Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σωστός ο παίχτης, χώρισε το σήμα με ειδικά καλώδια. Μέσω των ειδικών καλωδίων λοιπόν "έμπαινε" το σήμα από το Xbox στη συσκευή και παράλληλα έφευγε και προς την TV.
    Εγώ το σκέφτηκα λίγο διαφορετικά, με τη χρήση αυτού του καλωδίου:

    Λίγο μετά τη ρίζα του καλωδίου βλέπεις 3 θύρες, εκεί συνδέεις τη συσκευή και το scart κανονικά στην TV.
    Εννοείται ότι και με τους 2 τρόπους στερείσαι την hdmi σύνδεση στην TV.
    Α! Υπ' όψη στη φωτό είναι xbox1 cable, λογικά θα υπάρχει και αντίστοιχο για 360, αλλιώς παίρνεις τα καλώδια του τυπά!
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • Μπλεχτηκα.. Θα μου τα πεις απο κοντα αυριο οσο θα τις τρως στο 3S.

      Comment


      • Λοιπόν, πρέπει επείγοντος να βρω την Μεξικανικη παραδοσιακή μουσική με τις τρομπέτες (τρομπέτες δεν είναι?). Δεν έχω ιδέα πιο είναι το όνομα, πάντως το La Cucaracha δεν είναι. Ελπίζω να καταλάβατε πια μουσική εννοώ. Την χρειάζομαι για να την βάλω όταν θα σπάσουμε ένα Pinata στα γενέθλια του ξαδέρφου μου .

        Κοίταξα στο YouTube για "Traditional Mexican Music" όμως το έκανα πολύ βιαστικά, καθώς δεν έχω χρόνο τώρα. Θα κοιτάξω και πιο μετά.

        <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

        Comment


        • Παρε αυτο, μια χαρα κανει για τη περισταση http://www.youtube.com/watch?v=jT4A-MSQgoI
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Nομίζω πως η αυτή η μουσική λέγεται mariachi...ίσως ψάχνοντας στο youtube, να βρεις κάποια πράγματα...
            Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

            Let's just all say the magic words and go back to reality.

            THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

            Comment


            • Παρε αυτο, μια χαρα κανει για τη περισταση http://www.youtube.com/watch?v=jT4A-MSQgoI
              [/b]
              Μιλάμε, powerful&#33; Θα το βάλω στην λίστα.
              Nομίζω πως η αυτή η μουσική λέγεται mariachi...ίσως ψάχνοντας στο youtube, να βρεις κάποια πράγματα...
              [/b]
              Έψαξα αλλα τίποτα, το mariachi δεν είναι συγκεκριμένο. Μέχρι και το soundtrack του Desperado βρήκα.

              <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

              Comment


              • ΟΛΕΕΕ&#33;

                http://www.youtube.com/watch?v=0RWFy9mQN0M

                Τελικά έχει κάποια σχέση με Mariachi.

                Αυτό είναι ένα κάπως... διαφορετικό version.

                http://www.youtube.com/watch?v=mZimZYTwuDk

                Τα έκανα edit και τα ένωσα έτσι ώστε να ταιριάζουν ήπια. Θα σπάσουμε πλακα . Θα βάλω και αυτό του Grim Fandango εννοείτε. ;)

                <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

                Comment


                • Θέλω όταν σε Post για παράδειγμα υπάρχουν πολλές φωτό να μπορώ να τις κατεβάσω όλες με την μία και όχι να ανοίγω κάθε μία ξεχωριστά και "Αποθήκευση ως..." κτλ...κτλ...

                  Μου είπαν με το Flashgot αλλά δν ξέρω πως.
                  Νομίζω πιο συγκεκριμένα ότι αν είναι thumbnail την κατεβάζει σε κανονικό μέγεθος.

                  Ιδέες?
                  "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                  Comment


                  • <strike> Ψαχνω ενα τραγούδι που λέγεται My Shiron_. Για την ακρίβεια ψαχνω τα τελευταία γράμματα αν είναι το υπόλοιπο σωστό ή όλο αν είναι λάθος . Προκαταβολικά ευχαριστώ.

                    </strike>Ακυρο. Το βρήκα.<strike>
                    </strike>
                    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                    by Fyge 114 Amaliada edition

                    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

                    by Chaoscrow

                    Comment


                    • Θέλω όταν σε Post για παράδειγμα υπάρχουν πολλές φωτό να μπορώ να τις κατεβάσω όλες με την μία και όχι να ανοίγω κάθε μία ξεχωριστά και "Αποθήκευση ως..." κτλ...κτλ...

                      Μου είπαν με το Flashgot αλλά δν ξέρω πως.
                      Νομίζω πιο συγκεκριμένα ότι αν είναι thumbnail την κατεβάζει σε κανονικό μέγεθος.

                      Ιδέες?
                      [/b]
                      Εγώ χρησιμοποιώ το down-them-all που είναι firefox plugin, και αφορά εικόνες, μουσική και videos. Όταν όλες οι φωτό είναι δημοσιευμένες σε μια σελίδα λειτουργεί τέλεια, αλλά όταν υπάρχουν links ή στην περίπτωση των thumbnails, άλλες φορές λειτουργεί μια χαρά, άλλες όχι ανάλογα με τον τύπο του συνδέσμου.

                      http://www.downthemall.net/
                      είναι και mozilla approved: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/201

                      Αν χρησιμοποιείς άλλο browser δεν ξέρω...

                      Comment


                      • Ωραίος

                        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                        Comment


                        • Ψάχνω δωρεάν converter που να μετατρέπει τα .avi αρχεία για να μπορεί να τα διαβάζει το PSP...

                          Comment


                          • pspvideo9.

                            Comment


                            • WinAvi MP4 Converter επίσης
                              "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                              Comment


                              • Επισης,ο ImTOO PSP Video Converter και το Super,το οποιο δεν χρειαζεται να κανεις κολπα για να το εχεις full,διατιθεται δωρεαν και κανει πολυ καλη δουλεια.

                                Comment

                                Working...
                                X