Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kατα καιρούς βγάζουν τσάρτερ και κάτι peftoumesantoxalazi airlines αλλά δεν είναι και πολύ εμπιστοσύνης.
    Για πτήσεις εσωτερικού; Πρώτη φορά το ακούω αλλά μόνο μια φορά πήρα αεροπλάνο για πτήση εντός Ελλάδος οπότε δε ξέρω. Ούτε charter έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Ψάχνω ένα καλό πρόγραμμα για να βάζω τους υπότιτλους srt που έχω <<επάνω>> στο αρχείο βίντεο που έχω(συνήθως avi) έτσι ώστε να μην χρειάζεται το αρχείο srt για να παίξουν οι υπότιτλοι


      Comment


      • avi recomp

        evans to the rescue

        Comment


        • πειτε μου καποια καλα αξιοπιστα sites να αγορασω xboxlive (USA) ποντους μεσω paypal χωρις να χρειαζεται registration κτλπ , αγοραζω απο το cardcodes συνηθως αλλα προεκυψε ενα προβλημα και θελω να εξακριβωσω αν ευθυνεται το site ή η καρτα μου

          Comment




          • Για τσέκαρε το. Πλέον μόνο από εδώ αγοράζω πόντους.
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • Thanks Evans,θα το τσεκάρω σε λίγο το προγραμματάκι

              Το site που έδωσε ο burai είναι εγγύηση πάντως,και εγώ τώρα τελευταία από εκεί πέρνω.Στις συνδρομές και στις ευρωπαϊκές κάρτες έχει από τις καλύτερες(μην πως τις καλύτερες) τιμές.Μόνο το gamingmall είχε παλαιότερα τους 4200 πόντους 35 ευρώ αλλά εδώ και ένα χρόνο δεν φέρνει


              Comment


              • burai το εν λογω site ειναι αψογο thx m8!;)

                Comment


                • Υπάρχει κανένα add on/plug in για mozilla firefox ώστε να μετετρέψω όλους μου τους σελιδοδείκτες σε αρχείο ώστε να τους κρατήσω μετά από φορμάτ;Βαριέμαι να τους γράφω σε txt τώρα.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Mα ο firefox το κανει μονος του αυτο. Δεν εχω πια ff, αλλα οκ ψαξε το λιγο, εχει επιλογες για να κανεις import/export bookmarks.
                    Γιατι να τους σωσεις σε txt by the way;
                    Ακομα και προ-ff αυτο που εκανα ηταν απλα να κανω back-up το folder των favorites (στον ΙΕ, για FF δεν ξερω τι ισχυει).

                    Comment


                    • Αν οι σελιδοδείκτες είναι τα bookmarks τότε πήγαινε:
                      Bookmarks-->Organize Bookmarks-->Import and Backup
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Thanks,το βρήκα.Απλά δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοια δυνατότητα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Υπάρχει και το MozBackup Plug-In που τα κρατάει όλα.

                          Comment


                          • Μιλώντας για σειρές και τέτοια, μπορεί κάποιος να μου πει που μπορώ να βρω όλα τα επεισόδια του Family Guy με Ελληνικούς υπότιτλους. Ρωτάω έτσι, γιατί μ' έπρηξαν να το βρω εγώ όλο και να το γράψω να το δούμε όλοι μαζί.

                            Και επίσης αν μπορείτε να δείτε για τίποτα προσφορές για πτήσεις Θεσσαλονίκη-Αθήνα μ' επιστροφή.

                            Ευχαριστώ πολύ και θα χαιρόμουν ιδιαίτερα αν με βοηθούσατε...
                            sigpic

                            Comment


                            • Και επίσης αν μπορείτε να δείτε για τίποτα προσφορές για πτήσεις Θεσσαλονίκη-Αθήνα μ' επιστροφή.
                              Χεράκια δεν έχεις;
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Originally posted by Somari View Post
                                Χεράκια δεν έχεις;
                                Έχω και άσε τις μλκίες...

                                Απλά δεν ξέρω από που να ψάξω σωστά για το τάδε μέρος για να βρω μία καλή προσφορά γι' αυτό... Το θέλω για να κατέβω Αθήνα...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X