Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Πρώτες εικόνες του Skype στο PSP
    http://www.jgadgets.com/2008/01/07/psp-sky...riced-and-shown

    Comment


    • #62
      Δύο :blink: demos του Ryu ga Gotoku 3 (Yakuza 3) είναι διαθέσιμα για κατέβασμα στο Γιαπωνέζικο PS Store. Τα κατεβάζω τώρα

      Comment


      • #63
        http://www.computerandvideogames.com....php?id=178843

        2 videos απο τα demo του Yakuza 3

        Θυμιζει αρκετα shenmue.

        Comment


        • #64
          Θυμιζει αρκετα shenmue.
          [/b]
          Τα έπαιξα και τα 2 πριν από λίγο και πράγματι έτσι είναι όσον αφορά το ντέμο με την περιπλάνηση μέσα στην πόλη. Θυμίζει πολύ Σενμούε. Η πόλη είναι εντυπωσιακή αλλά τα γραφικά των περισσότερων χαρακτήρων είναι μεν "συμπαγείς" αλλά χάνουν σε λεπτομέρεια και textures. Γενικά το οπτικό αποτέλεσμα είναι πολύ ευχάριστο αλλά σε καμία περίπτωση κάτι πρωτοποριακό. Πάντως το παιχνίδι έχει πολύ μπλα-μπλά, οπότε όσοι θέλουν να το παίξουν χωρίς την μετάφραση στο ένα χέρι και το Sixaxis στο άλλο θα πρέπει να περιμένουν αν και πότε θα κυκλοφορήσει σε Αμερική/Ευρώπη.

          Όσον αφορά τις μάχες, αυτές με σπαθιά μου έφεραν λίγο από Onimusha. Οι μάχες χωρίς σπαθιά μου φάνηκαν πολύ "ρηχές" και όχι ιδιαίτερα ικανοποιητικές.

          Γενικά λοιπόν, μάλλον ανάμεικτες αρχικές εντυπώσεις.

          Comment


          • #65
            Αν αυτό είναι αλήθεια θα είναι πολύ καλή φάση για όσους έχουν και PS3 και PSP.

            Blu-Rays Go Portable

            Comment


            • #66
              Remake του MG2: SOLID SNAKE

              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #67
                υπάρχει κάποιος λόγος τώρα για να γίνει αυτό;και τι ακριβώς θα αλλάξει;στις εικόνες πάντωςδεν βλέπω τίποτα διαφορετικό.
                γιατί δεν κάνανε και το 1 τότε να τα κυκλοφορήσουν σε ένα πακετάκι και τα δύο μαζί;
                Carpe diem

                Comment


                • #68
                  καλα ρε παιδια, και τριτη εκδοση του MGS2 ????? ελεος δεν τους εφτανε το Substance θελουν κι αλλα λεφτα ???? το παρακανε η ΚΟΝΑΜΙ με αυτη τη σειρα και θα καταντησει οπως κανει και η SquarEnix με τα Final Fantasy, μακαρι να πιανε και τπτ αλλο σαν το Castlevania ας πουμε...

                  Comment


                  • #69
                    μάλλον τα μπέρδεψες φίλε.μιλαμε για το metal gear 2:solid snake που είχε κυκλοφορήσει για nes,msx και στο subsistence στο 2ο δισκάκι.είναι το παιχνίδι που μεσολάβησε ανάμεσα στα metal gear και metal gear solid.ελπίζω να σε φώτισα...
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #70
                      α, οκ my bad τοτε. νομιζα πως μιλαμε για εναλακτικη εκδοση του Sons of Liberty παλι.

                      Comment


                      • #71
                        μάλλον τα μπέρδεψες φίλε.μιλαμε για το metal gear 2:solid snake που είχε κυκλοφορήσει για nes,msx και στο subsistence στο 2ο δισκάκι.είναι το παιχνίδι που μεσολάβησε ανάμεσα στα metal gear και metal gear solid.ελπίζω να σε φώτισα...
                        [/b]
                        Βασικά στο NES βγήκε το Metal Gear 2: Snake's Revenge που καμία σχέση δεν έχει με την κανονική MSX έκδωση.


                        Μήπως η είδηση είναι ψιλομούφα; Στο gamefaqs δεν υπάρχει καταχώριση...
                        https://www.emulator-zone.com
                        I am an iteration closer to my desired solution!
                        The World Ends With You

                        I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                        Castlevania Lords of Shadow

                        I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                        Hyperdimension Neptunia

                        Comment


                        • #72
                          Και δεν υπάρχει link . Κάποιο fanmade boxart θα είναι και απλώς το παρέθεσε για πλάκα.

                          Comment


                          • #73
                            Ρε ψάρια χαχαχα (πω έχω σκάσει στα γέλια)

                            Πάντως πολύ θα ήθελα να γίνει επαναδημιουργία (remake) των metal gear και metal gear 2: solid snake. Kαι όσο απίστευτο και αν φαίνεται δεν τα έχω παίξει καθόλου γιατί ελπίζω σε remake..
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • #74
                              The Agency First Gameplay Video
                              http://www.gametrailers.com/player/usermov...laylist=popular

                              Comment


                              • #75
                                Ρε ψάρια χαχαχα (πω έχω σκάσει στα γέλια)

                                Πάντως πολύ θα ήθελα να γίνει επαναδημιουργία (remake) των metal gear και metal gear 2: solid snake. Kαι όσο απίστευτο και αν φαίνεται δεν τα έχω παίξει καθόλου γιατί ελπίζω σε remake..
                                [/b]
                                Λέω κι εγώ...Ποιο το νόημα να βγάλουν remake του συγκεκριμένου παιχνιδιού και μόνο?Να κυκλοφορούσε σε κανένα πακετάκι μαζί με το 1ο,όπως είπε και ο Altair,και με ένα σωρό καλούδια μέσα,να έλεγα εντάξει,ίσως και να το έπαιρνα... Α ρε BigBOSS πλακατζή!
                                Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                                Comment

                                Working...
                                X