Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nαι, αυτό ήταν το πρόβλημά του...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Aναμενομενο δεν ηταν; Αφου το 3ds ειχε region lock θα ηταν λιγο παραξενο να το αλλαξουν τωρα.

      Comment


      • Άσχετο,αλλά στις καθημερινές μου βόλτες στα ψηφιακά καταστήματα έχω πέσει πάνω στα box arts των τίτλων του μηχανήματος.Προσωπικά μιλώντας,τα βρίσκω πανέμορφα.
        Carpe diem

        Comment


        • Ναι και εμένα μου αρέσει αυτό το μπλε-θαλασσί.

          Comment


          • SMT IV Trailer:


            Καλο φαινεται.

            Comment


            • Το rayman origins τρώει αναβολή.Θα κυκλοφορήσει τελικά το πρώτο τρίμηνο του 2013.

              -1 για την launch list του wiiu.



              Eπίσης βιντεακι με το interface του wiiu.Λογικά θα αλλάξει για την τελική έκδοση της κονσόλας.



              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • Μ αρεσει γιατι θυμιζει τα interfaces των usb loaders του Wii.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Originally posted by Xeno View Post
                  SMT IV Trailer:


                  Καλο φαινεται.
                  Μου θυμίζει ψυχεδελικό cyberpunk. Τα σχέδια των χαρακτήρων, έχω την εντύπωση, ότι πρόκειται από δημιουργό του Ace Attoney.

                  Θα το τσιμπήσω αργότερα...
                  sigpic

                  Comment





                  • Paper goat ftw:

                    Comment


                    • Πω, πόσο γαμάτο φαίνεται το Paper Mario. Αν ποτέ αγοράσω 3DS θα είναι το πρώτο game που θα πάρω. Και λογικά το 3D τoυ θα σπέρνει.
                      Και το FE σταθερή αξία.

                      Comment


                      • Φοβερό φαίνεται το paper mario.Το super paper mario του wii το είχα λατρέψει.Ίσως στο μέλλον να το πάρω αν το πετύχω σε καλή τιμή.

                        Το fire emblem από την άλλη φαίνεται καλό αλλά την σειρά άρχισα να την αποφεύγω μετά το απογοητευτικό radiant dawn.

                        Πάρτε και την δική μου συνεισφορά στο τοπικ.Αρχικά,η νιντυ δήλωσε ότι το wiiu θα διατεθεί σε τιμή κάτω του κόστους και αυτό συνεπάγεται χασούρα για την νιντεντο.

                        Έπειτα,σύμφωνα με φήμες στην ευρώπη θα υπάρξει περιορισμένη διαθεσιμότητα του wiiu...Η νιντυ δηλώνει ότι θα υπάρχει συνεχής ανατροφοδότηση της αγοράς.Προσωπικά δεν πιστεύω με τίποτα ότι θα διατεθούν λίγες κονσόλες.



                        Τέλος,καινούριο gameplay τρεηλερ του rayman legends.



                        Φανταστικό φαίνεται και αυτό.


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • Το θεμα ειναι πως για το Wii U υπαρχει ηδη τεραστια ζητηση σε μεγαλες αγορες οπως UK και USA (οπου επισης εχουν κανει λογο για περιορισμενη διαθεσιμοτητα). Εκει θα ειναι πιο δυσκολο να καλυψουν τη ζητηση βεβαια γιατι η κυκλοφορια της κονσολας ειναι 5 μερες πριν απο το thanksgiving.
                          Στην τελικη ειναι κλασικη στρατηγικη η πωληση σχετικα περιορισμενου αριθμου οποιουδηποτε προϊοντος αν θελει καποια εταιρεια να λεει πως εκανε sell out ολο το stock της.

                          Το Rayman φαινεται σιγουρα βελτιωμενο σε συγκριση με τον προκατοχο του, χωρις βεβαια να μιλαμε και για κανα τρελο αλμα. Απο εκει και περα καλως εκανε η ιδια η Ubisoft που το τρεναρει (γιατι θα το τσακισει στις πωλησεις το NSMB U), αλλα ειναι κριμα που το launch θα περιοριστει ακομα περισσοτερο.

                          Περι Paper Mario το 1 δεν το πηρα ποτε στα σοβαρα (οταν βγηκε ειχα απογοητευτει γιατι δεν εμοιαζε καθολου με αυτο που νομιζα πως θα ειναι, aka sequel του Mario RPG) και μετα δε βρηκα αλλη ευκαιρια να το ξαναπαιξω. Το 2 ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ, ενω παλι το Super Paper Mario με κουρασε πολυ νωρις δυστυχως.

                          Το παιχνιδι του 3DS ειναι και για μενα για καποιο λογο το πιο αναμενομενο παιχνιδι της κονσολας και θα το παρω καποια στιγμη (οταν με το καλο πεσει η τιμη του). Πολλοι ξενερωσαν που αυτη τη φορα ουτε partners δεν εχει ο Mario, αλλα το ως τωρα feedback ειναι ΠΟΛΥ θετικο και λενε πως το sticker system καλυπτει και με το παραπανω τετοια κενα.

                          To Fire Emblem φαινεται μεν πολυ ομορφο, αλλα δε νομιζω να δωσω αλλη ευκαιρια στη σειρα, αλλωστε εχουμε και ενα Let us cling together να παιζουμε αν ποτε βρουμε ορεξη για grid based rpgs.

                          Comment


                          • Γιατί δεν σας άρεσε το Radiant Dawn ρε παιδιά;

                            Comment


                            • απλα fail το 3d του mario 2 στο 3ds

                              Comment


                              • Έχει κάνει και ο Altair ανάλογο thread αλλά το λέω και εδώ: 30 Οκτωβριου Τρίτη έχει στο Mall Athens παρουσίαση Wii U με 10 playable κονσόλες.

                                Comment

                                Working...
                                X