Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • το m.a.s.k. έχει επεισόδια στο youtube,carussel Νομίζω κάποιος είχε ποστάρει πως τα έχει βρει σε προηγούμενο ποστ ή σε άλλο θέμα.ψάξε λίγο.
    Carpe diem

    Comment


    • Ψάχνω τα εξής wallpapers:

      Από τους Ulver το εξώφυλλο του album Bergtatt σε ανάλυση 1440 Χ 900

      Οτιδήποτε από τον ζωγράφο Theodor Kittelsen(των έχει χρησιμοποιήσει πολύ ο Burzum)σε ανάλυση 1440 Χ 900

      Ευχαριστώ προκαταβολικά!


      Comment


      • Παιδιά,ψάχνω μια ταινία που βλέπαμε μικροί στην κατασκήνωση (Άγιος Ανδρέας).

        Ηταν μια ταινία θυμάμαι στο στυλ 1000+1 νυχτες (ίσως ήταν και αυτό το παραμύθι) αλλά σίγουρα δεν είναι αυτή η μινι σειρα/τηλεταινία που βάζει κατα καιρους το ΣΤΑΡ μιας και έχει γυριστεί πολύ πιο πρόσφατα.

        Οποιος τυχαίνει και ξέρει γιατί μιλάω...αααα επίσης θυμάμαι χαρακτηριστικά είχε μια σκηνή με ένα κόκκινο τριαντάφυλλο που το έκλεψε κάποιος για να κανει δεν θυμαμαι και εγώ τι και επίσης αλλη μια σκηνη με ένα κυνηγητό με μαγικά χαλιά...αυτά.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Mπορεί κάποιος να μου δώσει 4-5 online καταστήματα με videogames? Τα πιο γνωστά κυρίως.

          Comment


          • play.com , play-asia.com , plaisio.gr
            Deus Misereatur...
            Gloria filiorum patres i.e.m.e
            Viva los Vatos Locos

            ---------------------
            UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

            Comment


            • play.com , play-asia.com , plaisio.gr
              [/b]
              Ευχαριστώ

              Comment


              • Ψαχνω να βρώ το μοντέλο της μητρικής μου κάρτας. Μήπως έχει κανενας καμία ιδέα πώς μπορώ να το δω;
                "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                by Fyge 114 Amaliada edition

                "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

                by Chaoscrow

                Comment


                • Ψαχνω να βρώ το μοντέλο της μητρικής μου κάρτας. Μήπως έχει κανενας καμία ιδέα πώς μπορώ να το δω;
                  [/b]
                  Κατέβασε το CPU-Z και θα το βρεις εκεί.


                  Comment


                  • Ok man. Ευχαριστώ ;)
                    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                    by Fyge 114 Amaliada edition

                    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

                    by Chaoscrow

                    Comment


                    • Ψάχνω κάποιον να μου πει τι είναι το "Bayesian Probability"

                      Τό είδα στο Top250 του imdb.com και αναφέρει ότι προκείπτει{το Top250} σύμφωνα με αυτήν την λογική.
                      Τι το ιδιαίτερο είναι?
                      Διάβασα στο Wikipedia αλλά έχει αρκετούς όρους και κάποια στιγμή το παράτησα :wacko:

                      Υπάρχει κάποιος πιο σχετικός εδώ μέσα να με βοηθήσει?
                      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                      Comment


                      • στα ελληνικα ισως μπορουσαμε να το μεταφρασουμε σαν 'μπαγασικη πιθανοτητα' χαχαχαχ

                        Comment


                        • στα ελληνικα ισως μπορουσαμε να το μεταφρασουμε σαν 'μπαγασικη πιθανοτητα' χαχαχαχ
                          [/b]

                          Epiczorz!
                          "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                          Comment


                          • Ψάχνω site που να πουλάει φθηνά memory sticks

                            Comment


                            • Γνωριζετε που μπορω να βρω επεισοδια ή ακομα καλυτερα ολα τα επεισοδια της παλιας παιδικης σειρας που προβαλε η ερτ ονοματι carrusel [/b]
                              http://telenovelas.gr/
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • muchos gracias
                                Deus Misereatur...
                                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                                Viva los Vatos Locos

                                ---------------------
                                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                                Comment

                                Working...
                                X