Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ παίδες το πήρα σήμερα πρωί πρωί το Devil May Cry 4(το έκανα κράτηση στο Πλαίσιο ) και μπορώ να πω ότι έχω ενθουσιαστεί.Δεν μπορώ να το κρίνω ακόμα γιατί είμαι στο 3 Mission,αλλά το βρίσκω πολύ καλοφτιαγμένο.Σχετικά με το αν το έχουν κουράσει ή όχι δεν μπορώ να το κρίνω διότι,πλήρως,έχω ασχοληθεί μόνο με το 1 από τα παλαιότερα,ενώ το 2 και το 3 απλά τα είχα παίξει στο σπίτι ενός φίλου.Όταν το προχωρήσω θα σας πω περισσότερες εντυπώσεις.
    Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

    Comment


    • Eγω απλα να πω οτι η διαφορα τιμης των εκδοσεως ειναι ελλεινη 56E xBOX 360 και 66 του PS3 ειναι aparadekto (αυτες τις τιμες ειχε στα Μεδια Μαρκτ) και οι αντιστοιχες συλλεκτικες 66 και 69 αντιστοιχα πολυ χαζο εκ μερους της Capcom αυτα τα +10 Ε που καπελωνει τους PS3 users


      Aντρέας Παγουλάτος

      Comment


      • Wipeout Pulse DLC: Mirage Pack released
        two new tracks called Edgewinter White and Vostock Reef Black. The new Mirage team has been added too with a ship called Mantis.
        [/b]
        επερχόμενα:
        Pack 2
        Team: Icaras
        Tracks: Edgewinter Black, Gemini Dam White

        Pack 3
        Team: Harimau
        Tracks: Gemini Dam Black, Orcus White

        Pack 4
        Team: Auricom
        Tracks: Orcus Black, Vostock Reef White[/b]
        http://wipeoutpulse.com/en_GB/index.html
        NDS themes

        Comment


        • Eγω απλα να πω οτι η διαφορα τιμης των εκδοσεως ειναι ελλεινη 56E xBOX 360 και 66 του PS3 ειναι aparadekto (αυτες τις τιμες ειχε στα Μεδια Μαρκτ) και οι αντιστοιχες συλλεκτικες 66 και 69 αντιστοιχα πολυ χαζο εκ μερους της Capcom αυτα τα +10 Ε που καπελωνει τους PS3 users
          [/b]
          Αυτό συμβαίνει μόνο στην Ευρώπη, σε Αμερική και Ιαπωνία οι εκδόσεις για 360 και PS3 έχουν την ίδια τιμή. Και απ' ότι φαίνεται δεν είναι η Capcom που το πουλάει πιο ακριβά, απ' ότι διαβάζω ή τα καταστήματα φταίνε ή η Sony Europe έχει βάλει το χεράκι της...

          Comment


          • Εγώ παίδες το πήρα σήμερα πρωί πρωί το Devil May Cry 4(το έκανα κράτηση στο Πλαίσιο ) και μπορώ να πω ότι έχω ενθουσιαστεί.Δεν μπορώ να το κρίνω ακόμα γιατί είμαι στο 3 Mission,αλλά το βρίσκω πολύ καλοφτιαγμένο.Σχετικά με το αν το έχουν κουράσει ή όχι δεν μπορώ να το κρίνω διότι,πλήρως,έχω ασχοληθεί μόνο με το 1 από τα παλαιότερα,ενώ το 2 και το 3 απλά τα είχα παίξει στο σπίτι ενός φίλου.Όταν το προχωρήσω θα σας πω περισσότερες εντυπώσεις.
            [/b]

            Kι εγώ είναι ζήτημα χρόνου να το πάρω!
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • Kι εγώ είναι ζήτημα χρόνου να το πάρω!
              [/b]
              Άντε καλορίζικο B) Προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ.Το καλό είναι ότι δεν το βαριέσαι και είναι σχεδόν σίγουρο ότι τερματίζοντας το θα θέλεις να παίξεις και στα άλλα επίπεδα δυσκολίας(εγώ τουλάχιστον αυτό θα κάνω ).
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • Άντε καλορίζικο B) Προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ.Το καλό είναι ότι δεν το βαριέσαι και είναι σχεδόν σίγουρο ότι τερματίζοντας το θα θέλεις να παίξεις και στα άλλα επίπεδα δυσκολίας(εγώ τουλάχιστον αυτό θα κάνω ).
                [/b]
                Indeed. Ελπίζω να έχει το επίπεδο δυσκολίας Nero/Dante must die! (DMC1 FTW!!!!)

