Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thanks τότε αλλάζει.

    Ζήτω η Sony!
    Εκανε καλα την δουλεια της η Playstation rescue team

    Εγω κατεβασα το Wipeout (εννοειται) και το dead nation το οποιο ειναι isometric zombie shooter Και απο τα καλυτερα psn games . Τα υπολοιπα τα εχω . Θα σου ελεγα να κατεβασεις το infamous αν δεν το εχεις παντως.

    Comment


    • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
      Εκανε καλα την δουλεια της η Playstation rescue team

      Εγω κατεβασα το Wipeout (εννοειται) και το dead nation το οποιο ειναι isometric zombie shooter Και απο τα καλυτερα psn games . Τα υπολοιπα τα εχω . Θα σου ελεγα να κατεβασεις το infamous αν δεν το εχεις παντως.
      To infamous το έχω παιξει και δεν μου άρεσε καθόλου.
      Το LBP το έχω παίξει αρκετά επίσης.
      Θα πάω για Dead Nation κι εγώ τότε.

      Comment


      • Αν υπήρχε κάποιο από τα retro ή και κάποιο από τα RPG χαλαρά θα το κατέβαζα. Αυτά που βάλανε, μπορείς να τα αγοράσεις και με retail μορφή.
        sigpic

        Comment


        • Εμ,όχι.Τα Wipeout & Dead Nation νομίζω πως δεν υπάρχουν σε retail.
          Carpe diem

          Comment


          • Το WipEout τουλαχιστον υπαρχει σε retail ~ μαζι με το HD Fury.

            Comment


            • Τι γίνεται ρε γμτ;Έβαλα να κατέβει το Wipeout pack και βγήκα από το store.Μπαίνω τώρα να τσιμπήσω και το Dead Nation και δεν μου βγάζει τίποτα.Τι διάολο;

              edit:Άκυρο,τώρα είδα το ποστ του belmont.
              Carpe diem

              Comment


              • Επίσης να αναφέρω ότι όσοι έχουν 2+ λογαριασμούς μπορούν κανονικά να κατεβάσουν και από αυτούς. Ειδικά με US account έχει ένα διαφορετικό παιχνίδι, το Super Stardust HD αν θυμάμαι καλά.

                Εγώ κατέβασα InFamous, DeadNation και Burnout μέσω Plus, και τώρα κατεβάζω Wipeout HD από το 2ο account.

                Επίσης πάει πολύ γρήγορα το κατέβασμα, με 1 ΜB/s μου κατεβάζει, το Infamous που είναι 7+ GB το κατέβασε σε 2 ωρίτσες.

                Comment


                • Originally posted by Spahar View Post
                  Επίσης να αναφέρω ότι όσοι έχουν 2+ λογαριασμούς μπορούν κανονικά να κατεβάσουν και από αυτούς. Ειδικά με US account έχει ένα διαφορετικό παιχνίδι, το Super Stardust HD αν θυμάμαι καλά.

                  Εγώ κατέβασα InFamous, DeadNation και Burnout μέσω Plus, και τώρα κατεβάζω Wipeout HD από το 2ο account.
                  Μπορώ να το επιβεβαιωσω και εγω αυτο που γραφει ο φιλος Spahar , εχοντας ενα ευρωπαικο και ενα Αμερικανο account κατεβασα απο το ευρωπαικο infamous και WipeouT hd + Fury και απο το Αμερικανικο DeadNation και Super Stardust HD

                  Δυστιχως αναγκαστηκα να διαγραψω το Burnout καθως δεν ειχα χωρο και γιαυτο

                  Επισης να επισημανω οτι αν δεν ανανεωσετε η συνδρομη του PSN plus τοτε με το τελος του μηνα τα παιχνιδια που κατεβασατε δωρεαν μεσω αυτου θα διαγραφουν αυτοματα.

                  Comment


                  • Δυστιχως αναγκαστηκα να διαγραψω το Burnout καθως δεν ειχα χωρο και γιαυτο
                    Όπως ειπώθηκε, μπορείς να το κατεβάσεις οποιαδήποτε στιγμή αν το έχεις ήδη αγοράσει.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Δεν το αγορασα δωρεαν το κατεβασα καθως ηταν δωρο το συγκεκριμενο game στους χρηστες του PSN+ και ναι το ξερω οτι γινεται αυτο αλιμονο .

                      Comment


                      • Επισης να επισημανω οτι αν δεν ανανεωσετε η συνδρομη του PSN plus τοτε με το τελος του μηνα τα παιχνιδια που κατεβασατε δωρεαν μεσω αυτου θα διαγραφουν αυτοματα.
                        Δεν διαγραφονται, εξοκολουθουν να υα υπαρχουν στο ps3, απλα δεν σε αφηνουν να μπεις και να παιξεις . Δηλαδη σε αφηνουν να παιξεις μονο οταν εισαι PSN plus member. Τα υπολοιπα εκτος των games (themes κτλ) που ειναι free στους psn plus μπορεις να τα χρησιμοποιεις και αν ληξει η συνδρομη .

                        Comment


                        • Αυτό ακριβώς. Προσωπικά δε με καίει το PSN+ . Πήρα Dead Nation και Quest for Booty, το τελευταίο ούτε καν θα το κατεβάζω, απλά ήταν τα μόνα παιχνίδια που δεν έχω .

                          Comment


                          • The next generation portable device that we have been calling NGP for the last few months has a new name. Yesterday, Sony Computer Entertainment CEO Kazuo Hirai took to the stage at the E3 press conference in Los Angeles to confirm that the final name is PlayStation Vita and that it will retail at €249 and €299 for the Wi-fi and 3G & Wi-fi models respectively
                            http://blog.eu.playstation.com/2011/...ta-at-e3-2011/

                            Edit:Μόλις είδα ότι έχει ήδη ειπωθεί στο θέμα για την Ε3
                            https://www.emulator-zone.com
                            I am an iteration closer to my desired solution!
                            The World Ends With You

                            I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                            Castlevania Lords of Shadow

                            I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                            Hyperdimension Neptunia

                            Comment


                            • Is Sony Quietly Removing a PS3 Feature?

                              A tipster sends us rumored word (and image) of an incoming replacement model for the 160GB Playstation 3 which brings with it a change in the way some people will hook the console up to their HD television.

                              The new "K" chassis, which Sony will begin shipping to retailers this week, will require customers to use an HDMI cable to play a game or watch a movie in high definition, according to the tipster. The component out, which on all other models supports high definition video modes, will no longer do so, according to a memo apparently sent around at GameStop today.


                              All future models of the PS3, the memo continues, will require an HDMI cable for high definition output. Previous models will not be updated to require HDMI for high definition viewing.


                              Finally, as GameStop puts it, offering the HDMI cables to customers picking up a PS3 will "also help you drive add-on sales."


                              We've reached out to Playstation for comment on the rumor and to ask why, if it's true, the change is being made.


                              Update: While we still haven't heard from Playstation with an official response, it sounds like this move could have something to do with the AACS Final Adopter Agreement. [Thanks KALEL114]
                              A tipster sends us rumored word (and image) of an incoming replacement model for the 160GB Playstation 3 which brings with it a change in the way some people will hook the console up to their HD television.

                              Comment


                              • Εδω και 5 λεπτα περιπου ξεκινησε η conf της Sony στη GamesCom

                                live stream: http://blog.eu.playstation.com/2011/...nference-live/
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X