Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γιατί δεν τα καταβάζεις από Youtube;
    I'm back bitches... Version 2.0

    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

    Comment


    • Χάνε σε ποιότητα. Είναι και παλιό Upload που δεν έχει high quality επιλογή
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • Τελείως άσχετο.

        Αν θέλω να αγοράσω έναν μεγάλο, χνουδωτό, στρογγυλό, ροζ Kirby για δώρο, σαν αυτόν που είχε ποστάρει...εχμ...ο Kirby στο θέμα με τις παντόφλες μας, πού πρέπει να απευθυνθώ? Ξέρετε κάποια σελίδα που να έχει κάτι τέτοιο?

        Μόνο το θέλω μεγαλούτσικο, μην είναι σα μπαλάκι του τένις και το ψάχνω.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • Μην είναι σαν δεξί αρκίρμπυ δηλαδή... χαχα

          Δοκίμασες τους συνήθεις ύποπτους; (αμαζόνες, η-παραλίες κλπ)
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Originally posted by Somari View Post
            Μην είναι σαν δεξί αρκίρμπυ δηλαδή... χαχα

            Δοκίμασες τους συνήθεις ύποπτους; (αμαζόνες, η-παραλίες κλπ)
            η-κολπους εννοεις...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • nai, ithela na apofugo apla to e-vagina
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Πρόσεξε μόνο εσύ που είσαι άμαθος σε αυτά μη σε κοροϊδέψουν και αντί για Κίρμπη σου δώσουν Τζιγληπαφη γιατί μοιάζουν πολύ.
                Kirby:http://en.wikipedia.org/wiki/Kirby_%28character%29(όχι αυτός με τα μούσια στο banner που λέει "Please read: A personal appeal from Wikipedia founder Jimmy Wales", ο άλλος ο ροζ)
                Jigglypuff:http://bulbapedia.bulbagarden.net/wi...ok%C3%A9mon%29
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • Εμένα ο Τζιγληπάφης μ'αρέσει!
                  Τίτε για μένα δε θες να τον πάρεις; Αχ τι γλυκόοοοοος!

                  Comment


                  • Originally posted by Imrahil View Post
                    Εμένα ο Τζιγληπάφης μ'αρέσει!
                    Τζιγληπάφης, καλο αυτο, σαν παρακμιακος λαικος τραγουδιστης πανηγυριων ακουγεται.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Ψάχνω τις ταινίες "Άγιος Πρεβέζης" και "Ισοβίτες". Αν κάποιος έχει κάτι υπόψιν του, ποστ ιτ
                      sigpic

                      Comment


                      • Ξέρετε κανένα καλό κι εύχρηστο πρόγραμμα για εγγραφή ταινιών σε dvd και αναπαραγωγή αυτών σαν να είναι original;Δηλαδή με μενού για ρυθμίσεις,υπότιτλους κλπ.Ευχαριστώ.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • ConvertXtoDvd
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by Somari View Post
                            ConvertXtoDvd
                            Thanks.

                            Για πείτε όσοι ξέρετε.Υπάρχει κάνα καλό και φτηνό site γιαα γορά αεροπορικών εσιιτηρίων εσωτερικού;Πέρα από το Air tickets gr.
                            Ευχαριστώ.
                            Carpe diem

                            Comment




                            • Από όσο ξέρω μόνο αυτές οι εταιρείες υπάρχουν για πτήσεις εσωτερικού. Συνεπώς πήγαινε εκεί και δες τις τιμές. Δεν πρόκειται αν βρεις αλλού φθηνότερα.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Kατα καιρούς βγάζουν τσάρτερ και κάτι peftoumesantoxalazi airlines αλλά δεν είναι και πολύ εμπιστοσύνης.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X