Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DEN einai basic,tha sou proteina to adobe premiere...einai medium alla exei poli mikro xrono ekmathisis...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Άμα κρίνω από Adobe Photoshop, μπορώ να καταλάβω τί παίζει και με το Adobe Premiere... Αλλά παίζεις ωραία, άμα είναι να κάνουμε κάτι, ας το κάνουμε σωστά. Σκόπευα κάποτε να καταπιστώ και με αυτό, άλλωστε...

      Y.Γ.: Πίστευα ότι εσύ θα απαντήσεις πρώτος, και δεν περίμενα άλλη απάντηση..!

      Now it's download time...
      My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
      Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


      Comment


      • Παντως αν τα βρεις σκουρα τσεκαρε κανα tutorial video, δεν εχω ασχοληθει με premier αλλα στο photoshop πολλες φορες με βοηθησανε.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • QFT, στο youtube έχω λιώσει τα Photoshop Tutorials. Ευτυχώς, το παρόν torrent (που σε δέκα λεπτά ολοκληρώνεται) έχει μέσα και το CD με τα Tutorials!!
          My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
          Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


          Comment


          • torrent?ego ennoousa na doseis $800 na to agoraseis
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Μη τον ακους ρε, με 400 το πολυ βρισκεις πιο παλια εκδοση και κανεις δουλεια σου κι οταν πεσει η τιμη της τελευταιας την αγοραζεις κι αυτη. Δες και στο ebay παντως για καλυτερες τιμες
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Χρειαζομαι ενα προγραμμα ωστε να αποθηκευω οτι δειχνει η οθονη σε video....το Fraps για καποιο λογο δν μου δουλεευει.... :/

                ΔΕΝ το θελω για Games, το θελω για να κανω ενα slideshow powerpoint σε video
                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                Comment


                • Ψάχνω όλα τα επεισόδια Gi Joe και δεν έχω βρει τίποτα.Όποιος μπορεί να βοηθήσει,καλοδεχούμενος.Ευχαριστώ.*
                  Επίσης ψάχνω όλα τα επεισόδια Spider-man Adventures και γενικά σειρές της marvel που έδειχνε παλιά το Star.Έχω βρει κάποια επεισόδια από δω κι από κει αλλά δεν έχω βρει τα πάντα.

                  υ.γ.*Ξέρω ότι είναι τρελή αμερικλανιά αλλά for old times sake θα ήθελα να τα βρω.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Spider-man Adventures τα έχω όλα.
                    Για καλή σου τύχη τα έχω μαζί μου στην Πύλο!!
                    Στείλε μου σε pm τη διεύθυνσή σου και όποτε βρω όρεξη θα στα στείλω!



                    Και επειδή πωρώθηκα, για πάρτη σας μόνο:
                    -Are you in, or are you out?
                    -It's you who is out Gobbie! Out of your mind!!
                    - Wrong answer!!

                    και γίνεται της πουτάνας.

                    [YOUTUBEHD]7GAXZDl0WKA[/YOUTUBEHD]

                    Watch in HD!

                    Τρελή αμερικανιά δε σημαίνει απαραίτητα ότι είναι κακό!!
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • To DS rom news πλεον δεν εχει roms για DS παρα μονο τα .nfo δυστυχως..
                      Ψαχνω λοιπον site που να χει ολα ή εστω ο,τι νεο βγαινει απο DS roms με direct downloads κτλ.
                      Στειλτε ΡΜ, kthxbye.

                      Comment


                      • Δεν είναι direct αλλά πάντα βρίσκεις στο mininova. Είναι ένα γκρουπ που το λένε ESPANLDS (ή κάπως έτσι) και πάντα έχει αρκετούς peers και "καθαρά" ρομς που δουλεύουν.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Παίζει να το έχω ξαναρωτήσει όμως επειδή έχω ένα κεφάλι καζάνι και δεν είμαι τώρα σε θέση να ψάχνω θα ρωτήσω το εξής.Υπάρχει κάνα σάιτ ελληνικό ή ξένο μέσω του οποίου να μπορώ να παρακολουθήσω ξένες σειρές;Θα ήθελα πολύ να τα κατεβάσω όμως οι ταχύτητες εδώ είναι για το πέος.Θέλω σαν τρελός να δω How I Met Your Mother & The Big Bang Theory.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Originally posted by Xeno View Post
                            To DS rom news πλεον δεν εχει roms για DS παρα μονο τα .nfo δυστυχως..
                            Ψαχνω λοιπον site που να χει ολα ή εστω ο,τι νεο βγαινει απο DS roms με direct downloads κτλ.
                            Στειλτε ΡΜ, kthxbye.
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • Originally posted by Altair View Post
                              Παίζει να το έχω ξαναρωτήσει όμως επειδή έχω ένα κεφάλι καζάνι και δεν είμαι τώρα σε θέση να ψάχνω θα ρωτήσω το εξής.Υπάρχει κάνα σάιτ ελληνικό ή ξένο μέσω του οποίου να μπορώ να παρακολουθήσω ξένες σειρές;Θα ήθελα πολύ να τα κατεβάσω όμως οι ταχύτητες εδώ είναι για το πέος.Θέλω σαν τρελός να δω How I Met Your Mother & The Big Bang Theory.

                              http://www.rlslog.net . Βρές το επεισόδιο που σε ενδιαφέρει και μετά κάνε αναζήτηση στα comments για megavideo ή megaupload link (συνήθως όταν ανοιξεις το megaupload link έχει επιλογή "watch on megavideo").

                              Με τις υγείες σου
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Ψάχνω όλες τις season της σειράς Duke of Hazard. Όχι ταινίες, μόνο της αυθεντικής σειράς. Ξέρετε τι πρέπει να κάνετε, χαρ, χαρ, χαρ, κι ένα μπουκάλι ρούμι.
                                Insert Coin

                                Comment

                                Working...
                                X