Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το topic των γενεθλίων!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aion χρόνια πολλά !
    sigpic

    Comment


    • Χρόνια πολλά και καλά Aion γεμάτα τουμπανοσύνη.
      Carpe diem

      Comment


      • Nomizw pws kai o Phantom duck exei genethlia shmera, xronia polla man!
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Ναι, έχω γενέθλια την ίδια μέρα απλά απ' ό,τι φαίνεται δεν το έχω βάλει να εμφανίζεται στο forum. Thanks man, και χρόνια πολλά και καλά και στον Aion εννοείται ;)

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • Σας ευχάριστο σιμφορουμιστες... Αν και δεν είναι fun να σε πατα ένας ακόμη χρόνος.


            Phantom Duck εκτος από πολλά να έχεις και καλά χρονια αν θέλεις να επιβιώσεις. Πρώτη μέρα του λέοντα ε?
            Originally posted by Altair View Post
            Χρόνια πολλά και καλά Aion γεμάτα τουμπανοσύνη.

            Comment


            • Χρόνια πολλά και καλά και στον Phantom Duck.

              Aion εννοούσα να είσαι τούμπανος μέχρι τα βαθιά γεράματα (ορμώμενος από το θέμα της Γυμναστικής.έγραψα το σχόλιο);)
              Carpe diem

              Comment


              • Ναι, πρώτη μέρα του Λέοντα. Δεν πολυασχολούμαι με αυτά, όμως δεν ξέρω αν είναι για καλό ή για κακό

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Ναι, πρώτη μέρα του Λέοντα. Δεν πολυασχολούμαι με αυτά, όμως δεν ξέρω αν είναι για καλό ή για κακό
                  Δηλαδή αν ήταν ήταν για κακό τι θα μπορούσες να κάνεις;
                  Χρόνια πολλά και στους δύο παρεμπιπτόντως.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Originally posted by Altair View Post
                    Χρόνια πολλά και καλά και στον Phantom Duck.

                    Aion εννοούσα να είσαι τούμπανος μέχρι τα βαθιά γεράματα (ορμώμενος από το θέμα της Γυμναστικής.έγραψα το σχόλιο);)
                    Αυτή είναι ευχή.
                    Originally posted by straier View Post
                    Χρόνια πολλά και στους δύο παρεμπιπτόντως.
                    Roar.

                    Comment


                    • Και μία γιορτή... Χθες γιόρταζε ο Τίτος

                      Comment


                      • Χρόνια πολλά στον Τίτο λοιπόν!
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Χρόνια πολλά στον ΤιΤου-ταγχαμών !
                          sigpic

                          Comment


                          • Nαι χτες γιόρταζαν οι Τίτοι,όμως το πραγματικό όνομα του Titus δεν είναι Τίτος.Δυστυχώς μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή το κανονικό του,νομίζω Ηλίας όμως.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Ολοι το ξερουμε οτι τον λενε Ηλια, ουτε ενα αστειο πια...
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Χαχαχαχαχα, ωραίο!

                                Αυτό το θέμα πάντα ξεχνάω να το κοιτάξω και δε γράφω σχεδόν ποτε λόγω αφηρημάδας. Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα χρόνια πολλά λοιπόν, και για το Gamers Odyssey γιορτάζω πάντα του Τίτου.

                                Επίσης έχω το ίδιο όνομα με τον Alucard, τον Azrael και τον TalkShowHost.
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X