Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφέροντα Blogs & Sites

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βαλε και τιτλο να το δουν οι ενδιαφερομενοι (Ramp, sain't) - εγω παλι δεν ξερω αν πρεπει να ανησυχω που ειχα δει τη λιστα πριν το ποστ σου .
    Με 2-3 διαφωνω, καποια αλλα κατι λενε, αλλα νομιζω πως στην πλειοψηφια δεν εχω παει καν. Ετσι οπως τα βλεπω δε μου πολυγεμιζουν το ματι τα περισσοτερα παντως, α ρε Αθηνα που καταντησες..

    Comment


    • Ήμουν σίγουρος ότι θα ήσου ο πρώτος που θα απαντούσε. 3/10 Γλυφάδα πάντως, που να μην είχε κλείσει και το daily

      Comment


      • Αυτο που ειναι πανω πανω ειναι πολυ μαχιμο (εγω εγκρινω full, η υπολοιπη επιτροπη ειναι πιο διστακτικη), αλλα ναι δυστυχως ο βασιλιας πεθανε και νεος βασιλιας δεν υπαρχει.
        Τα αλλα 2 ειναι trash του κερατα, ενα αλλο κι αυτο κοντα ειναι (Αργυρουπολη), οποτε ισως να εξεταστει κι αυτο προσεχως.. Παντως κι εσυ εχεις επιλογες, δε μπορεις να πεις (το 2ο, το 3ο, το τελευταιο και το Bluefield) και ολα αυτα εγω δεν τα χω δοκιμασει καν να σκεφτεις .

        Υ.Γ. Fail παντως που αφηνουν απ' εξω αρκετες κλασικες επιλογες για να μας πλασαρουν trash-ιλες για ξενυχτηδες.

        Comment


        • Τρώω οτιδήποτε μακριά από bacon.'Αθλιο πράμα και σκουπίδι...
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Originally posted by paixtis View Post
            Τρώω οτιδήποτε μακριά από bacon.'Αθλιο πράμα και σκουπίδι...
            Σε πόση απόσταση από το μπέικον πρέπει να βρίσκεσαι για να φας;

            Comment


            • Σε απόσταση μέτρου...lol!!!
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Bacon rules!!!
                Θυμάμαι μου έφτιαχνε ένας ένα σάντουιτς και μου λέει bacon να βάλω;Αν δεν βάλεις bacon τι θα βάλεις του απαντάω.
                Carpe diem

                Comment


                • Να βάλεις ΦΙΝΑ
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Comment


                    • 6 Glitches That Accidentally Invented Modern Gaming
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • The 6 Most Ominous Trends in Video Games

                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Δε με χάλασε!

                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by sub_zero View Post
                            Ήμουν σίγουρος ότι θα ήσου ο πρώτος που θα απαντούσε. 3/10 Γλυφάδα πάντως, που να μην είχε κλείσει και το daily
                            The king is back οπως εμαθα, κριμα που δεν ειμαι κοντα να κανω ποδαρικο.
                            Τσεκαρε το, ελπιζω να δεις αυτο το ποστ βασικα .

                            Comment


                            • Ο Τσακ Νόρρις πήγε στο Burger King και ζήτησε ένα Big Mac. Του το έφεραν...
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Originally posted by Xeno View Post
                                The king is back οπως εμαθα, κριμα που δεν ειμαι κοντα να κανω ποδαρικο.
                                Τσεκαρε το, ελπιζω να δεις αυτο το ποστ βασικα .
                                What? Ανοιξε το Daily Burger; Πανω που αρχισα να εχω τη σιλουετα που παντα ονειρευομουν ()
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X