Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφέροντα Blogs & Sites

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lol bring it on cockface.......
    [/b]
    Ελα Ανω Πατησια μενω διπλα στη λεοντειο, πες μερα και ωρα θα ερθω μονος μου..

    Comment


    • Ελα Ανω Πατησια μενω διπλα στη λεοντειο, πες μερα και ωρα θα ερθω μονος μου..
      [/b]
      Πραγματικά ρε φίλε ποσό χρονών είσαι......

      Comment


      • Πραγματικά ρε φίλε ποσό χρονών είσαι......
        [/b]
        23... B)

        Comment


        • γαμω, καντε το κυριακη θα ρθω και γω, αλλα ως δεξιος ειρηνηστης θα εξηγησω με ομορφα λογια το γιατι για να υπαρξει ισοτητα θα πρεπει να καταλαβουν μερικοι πως δεν ειναι ισοι με τους ανωτερους τους!

          Comment


          • Tην επόμενη φορά που θα θελήσετε να βρεθείτε για μπουνίδια να το κανονίσετε μέσω πμ...

            Comment


            • Mένω Ωραιόκαστρο, λίγο πριν τον Ο.Α.Ε.Δ., όποιος γουστάρει ζοριλίκια, ας πει μέρα και ώρα, ΔΕΝ θα έρθω μόνος μου.

              Y.Γ. Επειδή διαπλατύνουν το τελευταίο κομμάτι του δρόμου πριν τη Γαλήνη, όποιος έρθει να ξέρει πως υπάρχει παράκαμψη, σχετικά μεγάλη, κατά βάση είναι τυφλοσούρτης γιατί έχει πινακίδες, αλλά προσοχή, όταν βγείτε στη μεγάλη ευθεία από Αμφιθέας, θα φτάσετε σε μια μεγάλη διασταύρωση, μη συνεχίσετε ευθεία γιατί θα βγείτε κέντρο Ωραιοκάστρου που δε βολεύει καθόλου, να στρίψετε ΔΕΞΙΑ για να βγείτε κατ'ευθείαν σπίτι μου και να αρχίσουμε τα μπουνίδια.

              Y.Γ. ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ
              ?men

              Comment


              • <div class='quotetop'>(Imrahil &#064; May 26 2008, 04&#58;39 AM) [snapback]24836[/snapback]</div>
                Mένω Ωραιόκαστρο, λίγο πριν τον Ο.Α.Ε.Δ., όποιος γουστάρει ζοριλίκια, ας πει μέρα και ώρα, ΔΕΝ θα έρθω μόνος μου.

                Y.Γ. Επειδή διαπλατύνουν το τελευταίο κομμάτι του δρόμου πριν τη Γαλήνη, όποιος έρθει να ξέρει πως υπάρχει παράκαμψη, σχετικά μεγάλη, κατά βάση είναι τυφλοσούρτης γιατί έχει πινακίδες, αλλά προσοχή, όταν βγείτε στη μεγάλη ευθεία από Αμφιθέας, θα φτάσετε σε μια μεγάλη διασταύρωση, μη συνεχίσετε ευθεία γιατί θα βγείτε κέντρο Ωραιοκάστρου που δε βολεύει καθόλου, να στρίψετε ΔΕΞΙΑ για να βγείτε κατ&#39;ευθείαν σπίτι μου και να αρχίσουμε τα μπουνίδια.

                Y.Γ. ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ
                ?men
                [/b]

                πόσο μπροστά είσαι ρε Ιμρα
                Carpe diem

                Comment


                • lol

                  btw : http://oghc.blogspot.com/



                  τι επος ειναι αυτο θεε μου?
                  " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                  Authenticity sir, authenticity. "

                  Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                  Comment


                  • t-shirt God Of War 2 η γιαγιά;δηλαδή τι να πω;
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Mένω Ωραιόκαστρο, λίγο πριν τον Ο.Α.Ε.Δ., όποιος γουστάρει ζοριλίκια, ας πει μέρα και ώρα, ΔΕΝ θα έρθω μόνος μου.

                      Y.Γ. Επειδή διαπλατύνουν το τελευταίο κομμάτι του δρόμου πριν τη Γαλήνη, όποιος έρθει να ξέρει πως υπάρχει παράκαμψη, σχετικά μεγάλη, κατά βάση είναι τυφλοσούρτης γιατί έχει πινακίδες, αλλά προσοχή, όταν βγείτε στη μεγάλη ευθεία από Αμφιθέας, θα φτάσετε σε μια μεγάλη διασταύρωση, μη συνεχίσετε ευθεία γιατί θα βγείτε κέντρο Ωραιοκάστρου που δε βολεύει καθόλου, να στρίψετε ΔΕΞΙΑ για να βγείτε κατ&#39;ευθείαν σπίτι μου και να αρχίσουμε τα μπουνίδια.

                      Y.Γ. ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ
                      ?men
                      [/b]
                      Πες μου οδο κι αριθμο, εχω GPS.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Σορσελίν, η δίκαιη μάγισσα&#33;
                        ?men



                        Ράμπο, sorry ρε, αλλά δεν πλακώνω Αθηναιάκια, λεκιάζετε πολύ άσχημα.
                        /φιλάει γροθιές κοιτώντας την κάμερα

                        Comment


                        • Απίστευτα wallpapers για όλους (Πηγαίντε στα Games ρε λιγούρια)
                          "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                          Comment


                          • Κάντε λίγο κράτει...γεμίσαμε τεστοστερόνη...

                            (όσοι παίζετε D&D αντί για μπουνιές, ρίξτε μια ματιά σε αυτό το site)
                            Now Playing:

                            Vampire: The Masquerade Bloodlines

                            Comment


                            • Συνήθως το promotion το κάνει ο ίδιος ο Imrahil, αλλά περιέργως καθυστέρησε και επειδή δεν πρέπει να το χάσατε, θεωρώ χρέος μου το να δώσω στην (ευρύτερη) διασημότητα αυτό το άθρο-κλειδί στην υπόθεση Σεργιανόπουλου.
                              Έχουμε και λέμε λοιπόν:
                              ΟΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΣΕΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

                              Keep up the good work Imra.
                              "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                              Comment


                              • Αυτό είναι το μπλογκ μου..

                                http://somniatum.blogspot.com/

                                Comment

                                Working...
                                X