Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    spoiler-σκεψεις

    Εμένα δεν με έπεισε οτι ηταν ο Αάρων της Claire το μωράκι. Πιστεύω πως ειδικά μετα τη συζήτηση με τον Sawyer που ανακουφίστηκε οταν έμαθε οτι η Kate δεν ήταν έγκυος η Kate ηταν οντως έγκυος και απλα τον δοκίμαζε. Ηταν μπερδεμενη δεν ηξερε αν θα πρεπει να μεγαλωσει το παιδι της στο νησι με τον Sawyer ή να επιστρέψει πισω .Για αυτο δεν αφησε τον Sawyer να ολοκληρωσουν την ερωτική πραξη και για αυτο νοιαζόταν τοσο πολυ τι γνωριζει ο εξω κοσμος για αυτην. Και μολις ειδε οτι ο Sawyer δεν ήθελε ουσιαστικά ενα μωρό καταλαβε οτι το καλυτερο θα ηταν να φυγει απο το νησι .Tωρα το γιατι το μωρακι το λεει Ααρων αυτο μπορει να ειναι μια υποσχεση στην Claire μετα απο κατιτ ραγικο που συνεβει στο δικο της μωροη ή κατι τετοιο. Αυτη μου η σκεψη ενισχυεται απο το γεγονος οτι ο Jack ενω φαινεται ερωτευμενος με την Kate δεν θελει να δει το μωρο ,αν ηταν του Sawyer αυτο ειναι ισως φυσιολογικο γιατι τον πληγωνει , αν ηταν της Claire τι λογους θα ειχε να μην θελει να το δει;; Ισα ισα μαλιστα...
    ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

    Comment


    • #77
      Σωστες οι σκεψεις σου και εχουν καποια βαση,αλλα εγω πιστευω πως οντως ειναι της Κλαιρ.Μια τετοια εξελιξη ειναι πολυ πιο ενδιαφερουσα απο το απλα να ειναι οντως το παιδι της Κεητ.
      Το επεισοδιο ηταν αρκετα καλο,οχι τελειο ομως.
      Εν αναμονη του 4χ05...το οποιο εχει Ντεσμοντ και ειναι εγγυηση!!

      Comment


      • #78
        Σωστες οι σκεψεις σου και εχουν καποια βαση,αλλα εγω πιστευω πως οντως ειναι της Κλαιρ.Μια τετοια εξελιξη ειναι πολυ πιο ενδιαφερουσα απο το απλα να ειναι οντως το παιδι της Κεητ.
        Το επεισοδιο ηταν αρκετα καλο,οχι τελειο ομως.
        Εν αναμονη του 4χ05...το οποιο εχει Ντεσμοντ και ειναι εγγυηση!!
        [/b]
        Gnorizoume katholou an tha yparxei Sawyer flash-forward se auto to season ??



        Comment


        • #79
          Νομιζω στα 8 πρωτα που ηταν προγραμματισμενα για φετος οχι . Αλλα αφου τελικα θα εχουμε 13 ποιος ξερει;
          ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

          Comment


          • #80
            ένα ωραίο επεισοδιάκι όχι τέλειο αλλά ουτέ μετρίο
            7/10 από μένα

            εγώ πιστεύω ότι είναι της Claire το μωρό και το πείρε είτε πειδή η Claire πέθανε ή με το ετσί θέλω έτσι έαν υπάρχει δικαστήριο να έχει την συμπόνια των δικαστών

            ντάξει αφού έχει desmond το επόμενο θα περάσουμε καλα
            Eimai grousouzis