                Comment


                • Το PS3 η ιδανική κονσόλα για το Far Cry 2

                  εδώ

                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • Γενικα πιστευω πως ολα τα next gen ταιριαζουν γαντι στο PS3 οσο και αν γκρινιαζουν οι developers


                    Aντρέας Παγουλάτος

                    Comment


                    • Καλώς ή κακώς, το PS3 έχει περισσότερες δυνατότητες (στάνταρ σκληρό δίσκο, οι πολαπλοί επεξεργαστές του Cell, αποθηκευτικός χώρος στα blu-ray dics, ελευθερία σχετικά με mod support κλπ) απο οποιαδήποτε άλλη κονσόλα κυκλοφορεί αυτήν την στιγμή. Όσοι ασχοληθούν με το μηχάνημα (λέγε με Insomniac, Naughty Dog, Polyphony) θα επιτύχουν πολύ καλά πράγματα στο PS3, όσοι κάνουν αρπαχτές (λέγε με Konami, EA, Ubisoft) θα βγάζουν σκουπίδια.

                      Comment


                      • όσοι κάνουν αρπαχτές (λέγε με Konami, EA, Ubisoft) θα βγάζουν σκουπίδια.[/b]
                        Ελπίζω να μην εννοείς το MGS4 :blink:


                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • Το MGS4 μάλλον θα είναι προσεγμένο, το PES στο PS3 όμως ήταν αρχι-σκουπίδι. Ελπίζω το γεγονός οτι το PES 2008 πούλησε περισσότερο στο PS3 απ' οτι στο 360 να αναγκάσει την Κονάμι να προσέξει περισσότερο τo PES 2009 στο PS3

                          Comment


                          • Ηθικο διδαγμα: Ολες οι συζητησεις καταληγουν στο MGS4.
                            Περαν της πλακας, το μηχανημα εχει οντως πολλες δυνατοτητες και οσοι ασχολουναι αποκλειστικα μαζι του αρχιζουν ηδη να εχουν πολυ καλα αποτελεσματα.
                            Η ψαλιδα στα multi format games δε ξερω ποτε θα κλεισει. Οταν το PS3 (και αν) περασει σε πωλησεις το 360 μπορουν να αντιστραφουν οι ρολοι;

                            Comment


                            • Νομίζω οτι η ψαλίδα πλέον έχει ήδη κλείσει. Μεγάλες πρόσφατες multiformat κυκλοφορίες όπως COD4, DMC4, Burnout Paradise είναι εξίσου καλές και στις 2 κονσόλες, ενώ και παλιότεροι τίτλοι όπως Sega Rally, FIFA 08 κλπ ήταν επίσης ισάξιοι στις 2 κονσόλες.

                              Νομίζω οτι πλέον μόνο multiplatform τίτλοι που απευθύνονται κυρίως στην Αμερικάνικη αγορά (π.χ. Madden) θα έχουν προβάδισμα στο 360.

                              Comment


                              • Νομίζω οτι η ψαλίδα πλέον έχει ήδη κλείσει. Μεγάλες πρόσφατες multiformat κυκλοφορίες όπως COD4, DMC4, Burnout Paradise είναι εξίσου καλές και στις 2 κονσόλες, ενώ και παλιότεροι τίτλοι όπως Sega Rally, FIFA 08 κλπ ήταν επίσης ισάξιοι στις 2 κονσόλες.

                                Νομίζω οτι πλέον μόνο multiplatform τίτλοι που απευθύνονται κυρίως στην Αμερικάνικη αγορά (π.χ. Madden) θα έχουν προβάδισμα στο 360.
                                [/b]
                                Τα λές όλα αυτά για να με κάνεις να πάρω το ps3 Σε κατάλαβα από τη πρώτη στιγμή

                                Comment

                                Working...
                                X