Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μην κάνεις το λάθος και το στείλεις απλό. Εκτός του ότι η διαφορά στην τιμή δεν είναι κάποιο αξιοσημείωτο ποσό, υπάρχει και μεγάλος κίνδυνος να χαθεί - καβατζωθεί από κάποιον. Νομίζω βέβαια πως και οι ίδιοι στα ΕΛΤΑ αποφεύγουν να στέλνουν απλά δέματα στο εξωτερικό, δεν ξέρω καν αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Ό,τι έχω στείλει έξω, μου το έστελναν πάντα συστημένο, ενώ εντός συνόρων πάντα με ρωτάνε για τον τρόπο αποστολής.

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • Αξίζει να στείλεις συστημένα 5 λίτρα λάδι;
      Εγώ έπαιρνα Ιαπωνία πακέτα κάτω από 10 κιλά με 70 ευρώ...
      Αν χωράει στη βαλίτσα βέβαια προφανώς το βάζεις εκεί και ησυχάζεις. Βάλε λιγότερη σπανακόπιτα και θα είσαι ΟΚ.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Είμαι off topic το ξέρω αλλά δε χάνω τίποτα να ρωτήσω.
        Ψάχνω δουλειά σε ξενοδοχείο.Όποιος δει/ακούσει ή έχει υπόψιν του κάτι ας στείλει ένα πμ.Επίσης
        λινκς από αγγελίες που ίσως πάρει το μάτι σας ή και site εύρεσης εργασίας όπως τα karrieragr,skywalker κ.ά που ίσως δεν ξέρω,θα εκτιμηθούν.
        Για δουλειά ταξιδεύω παντού οπότε μη σας νοιάζει το μέρος.
        Ευχαριστώ.
        Carpe diem

        Comment


        • Προτεινετε κανα φορουμ για να βγαλω ενα laptop σε αγγελια.. Θα θελα να φυγει σχετικα αμεσα, δοκιμασα ηδη insomnia/myphone αλλα καμια επιπλεον επιλογη δε θα με χαλασει, ας ειναι και φορουμ με λιγοτερο σχετικα ατομα .

          Comment


          • adslgr.com

            Αν και σου προτείνω να κάνεις σχετικά συχνά bump την αγγελία στο Insomnia. Κατά 90% απο κει θα σου ρθει.

            Comment


            • Thanks. Στο insomnia σε αφηνει να ποσταρεις αγγελια 2 φορες ανα βδομαδα και bump νομιζω πως δεν παιζει (δε γινονται ποστ αυτα σε φορουμ, αλλα σε ειδικο section).

              Comment


              • Στο gamers-odyssey Περα απο τη πλακα πες λεπτομερειες γιατι αν ειναι παλιο/φθηνο μπορει να το θελει κανας φιλος ή φιλη (συνηθως γυναικες δεν εχουν πολλες απαιτησεις).

                Βασικα βαλτο facebook ως public μηνυμα και ζητα να το κανουν share.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Οχι θα ειναι τσιμπημενη η τιμη οποτε δεν ελπιζω πως θα καταληξει σε γνωστο κτλ. Προτεινε καλυτερα κανα φορουμ με ημιμαθεις καπιταλες .

                  Comment


                  • Α! Υπαρχει και το Ricardo.gr
                    Τωρα για ημιμαθεις καπιταλες δεν ξερω, συνηθως αυτοι αγοραζουν μονο καινουργια και κατα προτιμηση apple....
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Enternity?
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • Δοκίμασε και xe.gr, έχει κατηγορία για laptops.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • To άσχετο των άσχετων.

                          Θυμάστε τις seal of quality του Ground Zero? Που στο τελευταίο επίπεδο είχε το Λι Βαν Κλιφ από το "Μονομαχία στο Ελ Πάσο"? Τα έχει κανείς ακόμα? Μπορεί να τα ποστάρει κάπου?
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • ποιο καλο παιδι θα φτιαξει το παρακατω καταλληλο για signature?

                            Comment


                            • Πως?'??
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Είτε θα την κάνεις πολύ μικρή και θα κρατήσεις το aspect ratio ειτε θα την κανεις stretch αλλα θα φαίνεται άσχημα..

                                Comment

                                Working...
                                X