Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλό με σειρές είναι το http://eztv.it/
    Και για υπότιτλους http://www.subs4free.com/
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • κατεβασε bsplayer και τα υπολοιπα θα τα κανει εκεινο για σενα

      Comment


      • Παιζει να περισσευει σε κανεναν καμια PCI Express x16 καρτα γιατι καηκε αυτη που ειχα στο σαπιο pc μου;
        Οτιδηποτε ειναι διαθεσιμο, ακομα και 5ετιας θα μου φανει πολυτελεια μπροστα στην καρτα 6-7ετιας που ειχα.

        Comment


        • Originally posted by Xeno View Post
          Παιζει να περισσευει σε κανεναν καμια PCI Express x16 καρτα γιατι καηκε αυτη που ειχα στο σαπιο pc μου;
          Οτιδηποτε ειναι διαθεσιμο, ακομα και 5ετιας θα μου φανει πολυτελεια μπροστα στην καρτα 6-7ετιας που ειχα.

          Σου χω πει, εχω μια αλλα υπερθερμαινεται σε 3δ εφαρμογες... Για ρεζέρβα όμως τρώγεται
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Οντως, θα σου πω αν ειναι παντως, θενκς.

            Comment


            • Ψάχνω - βρίσκω...

              Το Burai!!!

              Τις τελευταίες μέρες βιώνουμε την απόλυτη ολική επαναφορά. Επέστρεψε ο Ren of Heavens (καλώς το παιδί!), ο ChaosCrow (τι κάνει ο παγωμένος Βορράς?) και ακόμα και ο Sindar με τα sindarίνια του έκανε την εμφάνισή του, αλλά ο αγαπητός σε όλους Burai Fighter αγνοείται (ή γράφει χωρίς να τον βλέπω). Ξέρει κανείς πού είναι αυτό το παιδί?
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • τον βλεπω αραια και που xbl η psn, ενταξει ειναι και γιατρος ο ανθρωπος, μπορει να κανει την πρακτικη του, δυσκολες εποχες για forums

                Comment


                • Καλώς σας(μας) ξαναβρήκα Τίτε! Να και κάποιος που παρατήρησε ότι υπάρχω...
                  Θα συμμετέχω όσο έχω όρεξη και θα είμαι και στο Live πλέον για όσους ασχολούνται. Άντε να βρούμε κανένα παιχνίδι να γουστάρουμε όλοι μαζί. Θυμήθηκα επικές εποχές SpartansGR στο Halo 2!...


                  Comment


                  • Μίλησα με τον Burai πριν 2-3 μέρες στο Xbox Live, μου είπε ότι έχει πολλά τρεξίματα γι' αυτό δε πολυμπαίνει στο forum.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • Originally posted by Chaoscrow View Post
                      Καλώς σας(μας) ξαναβρήκα Τίτε! Να και κάποιος που παρατήρησε ότι υπάρχω...
                      Mας δουλεύεις;Εδώ ξέχασες εσύ ότι υπάρχουμε.Όσο μπαίνεις σε θυμόμαστε.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Που το ξέρεις ότι ξέχασα ρε αλάνι; Αφού εώς τώρα έμπαινα και διάβαζα σαν guest!


                        Comment


                        • Anonymous guest. ;)
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Λοιπόν.Μπορείτε να μου προτείνετε Ισπανόφωνους καλλιτέχνες;Latin,flamenco μουσικές θα εκτιμηθούν δεόντως.Ευχαριστώ.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Αν και είναι latin jazz, ξεκίνα με Tito Puente (απλή συνωνυμία) και εξελίξου. Σε κιθάρα άκου Paco de Lucia. Για αργεντίνικο ταγκό Carlos Gardel. Για σύγχρονο φλαμένγκο Ojos de Brujo. Για πιο παραδοσιακούς ήχους οπωσδήποτε L'Ham De Foc, ανακατεύουν μουσικές από Γιβραλτάρ μέχρι Κρήτη.

                              Θα σκάσουν κι άλλες προτάσεις...
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Tito Puente & Carlos Gardel δεν ήταν αυτό που έψαχνα,αλλά πολύ καλά έκανες και τους έδωσες.Θα τους τσεκάρω σύντομα.Paco de Lucia & L'Ham de Foc τα σπάνε άπειρα.Ακόμα δεν τσέκαρα τους Ojos de Brujo.
                                Όπως και να'χει ευχαριστώ.Περιμένω κι άλλες προτάσεις όταν σου έρθουν.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X