Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nai einai arketa nwris gia na to vgaloun, nomiza oti tha perimenan thn epomenh konsola.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Προφανως ξερουν οτι η επομενη κονσολα αργει...
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Εννοείται, αλλιώς θα ανακοίνωναν την φράση "God of War 4 coming to PS4" ή κάτι τέτοιο...
        sigpic

        Comment


        • Εμενα μου φαινεται πολυ λογικο, πανω κατω τοτε η σονυ θα λανσαρει την νεα της κονσολα.

          Comment


          • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
            Εμενα μου φαινεται πολυ λογικο, πανω κατω τοτε η σονυ θα λανσαρει την νεα της κονσολα.
            Ελπίζω μόνο, αν το κάνουν, να φτάσουν την κονσόλα στα ύψη, ώστε να μπορεί να στηρίζει τα παιχνίδια στο αληθινό τους 1080p και όχι στα 720p που κάνανε στο God of War 3.
            sigpic

            Comment


            • Εκεί μπορεί να δεις και παραπάνω p ......
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • xaxaxaxa den exeis ton theo sou
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Εγω για το NGP ελεγα :xp:

                  Comment




                  • "We will be offering PSN users the opportunity to select two PS3 games from a list of five, as well as offering PSP users the opportunity to choose two games from a list of four"

                    Κατι ειναι κι αυτο.

                    Comment




                    • Έπεσε ξύλο για αυτό το θέμα .

                      Comment


                      • Ωχ!Μα λεω κι εγω,ειναι δυνατον να μην εχει αναφερει κανεις κατι;

                        Comment


                        • 2 μέρες έλειπα και διαβάζω ότι έπεσε πολύ βρισίδι για το τίποτα.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ανακοινώθηκε το Starhawk


                            H Sony ανακοίνωσε επίσημα το third person shooter Starhawk, τον αποκλειστικό τίτλο του PlayStation 3 που θα αποτελέσει τη συνέχεια του Warhawk. Την ανάπτυξή του έχει αναλάβει η LightBox Interactive, το studio του Dylan Jobe και παλαιότερων μελών των Incognito Entertainment και Sony Santa Monica. Σε αντίθεση με το Warhawk που κυκλοφόρησε τόσο σε Blu-ray όσο και σε digital download μορφή, το Starhawk θα διατεθεί μόνο από τα καταστήματα. Στον τομέα των modes θα ακολουθεί η συνταγή του single-player που εμπλουτίζεται από ένα εξαιρετικό multiplayer τμήμα 32 παικτών που υποστηρίζει co-op δράση τεσσάρων παικτών τόσο online όσο και offline. Οι παίκτες αναλαμβάνουν το ρόλο του Emmett Graves, ενός Rift miner που τα βάζει με τους Outcast, μια φυλή ανθρώπων που έχουν γίνει τέρατα μετά την έκθεσή τους σε ενέργεια Rift.


                            [YOUTUBEHD]QEzXUEvqQUs[/YOUTUBEHD]

                            Comment


                            • Ωραίο φαίνεται.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Νταξει η λιστα δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο, αλλα εμενα μια χαρα μου εκατσε Wipeout και Dead Nation (το οποιο με την καμια δεν ειναι μουφα)

                                Και μιας και εχω LittleBigPlanet και Infamous θα τσιμπησω και τα Super Stardust HD και Ratchet and Clank: Quest for Booty στον αμερικανικο λογαριασμο μου :xp:

                                Στην Ιαπωνια η ιδια λιστα με games ειναι ; ξερει κανεις ;




                                Rumor: God of War Portable Collection coming to PS3

                                Comment

                                Working...
                                X