Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το topic των γενεθλίων!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thanks παίδες!! Ground τα σπασε το fanart!
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Χρόνια πολλά Burai.:petseta:

      Υγεία, να τα εκατοστίσεις, ό,τι επιθυμείς και πάρε το "δώρο" μου ως Burai Fighter fan που είσαι.

      Battle Mania Daiginjou για Mega Drive:


      Αν δε το έχεις ήδη παίξει δηλαδή, πας στα options βάζεις 8 directions και νομίζω ότι θα γουστάρεις.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • Χρόνια Πολλά και ό,τι επιθυμείς φίλε!

        Comment


        • Πολύχρονος και ότι επιθυμείς Burai
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές παιδιά! Ό,τι επιθυμείτε και πάνω από όλα υγεία
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • Χρόνια πολλά burai.Να τα εκατοστήσεις φίλος!!!
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Burai αρχηγέ μου,πολύχρονος κι ευτυχισμένος μάγκα μου,να σε χαιρόμαστε.
                Carpe diem

                Comment


                • Χρόνια πολλά burai!Πάντα γερός και χαρούμενος και να έχεις ότι ποθείς!


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Μπηκα για να γραψω για τους Γιωργους και τωρα ειδα και για τον Burai, χρονια πολλα λοιπον Κωστα εστω και με καποια καθυστερηση.

                    Χρονια πολλα λοιπον και στους σημερινους εορταζοντες. Ολο και καποιον θα ξεχασω αλλα θα κανω μια αποπειρα αναφεροντας τους Bart, Deus, Nooto, Ryu_gr.

                    Να στε ολοι καλα και ελπιζω να περασατε καλα αυτες τις μερες, take care .

                    Comment


                    • Χρόνια πολλά στους προαναφερθέντες. Επίσης το να δίνω ευχές στον εαυτό μου είναι ολίγον τι οξύμωρο, όμως έχω την εντύπωση πως και ο Kirby / Boreas ανήκει στους Γιώργηδες

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Πολύχρονοι μάγκες.Πάντα ευτυχισμένοι.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Αν και καθυστερημένα, χρόνια πολλά στους Γιώργηδες, ειδικά στον Bartman, τον μαστούρη μας. :xp:
                          sigpic

                          Comment


                          • Χρόνια πολλά στην καμένη του FFVII. :xp:
                            sigpic

                            Comment


                            • Xronia polla ston Deus Dope leme!

                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Χρόνια πολλά dope!! Eκατόχρονος και keep on gaming ποιοτικά όπως πάντα δλδ!
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X