Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το topic των γενεθλίων!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Χρονια πολλα Κωστιδες και Ελενες!!!! Να χαιρεστε το ονομα σας
    My blog:Doppel's Den

    Comment


    • Xρόνια πολλά σε Xeno,DjSolid,InboyGr kai KostasAM και ίσως κανα δυο που δεν ξερω το ονομα τους.Αν και μιλάμε για γιορτή.
      [/b]
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • Χρόνια Πολλά κι από εμένα!
        (Xeno, θα σου στείλω μπισκότα μέσω MSN)
        Now Playing:

        Vampire: The Masquerade Bloodlines

        Comment


        • <div class='quotetop'>(Doppelganger &#064; May 21 2008, 11&#58;56 AM) [snapback]24013[/snapback]</div>
          Χρονια πολλα Κωστιδες και Ελενες&#33;&#33;&#33;&#33; Να χαιρεστε το ονομα σας
          [/b]

          Χρόνια πολλά και καλά σε όσους γιορτάζουν σημερα,στους συνφορουμίτες μας που γιορτάζουν επίσης καθώς και στα συγγενικά μας πρόσωπα.


          Xeno περιμένω κέρασμα
          Carpe diem

          Comment


          • Χρόνια Πολλά στους Κωνσταντίνους και τις Ελένες&#33;&#33;&#33;Εδω μέσα έχουμε και αρκετούς Κωστήδες ;)


            Comment


            • Xρόνια πολλά σε Xeno,DjSolid,InboyGr,KostasAM και Κωσταντινο Μητσοτακη και ίσως κανα δυο που δεν ξερω το ονομα τους.Αν και μιλάμε για γιορτή.
              [/b]
              Updated

              Χρόνια Πολλά κι από εμένα&#33;
              (Xeno, θα σου στείλω μπισκότα μέσω MSN)
              [/b]
              Στειλ&#39;του σοκολατακια, οι επισκεπτες συνηθως τα εκτιμουν περισσοτερο.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Χρόνια πολλά στα παιδιά κι από εμένα. Έχουμε καμία Ελένη;


                Comment


                • εγώ έχω πολλές.
                  Carpe diem

                  Comment



                  • Στειλ&#39;του σοκολατακια, οι επισκεπτες συνηθως τα εκτιμουν περισσοτερο.
                    [/b]

                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Xronia polla stous Kwstakides(DJ),stis Kwnstantines kai tis Ellenitses&#33;
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Αν και καθυστερημένα ευχαριστώ και ανταποδίδω τις ευχές&#33;
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • Ευτυχως επανεφερες το θεμα γιατι χθες ξεχασα κι εγω να απαντησω. Ευχαριστω για τις ευχες και τις ανταποδιδω και στους υπολοιπους συνωνοματους του G.O.

                          Altair: βρε για δες απαιτησεις που εχει ο κοσμος.
                          Kiku: ουτε μια virtual υποσχεση δεν εισαι ικανη να τηρησεις (ζουλαπι ).
                          Ramp: οντως ισχυει αυτο που λες. Μαλλον εχουν γουστο οι επισκεπτες.
                          Somari: mmm, yeah that&#39;s more like it.

                          Comment


                          • Ευχαριστω παρα πολυ παιδες για τις ευχες σας, και ειδικα τον κολλητο μου τον Sparda που ηταν το μονο τσογλανι απο εσας εδω μεσα που μου ευχηθηκε ΚΑΙ απο το τηλεφωνο&#33;&#33;&#33; ΑΛΗΤΕΣ&#33;&#33;&#33; ΤΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ, ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΧΡΕΩΘΗΚΕ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; ΤΣΟΓΛΑΝΟΙ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;


                            Ευχαριστω.
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • Χρονια πολλα KING lu bu&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
                              My blog:Doppel&#39;s Den

                              Comment


                              • χρόνια πολλά και καλά KING Lu BU
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X