            Comment


            • #81
              spoiler-σκεψεις

              Εμένα δεν με έπεισε οτι ηταν ο Αάρων της Claire το μωράκι. Πιστεύω πως ειδικά μετα τη συζήτηση με τον Sawyer που ανακουφίστηκε οταν έμαθε οτι η Kate δεν ήταν έγκυος η Kate ηταν οντως έγκυος και απλα τον δοκίμαζε. Ηταν μπερδεμενη δεν ηξερε αν θα πρεπει να μεγαλωσει το παιδι της στο νησι με τον Sawyer ή να επιστρέψει πισω .Για αυτο δεν αφησε τον Sawyer να ολοκληρωσουν την ερωτική πραξη και για αυτο νοιαζόταν τοσο πολυ τι γνωριζει ο εξω κοσμος για αυτην. Και μολις ειδε οτι ο Sawyer δεν ήθελε ουσιαστικά ενα μωρό καταλαβε οτι το καλυτερο θα ηταν να φυγει απο το νησι .Tωρα το γιατι το μωρακι το λεει Ααρων αυτο μπορει να ειναι μια υποσχεση στην Claire μετα απο κατιτ ραγικο που συνεβει στο δικο της μωροη ή κατι τετοιο. Αυτη μου η σκεψη ενισχυεται απο το γεγονος οτι ο Jack ενω φαινεται ερωτευμενος με την Kate δεν θελει να δει το μωρο ,αν ηταν του Sawyer αυτο ειναι ισως φυσιολογικο γιατι τον πληγωνει , αν ηταν της Claire τι λογους θα ειχε να μην θελει να το δει;; Ισα ισα μαλιστα...
              [/b]
              Γράφω κι εγώ με άσπρα για όσους δεν το έχουν δει ;)

              Ανεξάρτητα το αν πιστεύω ή όχι αν ο Άαρων είναι της Clare ή απλά ένας άλλος Άαρων της Kate,μην ξεχνάς ότι ο Jack είναι αδελφός της Clare(πράγμα που δεν το γνωρίζει ακόμη στο νησί,αλλά στο μέλλον δεν ξέρουμε ακόμα).Αν η Clare έχει πεθάνει ή αν την έχουν αφήσει πίσω στο νησί και για λόγους που δεν ξέρουμε ακόμα η Kate έχει πάρει μαζί της τον Άαρων μπορεί ο Jack να μην ήταν σύμφωνος με αυτούς τους λόγους ειδικά αν στο μέλλον μάθει ότι η Clare είναι αδερφή του.Παίζει βέβαια και το ενδεχόμενο το παιδί να είναι της Κate (και του Τζάκ?),αλλά εμένα άποψη μου είναι ότι ο συγκεκριμένος Άαρων είναι το παιδί της Clare.Ελπίζω να μην πάνε να μας "ψαρώσουν" και μετά να μας αποκαλύψουν πως απλά πρόκειται για συνωνυμία

              Κατά τα άλλα μου άρεσε πολύ και αυτό το επεισόδιο.Παρατηρώ πως ο συγκεκριμένος κύκλος που θα είναι μικρότερος από τους προηγούμενους 3 είναι και εξαιρετικά ενδιαφέρον και θα αποφύγει φαινόμενα "κοιλίας" των προηγούμενων κύκλων που κάποια επεισόδια ήταν λίγο βαρετά. Ελπίζω να συνεχιστεί έτσι γιατί έως τώρα έχω ενθουσιαστεί.Θα ήθελα μόνο να μου εξηγήσετε κάτι όσοι ξέρετε.Εξαιτίας της απεργίας των δημοσιογράφων τα φετινά επεισόδια θα είναι 13 ή απλά θα είναι 16 και ο κύλος θα τελειώσει πιο αργά?Υπάρχει ενδεχόμενο αυτός ο κύκλος να τελειώσει στα 13 επεισόδια χωρίς να υπάρξουν τελικά τα 3 τελευταία(δηλαδή να έχουμε μία ενδεχόμενη "συμπίεση" του σεναρίου)?
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • #82
                Ασπρα
                .
                .
                .
                John δεν το πηρε σιγουρα για να εχει την ευνοια του δικαστη ,καθως η ιδια λεει πως απαγορευει να το χρησιμοποιησει ο δικηγορος της για να πετυχει καλυτερη ποινη.
                .


