Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφέροντα Blogs & Sites

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    http://kourkouti.yooblog.gr

    Mονο αυτο εχω να πω ->









    Tιποτα αλλο/
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #92
      ΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΗΑΗΑΗΑ!

      Πόσο τα σπάει ρε!

      Comment


      • #93
        ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΣ ΤΩΝ ΠΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΕΚΤΕΛΕΣΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΟΥΑΡ

        http://www.submarinechannel.com/cont...ler/index.html

        Είναι μια ιντερνετική interactive προσαρμογή ενός εξαιρετικού γαλλικού κόμικ, του "The Killer". Ξεχάστε ότι ξέρατε για τους hitmen, καθώς και τα διάφορα αστεία jpg. Είναι πραγματικά καταπληκτική δουλειά (φανταστείτε ότι παρήγγειλα τεύχη από Αμερική), και προσωπικά μου έχει φύγει ο πάτος για να βρω το πρώτο τεύχος στο rapidshare. Από αυτά που γνωρίζω, η αγγλική μετάφραση θα ολοκληρωθεί στο 10ο τέυχος τον Οκτώβρη, και μέχρι τώρα υπάρχουν 6. Εδώ στο λινκ είναι το πρώτο και το δεύτερο τεύχος (δεν ξέρω για τα υπόλοιπα), και έχω λινκς για τα 5 - 6.

        Πιστέψτε με, αξίζει!
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #94
          liakopoulos OEO

          Comment


          • #95
            Ωραίος ο Τίτος.

            Comment


            • #97
              Kαι αλλες βλακειες απο το ΣΥΡΙΖΑ !!!

              Comment


              • #98
                Νισαφι πια με τα πολιτικα. Θα μπορουσα να πω ευγενικα να περιορισουμε τετοιες αναφορες οσο γινεται, αλλα μαλλον κατι τετοιες προσπαθειες πεφτουν παντα στο κενο.
                Too bad.

                P.S.

                No need to reply.

                Comment


                • #99
                  γιατι ρε ξενο μιλας ολο αγγλικα εχεις τιποτα με τα ελληνικα? η πιστευεις οτι οταν σε διαβαζουμε φενεσαι πιο κουλ? η αποψη μου παντως ειναι οτι ειναι μαλακια.

                  Comment


                  • Eίναι trendy ΦΥΓΕ θα αφήσω σχόλιο στο blog σου.
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Πιο cool ειναι μερικες φρασεις στα Αγγλικα. Χρησιμοποιω κ εγω mix Αγγλικων κι Ελληνικων ιδιαιτερα οταν μιλαω καθημερινα. Οχι μονο τα γνωστα hi, thanks κτλ, αλλα γενικα. Η χρησιμποιω αγγλικες λεξεις με ελληνικες καταληξεις. Ε νταξ ειναι θεμα ποσες αμερικανικες σειρες εχεις δει
                      My blog:Doppel's Den

                      Comment


                      • κοιτα δεχομαι τη χρηση αγγλικων οταν υπαρχουν οροι οι οποι ειναι απο αγγλικα, πχ D'n'D, οροι στα videogames κλπ αλλα τωρα να θελω να σου πω "σκασε" και να λεω "shut up" σορρυ αλλα δε το κανω.

                        Comment


                        • Πληροφοριακα στον προφορικο λογο δε χρησιμοποιω ποτε ξενες λεξεις αντι ελληνικων.. τωρα το νετ ειναι αλλο θεμα καλως ή κακως και οπως το δει κανεις. Coolness and badasness points? Whatever.

                          Το θεμα ειναι να μετριαστουν καποια φαινομενα απο το spam μεχρι αντιπαραθεσεις και καποια θεματα θα ειναι παντα ευφλεκτα, βλεπε θρησκεια, πολιτικη κτλ.

                          Comment


                          • Πιο cool ειναι μερικες φρασεις στα Αγγλικα. Χρησιμοποιω κ εγω mix Αγγλικων κι Ελληνικων ιδιαιτερα οταν μιλαω καθημερινα. Οχι μονο τα γνωστα hi, thanks κτλ, αλλα γενικα. Η χρησιμποιω αγγλικες λεξεις με ελληνικες καταληξεις. Ε νταξ ειναι θεμα ποσες αμερικανικες σειρες εχεις δει
                            [/b]
                            Tι κανεις..?

                            Ενταξει στο νετ εχει πλακα αλλα στην πραγματικοτητα ειναι πολυ γελοιο αν δεν εισαι Ελληνοαμερικανος η κατι τετοιο, εμενα αν μου μιλαγε κανεις ετσι θα τον κοροιδευα και θα γελαγα μεχρι αυριο...

                            Ειδικα κατι ομιτζι που ακουω σε νετ καφε ειναι τραγικα...

                            Comment


                            • lol, οχι ρε γλωσσα του internet. Σιγα μην καθομαι να λεω και lol (οταν το κανουν αυτο πραγματικα παιρω αναποδες ). Απλα βαζω στις προτασεις μου και αγγλικες λεξεις.
                              My blog:Doppel's Den

                              Comment

                              Working...
                              X