Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πάμε Στοίχημα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πάμε Στοίχημα

    Συζητάμε για στοίχημα εδώ και γιατί όχι, κάνουμε προτάσεις.

    Μία ερώτηση. Σήμερα έπαιξα ένα αγώνα 1 (άσσο) και το κουπόνι είχε δίπλα Φ 1.0.
    Απόσο ξέρω σημαίνει πλεονέκτημα γκολ.

    Τελικά κέρδισε η ομάδα που πόνταρα. Με 2-1. Τι σημαίνει αυτό ότι έχασα τον άσσο μου άρα πάω κουβά?

    Αναφέρομαι στο 206 - Γιανγκ Μποϋς - Μπελιτσόνα (σημερινό)
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)




  • #2
    κουβας φιλε
    το Χ πληρωνει

    Comment


    • #3
      σίγουρα...? δε μετράει που έπιασα τη νίκη απλά..?
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #4
        Ναι σίγουρα το Χ πληρώνει

        Γενικά τέτοια ματς εγώ τα αποφεύγω γιατί είτε δεν τα πληρώνει καλά ο ΟΠΑΠ είτε είσαι με την ψυχή στο στόμα μην φάει κανένα γκολ η ομάδα και χάσεις το πλεονέκτημα

        Πέρσυ έπαιζα λιγάκι,είχα βγάλει καμία 80άρα ευρώ καθαρά(πήγα περίπου 7-8 συνεχόμενες φορές ταμείο).Από τότε έπαιξα μια φορά έτσι για την πλάκα,αλλά γενικότερα το έχω παρατήσει το άθλημα

        Πλάκα έχει αλλά μου φαίνεται σίγουρο ότι συνολικά θα χάσεις λεφτά παρά θα κερδίσεις


        Comment


        • #5
          ααχ βααχ... έπαιξα κουπόνι με 9 αγώνες κι έχασα μόνο αυτό ενώ κέρδισε η ομάδα... έχασα κερδίζοντας...

          σνιφ...

          thanks/
          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

          Authenticity sir, authenticity. "

          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



          Comment


          • #6
            Originally posted by Laharl

            Πλάκα έχει αλλά μου φαίνεται σίγουρο ότι συνολικά θα χάσεις λεφτά παρά θα κερδίσεις
            Μα λέτε να είναι μαλάκας;

            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #7
              Μερικές προτάσεις :

              298. Μαν. Σιτι : Μπερμινγκχαμ - 1
              299. Τοτεναμ : Πορτσμουθ - 1
              318. Παναθηναϊκός : Ηρακλής - 1
              326. Γαλατά : Ντιαμπαρκισμπόρ - 1
              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

              Authenticity sir, authenticity. "

              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



              Comment


              • #8
                Τα δύο "μιλημένα" ματς του Ελληνικού πρωταθλήματος δεν υπάρχουν, ατυχώς, στο κουπόνι.
                https://www.emulator-zone.com
                I am an iteration closer to my desired solution!
                The World Ends With You

                I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                Castlevania Lords of Shadow

                I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                Hyperdimension Neptunia

                Comment


                • #9
                  Εχω μερικα $$$ left στη Betfair και σκεφτομαι να κανω καποιο Martingale στο Mundial στο x μιας και ερχονται πολυ συχνα ισσοπαλιες και νομιζω θα ειναι profitable.

                  Δυστυχως ομως δεν εχω παρακολουθησει καθολου σχεδον Οποτε δεν ξερω ποιες ομαδες θα ειναι αδιαφορες και γενικα ποια x εχουν μεγαλυτερες πιθανοτητες να ερθουν, οποτε πειτε τις προτασεις σας εσεις που παρακολουθειτε. Αλλιως με βλεπω να τα καρφωνω σε κανα blackjack παλι..

                  Comment


                  • #10
                    Εγω στη θεση σου θα κοιτουσα να πονταρω σε under.Δεν μπαινουν γκολ στο Μουντιαλ(φταιει η μπαλα; ).Προχθες σημειωσα 5 αγωνες ολους under αλλα τελικα διστασα να το παιξω.Τελικα,τους ειχα πιασει ολους και εχασα σχεδον 30 ευρω..

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by i Have no Equal View Post
                      Εχω μερικα $$$ left στη Betfair και σκεφτομαι να κανω καποιο Martingale στο Mundial στο x μιας και ερχονται πολυ συχνα ισσοπαλιες και νομιζω θα ειναι profitable.

                      Δυστυχως ομως δεν εχω παρακολουθησει καθολου σχεδον Οποτε δεν ξερω ποιες ομαδες θα ειναι αδιαφορες και γενικα ποια x εχουν μεγαλυτερες πιθανοτητες να ερθουν, οποτε πειτε τις προτασεις σας εσεις που παρακολουθειτε. Αλλιως με βλεπω να τα καρφωνω σε κανα blackjack παλι..
                      Στο Ουρουγουάη-ΜΕξικό με ισσοπαλία περνάνε και οι 2. Για αυτό το λόγο βέβαια μπορεί να το κλείσουν.

                      Comment


                      • #12
                        To έχουν στο 1.60 στον ΟΠΑΠ,δεν αξίζει καν να ρίξεις λεφτά σε αυτό το Χ

                        Άσε που και με ήττα περνάνε κατά 99% μιάς και οι άμπαλοι της Γαλλίας πρέπει να βάλουν 3-4 γκολ

                        Εγώ πάντως λέω να το παίξω ή 1 ή 2 γύρω στο 3.5-4 το δίνει το καθένα


                        Comment


                        • #13
                          1.80 το βρηκα το Ουρουγουαη - Μεξικο αλλα δεν ξερω παιζει να ισχυει αυτο που λεει ο Laharl αλλα και παλι δεν νομιζω να αξιζει να το ρισκαρουν.. Ισως υπαρχει κατι καλυτερο μετα απο πλευρας αποδοσης.

                          PS:
                          Επαιξα Ερρικα στο dancing με 2.5 και με πληρωσε σημερα.. Ηθελα το σκουποξυλο τη Μαγγιρα αλλα μου ειπαν οτι ειναι "στημενο" επειδη θα κανει εκπομπη στον Ant-1 του χρονου..

                          Ριξτε και καμια προβλεψη για Greek idol τωρα..

                          Comment


                          • #14
                            Ισχύει αυτό που λέω

                            Επίσης οι Γάλλοι βαράνε διάλυση,σχεδόν ξύλο παίζουν μεταξύ τους πλέον

                            Νομίζω και Ουρουγουάη και το Μεξικό θα παλέψουν για την νίκη γιατί ο δεύτερος παίζει με Αργεντινή

                            Τεσπά μην σε πάρω πάνω μου αλλά για 1.8 δεν θα το ρίσκαρα εγώ


                            Comment


                            • #15
                              Παίρνω πίσω αυτό που είπα. Το 1-2 διπλή ευκαιρία στο 1,90 νομιζω αξίζει περισσότερο.

                              Comment

                              Working...
                              X