Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ώπ,νέο φρούτο;Συνέχισε φίλε,θα πέσει γέλιο.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Alexisonfire View Post
      O ποιός?
      Το παρακολουθώ το φορουμ γιατί το θαυμάζω και θέλω να το κάνω ακόμα πιο ωραίο.Για να γελάω ακόμα πιο πολύ δηλαδή...
      Τόσοι κόποι για το πτυχίο και να τους "ξεχνάς" για τη Nintendo; τς τς τς...
      Κρίμα και τα μαθήματα ανατομίας που έκανες στους γαύρους κάποτε
      Αλλά ας μιλήσουμε για αυτά που μας ενώνουν... Τρίπολη θα πάμε αύριο;

      Comment


      • Originally posted by Alexisonfire View Post
        Ναι ναι και εγώ το θέλω.Εσύ δεν είσαι που μικρός έπαιζες με Nintendo, έμπαινες και στο σαιτ με τα χαζά νιντεντοπαίδια, αλλά μετά μεγάλωσες, έπαιζες μόνο παιχνίδια ώριμα και έβριζες τα χαζά τα νιντεντόπαιδα; Αντρίκια συμπεριφορά, πειραιώτικη..Fail fail σιτουατσιόν...
        Αυτός ακριβώς είμαι αν εξαιρέσεις το οτι δεν βρίζω τα νιντεντοπαίχνιδα και οτι έχω δηλώσει σε ένα topic οτι θεωρώ την Nintendo ως την καλύτερη developer στον κόσμο. Επίσης την θεωρώ απίστευτα οπισθοδρομική, αλλά στο να φτιάχνει παιχνίδια που να σου μεταφέρουν μια μαγεία που ξυπνάει το παιδί μέσα σου είναι καταπληκτική.

        Και εδώ στο χωριό μου στον Πειραιά άντρες λένε αυτούς που παραδέχονται τα λάθη τους και τα διορθώνουν, όχι αυτούς που εμμένουν στην άποψη που είχαν όταν ήταν 15.

        Comment


        • Kαι πάλι δε σε πιάνω...Αστέρας Εξαρχείων είμαι εγώ και από τις μεγάλες Αιγάλεω.
          Και ναι να πέσει γέλιο θέλω και εγώ.

          Comment


          • Originally posted by ChrisTop
            Αυτός ακριβώς είμαι αν εξαιρέσεις το οτι δεν βρίζω τα νιντεντοπαίχνιδα και οτι έχω δηλώσει σε ένα topic οτι θεωρώ την Nintendo ως την καλύτερη developer στον κόσμο. Επίσης την θεωρώ απίστευτα οπισθοδρομική, αλλά στο να φτιάχνει παιχνίδια που να σου μεταφέρουν μια μαγεία που ξυπνάει το παιδί μέσα σου είναι καταπληκτική.

            Και εδώ στο χωριό μου στον Πειραιά άντρες λένε αυτούς που παραδέχονται τα λάθη τους και τα διορθώνουν, όχι αυτούς που εμμένουν στην άποψη που είχαν όταν ήταν 15.

            Χαζούλη, δεν ξέρεις και να διαβάσεις μωρέ...Δε μίλησα για παιχνίδια, αλλά για άτομα.
            Σου άρεσε η μπουγάτσα μέσα στο τηγάνι πειραιώτη άντρακλα;

            Comment


            • Plz μην τον κάνετε ban, plz μην τον κάνετε ban..

              Comment


              • Originally posted by Alexisonfire View Post
                Kαι πάλι δε σε πιάνω...Αστέρας Εξαρχείων είμαι εγώ και από τις μεγάλες Αιγάλεω.
                Και ναι να πέσει γέλιο θέλω και εγώ.
                Ban (3o ή 4ο έχει χαθεί και το μέτρημα) μόνο και μόνο επειδή δηλώνεις Αιγάλεω. Ούτε για πλάκα αναφορά στην ομάδα που αναφερόταν ο μπαρμπα θωμάς "ο γαυρος και το αιγαλεω να κερδάνε...¨
                Αντίο!

                Comment


                • Ναι αυτός ήταν ο λόγος...τσο και λο μια ζωή!

                  Comment


                  • Originally posted by sub_zero View Post
                    Ban (3o ή 4ο έχει χαθεί και το μέτρημα) μόνο και μόνο επειδή δηλώνεις Αιγάλεω. Ούτε για πλάκα αναφορά στην ομάδα που αναφερόταν ο μπαρμπα θωμάς "ο γαυρος και το αιγαλεω να κερδάνε...¨
                    Αντίο!
                    Damn!

                    Comment


                    • 3ο ή 4ο;Κατάλαβα ποιος είναι,βαρέθηκα.Ήλπιζα πως είναι νέο φρούτο να γελάσουμε,αλλά τελικά μια από τα ίδια.Booooring.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Κρίμα και ήθελα να δω που το πήγαινε. Ποιος ήτανε;
                        (Btw, ναι, χάρηκα για την ήτα γιατί θεωρώ τον Ολυμπιακό το μεγαλύτερο πρόβλημα του Πειραιά και άλλο που δεν θέλω να πάρει πόδι απο την πόλη μου)

                        Comment


                        • Κρίμα και ήθελα να δω που το πήγαινε. Ποιος ήτανε;


                          Ένας πολύ αστείος τύπος, όπως μου είχε πει κάποιος εύστοχα, αλλά με την κακή, την θλιβερή έννοια.

                          Comment


                          • Originally posted by Alexisonfire View Post
                            Ναι αυτός ήταν ο λόγος...τσο και λο μια ζωή!
                            Άσε τα τσο και λο, όχι σε μένα αυτά. Εγώ σου λεγα για Τρίπολη και εσύ απαντούσες για αστέρες και αιγάλεα. Παναθηναϊκός που να δηλώνει Αιγάλεω ούτε για πλάκα.

                            Comment


                            • Ο Disciple ηταν αυτός; Πάντως δε θα ήθελα να πάω σε γιατρό που κουβαλάει τέτοια τρέλα .

                              Comment


                              • Ποιος ήταν αυτός ρε παιδιά?
                                Σοβαρά δεν ήταν 15?
                                I'm back bitches... Version 2.0

                                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                                Comment

                                Working...
                                X