                Εν αναμομονη του 4χ05 με τον Desmond , brothers
                ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

                Comment


                • #83
                  Aspra

                  Pantos pisteuo oti i Claire tha figei apo to nisi .. O Desmond to provlepse legontas to ston Charlie, kai etsi ypotheto oti prepei na simvei .. Apo ekei kai pera, isos kati na simvainei se autin kai i Kate krataei to paidi .. An oxi, tote to paidi prepei na einai tou Sawyer ( ksantha mallia ) kai oxi tou Jack ..



                  Comment


                  • #84
                    Εξαιτίας της απεργίας των δημοσιογράφων τα φετινά επεισόδια θα είναι 13 ή απλά θα είναι 16 και ο κύλος θα τελειώσει πιο αργά?Υπάρχει ενδεχόμενο αυτός ο κύκλος να τελειώσει στα 13 επεισόδια χωρίς να υπάρξουν τελικά τα 3 τελευταία(δηλαδή να έχουμε μία ενδεχόμενη "συμπίεση" του σεναρίου)?
                    [/b]
                    Ακριβως.Θα εχουμε 13 επεισοδια απο τα 16 που επρεπε κανονικα.
                    Οι παραγωγοι δηλωσαν πως δεν θελουν να αφησουν στη μεση την σαιζον και θελουν να την τελειωσουν οπως την εχουν σκεφτει,οποτε το σεναριο θα συμπιεστει λιγακι.Δεν νομιζω να χασουμε κατι,απλα οπως ειπαν θα φτασουμε γρηγοροτερα στον προορισμο...τα 3 επεισοδια που "χανουμε" ειπαν πως ειναι πιθανον να τα τσονταρουν στην επομενη σαιζον.

                    Comment


                    • #85
                      Thanks Sheik ;)
                      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                      Comment


                      • #86
                        Επ, τωρα ειδα το topic...

                        τωρα πεσατε στο κολλημα μου εδω και καιρο....καλα τα prison break και heroes κλπ κλπ ...
                        αλλα το lost ειναι master

                        βεβαια πολυ το εχουν μπερδεψει παλι ...και πανω που μας φωτιζαν ρε γμτ
                        αλλα βεβαια μου αρεσε το νεο στυλακι με τα flash στο μελλον

                        δυο πραγματα θα πω για αρχη:
                        1):some1 kill BEN...
                        2):ελατε στο lostingreece.proboards89.com για lost λιωσιμο

                        Comment


                        • #87


                          δυο πραγματα θα πω για αρχη:
                          1):some1 kill BEN...

                          [/b]
                          ΌΧΙ
                          από την στιγμη που θα πεθάνει ο Ben το LOST θα χάσει έναν από τους πιο ενδιαφέροντες χαρακτήρες της σείρας,τον οποιόν και παίζει και τρομερά ο Emerson
                          Eimai grousouzis

                          Comment


                          • #88
                            ο μπεν και λοκ ειναι απο τους αγαπημενους μου.

                            Comment


                            • #89
                              Αμα πεθανει ο Μπεν,θα σας βρει ψοφος ολους

                              Comment


                              • #90
                                τωρα πεσατε στο κολλημα μου εδω και καιρο....καλα τα prison break και heroes κλπ κλπ ...
                                αλλα το lost ειναι master
                                [/b]
                                +1

                                Θα συμφωνήσω κι εγώ με τους άλλους σχετικά με τον Ben.Κι εγώ τον αντιπαθώ σαν χαρακτήρα,αλλά συγχρόνος "θαυμάζω" την εξυπνάδα του και την πονηριά του,τον τρόπο που χειραγωγεί τους υπόλοιπους χωρίς οι ίδιοι να το καταλάβουν.Αυτός και ο πολυμήχανος Οδυσσεάς... Αν πεθάνει ο Ben θα χάσει κατά ένα μεγάλο βαθμό η σειρά το ενδιαφέρον της.Πάντως αν έπρεπε να επιλέξω Ben η Locke...ΒΕΝ ΨΟΦΑ,ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΕ ΤΑ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ!Το έχω δηλώσει σε όσους από τους φίλους μου βλέπουν Lost,αν πεθάνει ο Locke θα σταματήσω να βλέπω... λόγω πένθους (και καλά ).
                                Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                                Comment

                                Working...
                                X