Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν ξέρω τι λέτε για το DRM εγώ ξέρω 12m Diablo 3.

    Comment


    • Καλά αν η Blizzard έπαιρνε ένα σκατό και το ονομάζε Diablo 3 πάλι 12m θα πούλαγε. :troll:

      Comment


      • Καλά αν η Blizzard έπαιρνε ένα σκατό και το ονομάζε Diablo 3 πάλι 12m θα πούλαγε.
        Σαν την apple ένα πράμα .

        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

        H Square Enix έχει βαλθεί να μας τρελάνει, έχει βγάλει παιχνιδαρες σε αυτήν την γενιά και δεν είναι καν jrpg.

        Με Eidos Montreal και Thief reboot αυτήν την φορά. Ο Garrett επιστρέφει λοιπόν .


        Comment


        • Ιδου τα φετινά bafta awards.

          Best Game: Dishonored

          Online Multiplayer: Journey

          Game Design: Journey

          Artistic Achievement: Journey

          Original Music: Journey

          Audio Achievement: Journey

          Mobile & Handheld: The Walking Dead

          Story: The Walking Dead

          Game Innovation: The Unfinished Swan

          Debut Game: The Unfinished Swan

          Action: Far Cry 3

          British Game: The Room

          Performer: Danny Wallace - Thomas Was Alone

          Family: Lego Batman 2

          Strategy: Xcom - Enemy Unknown

          Ones to Watch: Kind of a Big Deal - Starcrossed

          Online Browser: SongPop

          Sports/Fitness: New Star Soccer

          Fellowship: Gabe Newell

          To journey κυριαρχεί φέτος.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • A new Strider game is in the works, the internet has discovered. NeoGAF uncovered box art and a banner for the game, wh…

            Νεο Strider λοιπόν κ αρχικά μόλις το είδα χοροπηδουσα. Το μονο που με κανει σκεπτικό είναι η ποιότητα του τελικού game. Θα προτιμούσα κάτι σε στυλ κοντα στο Strider 2 του ps1. Δε θα με χάλαγε κ ενα hd remake του 2.
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • ελα το παντοδύναμο ps4 720p:xp:

              Battlefield 4 Sticks To 720P/60 FPS on Next-Gen Consoles – Frostbite 2.5, Game Details Leaked

              http://wccftech.com/battlefield-4-st...november-2013/
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Safe επιλογη development αλλωστε το 720p εχει μελλον στις κονσολες - καμια σχεση με τα pc που η αποσταση απο την οθονη μειωνεται δραματικα.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  Safe επιλογη development αλλωστε το 720p εχει μελλον στις κονσολες - καμια σχεση με τα pc που η αποσταση απο την οθονη μειωνεται δραματικα.
                  Εγώ δε θα το έλεγα safe επιλογή τους. Θα το έλεγα πολιτική περιορισμού...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 丹野 View Post
                    Εγώ δε θα το έλεγα safe επιλογή τους. Θα το έλεγα πολιτική περιορισμού...
                    ακριβώς η διαφορά στην εικονα είναι σίγουρα αισθητή.
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Originally posted by BigBOSS View Post
                      ελα το παντοδύναμο ps4 720p:xp:
                      Eχεις συνειδητοποιησει οτι τα dev kits ειναι στο 1/4 της τελικης ram?Στην ram του wiiu αν θες.

                      Comment


                      • Τι 720p ρε παιδες πατε καλά? 2006 εχουμε?? Και το 1080p ειναι ανεπαρκες για τη νεα γενια, καρτες των 200ε maxaroun τα παντα σε 1080p πλεον. Εδω περιμενουμε 4Κ οθονες και να μιλαμε για 720p ειναι τραγικο. Περιμενα ολα τα launch σε max 1080p και μετα πειραματικα να παμε σε μεγαλυτερες αναλυσεις που ειναι το μελλον και παιζουν και ηδη σε pc..

                        Ακομα και 1080p να ακουω για τη νεα γενια μου φαινεται αστειο τη στιγμη που το εχουμε τερματισει ηδη, sorry κιολας..

                        Comment


                        • Apla etsi gia na to anaferw akoma gelaw me tous anthrwpous pou spazontai me analyseis 720p.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Δηλαδη πληρωσαμε 1080p TVs εδω και καποια χρονια για να παιζουμε upscaled 720p και δεν πρεπει να σπαστουμε κιολας??

                            Comment


                            • Τo pc gaming ειναι αρρωστια(με την κακη εννοια).Μπορει και να μην κολλησεις,αλλα αν κολλησεις την μαμησες.Μακρια.:troll:

                              Ουτε θελω να φανταστω οτι μπορει να εχανα παιχνιδαρες για να μετραω frames και pixels αυτην την στιγμη.

                              Βρε ουστ!!!

                              Originally posted by i Have no Equal View Post
                              Δηλαδη πληρωσαμε 1080p TVs εδω και καποια χρονια για να παιζουμε upscaled 720p και δεν πρεπει να σπαστουμε κιολας??

                              Originally posted by hideo View Post
                              Eχεις συνειδητοποιησει οτι τα dev kits ειναι στο 1/4 της τελικης ram?Στην ram του wiiu αν θες.

                              Comment


                              • Εγώ αυτή τη στιγμή πέρα από PS3 παίζω και GBA στο DS μου κι ευχαριστιέμαι μια χαρά gaming.
                                Hideo πας για sig.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X