Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Void

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Somari o Τίμοθι Ντάλτον στο άβατάρ σου πού κολλάει?

    Επίσης, έχω κάποιες σκέψεις να αλλάξω το δικό μου άβαταρ, που είναι το ίδιο από τότε που γράφτηκα στο CGM/ GP forum. Να το κάνω ή να το κρατήσω για ιστορικούς και συναισθηματικούς λόγους (ή απλά επειδή βαριέμαι)?
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Έχουν αλλαχτεί υπογραφές, avatars, μέχρι και δεύτερα βαφτίσια γίνανε για αλλαγή ονόματος, ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο TITUS AVATAR θα είναι πολιτισμικό σοκ για το φόρουμ! Σκέψου με διαύγεια πριν πάρεις οποιαδήποτε απόφασις!:phil:
      sigpic

      Comment


      • Χαχαχαχα θα άνοιγα poll για να ψηφίσει ο λαός του Gamers Odyssey αλλά μου φάνηκε τελείως ηλίθια ιδέα και προτίμησα να το ποετάξω εδώ. Για να δω κι άλλες συμμετοχές!
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • panta ithela na se rwtisw, poios einai autos sto avatar ?
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • Originally posted by Titus View Post
            Somari o Τίμοθι Ντάλτον στο άβατάρ σου πού κολλάει?
            Πουθενά!!! (γιατί, πρέπει να βάλω game related avatar????:fly: )
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Τι τελεια που είναι η μύγα!!!!! :fly::fly::fly:
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Azrael είναι ο Κάρτμαν από το Σάουθ Παρκ, νομίζω είχε ντυθεί ντετέκτιβ σε ένα επεισόδιο της τρίτης σαιζόν.

                Σομάρι δεν είναι ανάγκη να είναι game related, απλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που τον έβαλες (πχ είδες πρόσφατα ταινία Τζέημς Μποντ).
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Είδα προσφατα το συγκεκριμένο κλιπάκι, και κατάλαβα πως με το ρεαλισμό των Craig movies πως μου έχουν λείψει τα φίδια και οι ημίγυμνες γκόμενες στις Bond movies , ε και έβαλα τη screenshot

                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Titus, άλλαξε αβαταρ και βάλε ένα από τα παρακάτω:



                    these walls built to stand come-what-may
                    lie shattered in the ashes

                    Comment


                    • Panta evriska hlithio to Southpark, opote pistevw oti prepei na alakseis se kati Nuar opws:

                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Titus ρωτα την καρδια σου και σου πει!

                        Ακουστε το! Καλή φάση!!

                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Τερμάτισα το Final Fantasy 3! (Όποιος το έχει παίξει θα καταλάβει γιατί ταιριάζει απόλυτα σε αυτό το topic.)
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Originally posted by Ryu_gr View Post
                            Titus ρωτα την καρδια σου και σου πει!

                            Ακουστε το! Καλή φάση!!

                            Πολυ καλο, βεβαια υπαρχει απο το 2009...
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Titus κράτα το ή βάλε άλλο από το South Park.
                              Έχω γενέθλια σήμερα!!!!!!

                              Comment


                              • ΚΑΝΕ ΒΑΡΕΛΑΚΙ!
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X