment


                    • Originally posted by Burai_Fighter View Post
                      Ωπα μισό χαλαρα το LBP έπρεπε να είναι μέσα... Λογικά ο Evans δεν αναφέρεται στο Halo αλλά σε κάτι Lego Batman και δε συμμαζεύεται.
                      Με τη λογική του ότι δεν είναι σειρά, αλλά όταν το έγραφα δεν είχα σκεφτεί αυτό του PSP, οπότε είναι σειρά οπότε los poulos.

                      Αλλά γενικά φαίνεται πολύ καλά πως το top είναι αψυχολόγητο.

                      Το Halo κατ' εμέ αξίζει να είναι κοντά στη κορυφή (και ας έρθει κανείς να μου πει το αντίθετο) αλλά όχι και στη κορυφή την ίδια , ενώ δε σχολιάζω την απαράδεκτη θέση του Call of Duty.

                      Comment


                      • Originally posted by Evans View Post
                        Mα είναι ΤΟΡ 50 σειρών .
                        Ωχ sorry δεν το πρόσεξα
                        Ε, τότε ψιλοστέκει αυτό που είπε ο Somari, ότι δηλ. κυκλοφόρησε σε διάφορες εκδόσεις και παραλλαγές.

                        Yea και το Halo πάντως αξίζει υψηλή θέση!
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • λολ, το Guitar Hero στην 4η θέση και κανείς δεν του δωσε σημασία~!

                          Η λίστα δεν υπάρχει. Και πολύ καλό το Halo, ίσως πάρα πολύ καλό για τις κονσόλες, αλλά στάνταρ δεν περνάει το Half-Life στα FPS, για το CoD, εντάξει, δεν σχολιάζω καν.

                          EDIT: Καλά κρασιά ρε. Τα Civilization / Warcraft δεν υπάρχουν καν στην λίστα και το Starcraft είναι 39ο!

                          Comment


                          • Originally posted by Altair View Post
                            Tι αστεία ρε μάγκα;Για εξηγησέ το μου.Επειδή δεν είναι πρώτο το FF ή δεν ξέρω κι εγώ τι;Το Halo είναι φαινόμενο.Δεν είναι απλά ένα fps.Κάτσε ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ μαζί του και θα με θυμηθείς.
                            Πρώτον,την τελευταία φορά που έλεγξα,ο εβανς δεν αναφέρθηκε στο χαλο και το αν θα μπει ff σε πρωτιά λίγο τον ενδιαφέρει.

                            Δεύτερον,το χαλο αν και παιχιδάρα σε καμία περίπτωση δεν αξίζει πρωτιά σε τοπ 50 στο οποίο συμπεριλαμβάνονται τίτλοι με βαρύτητα και ιστορία όπως legend of zelda,mario και final fantasy(το τελευταίο όχι τόσο).Αυτό το λέω χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να υποτιμήσω το χαλο και την σημασία του στον χώρο.Αξίζει να είναι μέσα στα τοπ 10-15 ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΡΩΤΟ.

                            Τρίτον,η λίστα είναι άκυρη 100%(λανθασμένη διαβάθμιση τίτλων και μπήκαν πολλά games που δεν το άξιζαν.)Οκ διαφωνείς,αλλά κάντο με κόσμιο τρόπο την επόμενη φορά.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Εγω φταιω που εβαλα την ειδηση.


                              Προσεξα μονο τα πρωτα και δεν ειδα ποσο κουλα ηταν τα επομενα. Αλλιως δε θα την ποσταρα.
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • Άλλα είχα γράψει ,αλλά τα έσβησα.Ας το λήξουμε εδώ.Συγνώμη Evans αν σου φάνηκε απότομος ο τρόπος που απάντησα.Απλώς έτσι μου βγήκε εκείνη την ώρα.

                                Eίχα γράψει κατεβατό ως απάντηση στα όσα μου έσυρες,αλλά προτιμώ να μην το συνεχίσω και να το λήξω εδώ.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X