Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μου θάβετε το post ρε νουμπάδες.
    My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
    Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


    Comment


    • Ψάχνω για τον καλλιτέχνη και το όνομα του παρακάτω metal τραγουδιού.Υπόψην ότι αυτό που παραθέτω είναι ένα απόσπασμα του τραγουδιού...Ελπίζω να βρείτε ποιο είναι.

      Song?

      Eυχαριστώ πολύ ;)


      Comment


      • Το έψαξα αρκετά...Μάλλον κάποια από τις νεες core bands θα είναι.Βρήκα τους στίχους από όσο άκουσα...
        "we lost our way, destroyed our hearts, killed all the dreams, fell out of touch. we reached our end,
        before it was done, we turned from grace, never knowing why"
        Έριξα μια ματιά για As i lay dying και Into Eternity που κάπως μου θυμίζανε αλλά μάλλον ατύχησα...
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Damn it,το τραγουδάκι μου άρεσε πολύ ρε γαμώτο και ψάχνω να το βρω άσχημα...

          Τσακάλι είσαι πάντως,εγώ το μόνο που είχα ακούσει ήταν το we lost our hearts

          Πάντως όταν googlara τους στίχους το μόνο που βρήκα ήταν άλλα 2 άτομα σε forum που το ζητούσαν


          Comment


          • ψάχνω ραράκια για να κατεβάσω τη συναυλία των κλεφτάλικα στην αθήνα.επείγον πληζ βιαστείτε.
            Carpe diem

            Comment


            • Ψάχνω converter που να μετατρέπει το Phone book από κινητό MIO A701 σε phone book συμβατό με κινητά Samsung.
              Insert Coin

              Comment


              • Επειδή το post θάφτηκε, ξαναγράφω. Ψάχνω το τραγούδι από το ακόλουθο video:

                http://www.youtube.com/watch?v=wR-NJ9NWQHw
                My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
                Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


                Comment


                • κατέβασε το βίντεο με το www.keepvid.com και μετά με ένα converter μετέτρεψε το αρχείο σε mp3.

                  δοκίμασε το super setup (google it)
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Θα προτιμούσα να έχω ολόκληρο το κομμάτι, και άσε που έχει και άλλα πράγματα πάνω στο τραγούδι (ήχο από video)...
                    My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
                    Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


                    Comment


                    • Sorry Mogli σου ξαναθαβω το post lol

                      Ψαχνω τροπο να νικησω το σαλικαρι στον καταραχτη στο Donkey Kong Country 3 που το παιζεις με τον ελεφαντα. Φανταζομαι θα πρεπει καπως να ρουφηξεις νερο και να του πεταξεις στα ματια, οταν τα βγαζει εξω, αλλα δεν μπορω να βρω πως. Ελπιζω η απαντηση να μην ειναι "πηγαινε στο gamefaqs" Ειμαι σιγουρος οτι καποιος απο εσας, αν οχι ολοι, το εχει παιξει και αν θυμαστε η απαντησεις ειναι ευπροσδεκτες.

                      Και βρειτε το τραγουδι του Μογλι!!!!
                      My blog:Doppel's Den

                      Comment


                      • ρουφάς νερό από τον καταρράκτη και το εκτοξεύεις στα μάτια του boss με τα shoulder buttons
                        Κάθε μάτι θέλει 2 hits.
                        NDS themes

                        Comment


                        • ρουφάς νερό από τον καταρράκτη και το εκτοξεύεις στα μάτια του boss με τα shoulder buttons
                          Κάθε μάτι θέλει 2 hits.
                          [/b]
                          thanks Boy. Θα το δοκιμασω με την πρωτη ευκαιρια
                          My blog:Doppel's Den

                          Comment


                          • psaxno to tragoudi pou akougete sto parakato video apo to 0.00-1.00 lepto

                            http://www.youtube.com/watch?v=AV7HcFIojso

                            Comment


                            • Εχω κανει μια εργασια στο σχολειο στο powerpoint αλλα σε μια καινουργια εκδοση και σε Vista.
                              Εχω παρει την εργασια στο mp3 μου, αλλα δεν μπορω να την τρεξω στο pc μου με office 2003.

                              Απ'οτι ειδα εχει extension .pptx.

                              Ξερετε καποιον τροπο με τον οποιο μπορω να δω την εργασια μου με το office που εχω ή πρεπει να εγκαταστησω τα 2007;
                              My blog:Doppel's Den

                              Comment


                              • Μπορεις να εγκαταστησεις μια δωρεαν εκδοση του power point, απο την ιδια την microsoft που απλα δειχνει αυτα τα αρχεια. Το εχω κανει εγω (και εγω για εργασια λολ) και πιανει κανονικα.
                                Ned Stark

                                A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                                It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                                A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                                In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                                Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                                Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                                Ειναι ο Getta Robo.

                                Comment

                                Working...
                                X