Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Σπιθας και ο Ατσιδας
    [/b]
    Σωστά!!!
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Σωστά!!!
      [/b]
      Χαχαχαχα τέλειο. Εγώ για κάποιον λόγο θυμόμουν πως τους έλεγαν με τα αγγλικά τους ονόματα και στο ελληνικό. Υπάρχε καμία περίπτωση να υπήρχαν 2 μεταγλωτίσεις;


      Comment


      • Ναι ηταν 2, του New Channel και του Ant1 αν θυμαμαι καλα. Αν θελετε απο παλια παιδικα μπορω να βοηθησω, ειχα καει
        https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

        H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

        Comment


        • Ξέρει κανεις την αντιπροσωπεία της kingston στην αθήνα;
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Είναι η Oktabit

            Comment


            • Thanks re!
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Το άκουσε μετά από χρόνια στο ράδιο αλλά οι κλασσικοί ραδιοφωνικοί παραγωγοί δν λένε όνομα τραγουδιού :/

                Martini ή Campari παλιά διαφήμηση.
                Σαν γερμανικό κομμάτι :Ρ

                Είναι ένας άντρας νομίζω που τραγουδάει και μία γυναίκα που κάνει 2η φωνή και φωνές.

                pls sos
                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                Comment


                • Ψαχνω να κατεβασω η εστω streaming την καλτ ταινια του τσακ νορις "hellbound" οποιος ξερει κατι το σφυριζει.. ;) ;)

                  Comment


                  • Όσο έψαξα μου έβγαζε Torrent για το Hellraiser - Hellbound.
                    Είναι το ίδιο? δν νομίζω ε?

                    "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                    Comment


                    • <div class='quotetop'>(Sith Lord Bahamut &#064; Apr 14 2008, 10&#58;28 PM) [snapback]18461[/snapback]</div>
                      Το άκουσε μετά από χρόνια στο ράδιο αλλά οι κλασσικοί ραδιοφωνικοί παραγωγοί δν λένε όνομα τραγουδιού :/

                      Martini ή Campari παλιά διαφήμηση.
                      Σαν γερμανικό κομμάτι :Ρ

                      Είναι ένας άντρας νομίζω που τραγουδάει και μία γυναίκα που κάνει 2η φωνή και φωνές.

                      pls sos
                      [/b]

                      Αυτό ήταν :Ρ

                      Campari Adv
                      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                      Comment


                      • Όσο έψαξα μου έβγαζε Torrent για το Hellraiser - Hellbound.
                        Είναι το ίδιο? δν νομίζω ε?
                        [/b]
                        Και εμενα αυτο μου βγαζει...

                        Δεν ειναι το ιδιο η αλλη ειναι η ταινια που ο τσακ νορις κανει roundhouse στο διαβολο..

                        Comment


                        • Αν θες torrent βρήκα αυτό
                          http://www.mininova.org/tor/852850

                          YΓ:
                          Aν περίμενες από τον Σιθ να στο βρει,σώθηκες...Ακόμη μπερδεύει το Ιρακ με το Ιραν. (έλα πλακίτσα κάνω)

                          ΥΓ2:
                          Βtw το Ηellraiser II είναι ταινιάρα&#33;&#33;&#33;

                          γενικά τα 4 πρώτα hellraiser τα σπάνε.μετά το χαλάσανε το θέμα.[/b]
                          +1000
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • γενικά τα 4 πρώτα hellraiser τα σπάνε.μετά το χαλάσανε το θέμα.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Ψάχνω τη σειρά One piece.Torrent αν γίνεται να βάλω να κατεβαίνει το βράδυ και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.Με το RS μου σπάνε τα νεύρα-αν και premium user.Με έπιασε η πώρωση να δω κανά anime στυλ Dragon Ball(σαπουνόπερα δλδ )
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Ψάχνω τη σειρά One piece.Torrent αν γίνεται να βάλω να κατεβαίνει το βράδυ και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.Με το RS μου σπάνε τα νεύρα-αν και premium user.Με έπιασε η πώρωση να δω κανά anime στυλ Dragon Ball(σαπουνόπερα δλδ )
                                [/b]
                                Δεν ξερω για torrent, εγω τα manga κατεβαζα (και θα κατεβασω αυτα που μου λειπουν το καλοκαιρι). Καλα θα πορωθεις μιλαμε. Θα γινεις Λουφυ no.2, Φυγε 115. Ειναι πολυ πορωτικη σειρα B)

                                Α ναι, και δεν εχει το σπαστικο του Dragon Ball που φορτωνει για τρια επισοδεια το Καμε Χαμε και αστοχει στο τεταρτο.
                                My blog:Doppel&#39;s Den

                                Comment

                                Working...
                                X