Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    χεχε...καλα ρε παιδια μην με φατε....
    δεν ειπα οτι δεν μου αρεσει ο Βen η οτι δεν παιζει καθοριστικο ρολο στο lost απλα μιλαμε ο τυπακος χει φαει τοσο ξυλο..μα τοσο ξυλο...
    απο την πρωτη σεζον τον δερνουνε!!! και δεν ψωφαει ο μπιιπ..και οπως εχουμε δει ολοι απο τα flash forward θα μεινει και μεχρι το τελος και θα παιζει ακομα τον ρολο του

    η αληθεια ειναι οτι στο σημειο που ειμαστε και με οτι εχει γινει μεχρι τωρα νομιζω οτι ολο το μυστηριο κρυβεται πισω απο τον Ben, τον Locke και την ρημαδα την καλυβα που κανει βολτες μεσα στο δασος


    αντε να δουμε..το εχουν μπλεξει οσο δεν παει.. μπηκαν και οι νεοι χαρακτηρες μεσα... ( btw ωραια η κοκινομαλλα )

    Comment


    • #92
      Πωπωπω τι ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ ειδα μολις τωρα?????????????????????????

      Comment


      • #93
        ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ
        Το καλύτερο της 4ης σαίζον και από τα καλύτερα του lost
        με ένα τέλος τρομερό
        αντέ πάμε για το 6
        Eimai grousouzis

        Comment


        • #94
          Ίσως το καλύτερο επεισόδιο. Γενικά το καλύτερο επεισόδιο. Σε οτιδήποτε.

          Comment


          • #95
            Nomizo oti mporoume me asfaleia na poume oti to 4o season isos na einai kai to kalitero tis seiras .. Ti epeisodiara itan auti re gmt ?!?!?!



            Comment


            • #96
              θα το δω αργα το βραδυ η αυριο. μα τοσο καλο ηταν?

              Comment


              • #97
                ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ
                Το καλύτερο της 4ης σαίζον και από τα καλύτερα του lost
                με ένα τέλος τρομερό
                αντέ πάμε για το 6
                [/b]
                +1000.Ακριβώς αυτό ήθελα να γράψω κι εγώ.Επεισοδιάρα με όλη τη σημασία της λέξης και ένα τέλος που με έβαλε σε σκέψεις από χθες το βράδυ έως και τώρα.Δεν μπορώ να περιμένω 1 εβδομάδα DAMN!!!
                Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                Comment


                • #98
                  Οκ το επεισοδιο ηταν εξαιρετικο!

                  Οι δικεςμου ερωτησεις ειναι:
                  -Ο Daniel στο 4.02 βλεπει στην τηλεοραση τα συντριμμια και καλα της πτησης 815. Και κλαει και δειχνει τρομαγμενος . Επομενη σκηνη ειναι στο ελικοπτερο οταν οι 4 τους φτανουν στο νησι . Και επικρατει πανικος μια σκηνη που η αντιδραση του θα μπορουσε να ειναι αυτη που βλεπουμε ενω κοιταζει τηλεοραση.Αρα ισως εκεινη την ωρα εκανε ενα time travel το μυαλο του και ο ολογος που ηταν σε αυτη την κατασταση ηταν αυτος και οχι το οτι εβλεπε;

                  -Ο Daniel στο παιχνιδι με τα χαρτια. Οκ ο τυπος ειναι διανοια δεν θα μπορουσε να θυμηθει 3 καρτες;;;
                  Μηπως εκανε εξασκηση της μνημης του μετα απο time travel; Δηλαδη πηγε στο συντομο μελλον επομενα λεπτα και επεστρεψε προσπαθωντας να θυμηθει τι ειδε.

                  -Η φωτογραφια της Penny και του Desmond που ειχε η Ναομι. Ο Daniel φανηκε να ξερει ακριβως τι συμβαινει στον Desmond και οχι μονο αυτο αλλα ηξερε και τι ακριβως να πει στον εαυτο του στο παρελθον ωστε να τον πιστεψει . Αρα ο Daniel ειχε αναμνηση αυτης της συναντησης ;;; Και αν ναι αυτο ισως δικαιολογει οτι μετα απο ψαξιμο βρηκαν αυτη τη φωτο.

                  -Το τετραδιο ηταν οντως του Daniel στο τελος; Και γιατι το εψαχνε για να διαβασει κατι τετοιο ποια ειναι η δικη του σταθερα; Δεν θα το θυμοταν απεξω ; Μηπως το ειχε γραψει εκει για καποιον αλλον; Η μηπως ειναι το τετραδιο καποιου αλλου ή καποιας αλλης;;;
                  ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

                  Comment


                  • #99
                    Xαιρετώ τους fans του Lost! Δε διάβασα τπτ στο topic προς αποφυγή spoilers. Ζητώ τη βοηθειά σας! Υπάρχει κάπου να δω Streaming επεισόδεια του Lost?? Τις τελευταίες δύο μέρες έχω σκάσει που δεν μπορώ να δω τα τρια τελευταία της Season 3 (είναι συνέχεια νοικιασμένα ) ώστε να αρχίσω να κατεβάζω την 4. Επίσης προτείνεται κάποιο καλό torrentadiko ώστε να τα κατεβάσω? Αυτά, thanx!
                    sigpic

                    Comment


                    • www.isohunt.com ειναι καλος public tracker,μπορεις να το βρεις εκει,οπως και ενα σωρο αλλα φυσικα.

                      Εγω προσωπικα,τα παιρνω απο www.tvtorrents.com,οπου εχει οποιαδηποτε σειρα υπαρχει στο Αμερικα.Βεβαια ειναι private,θελει εγγραφη με τους απαραιτητους φυσικα περιορισμους με ratio κλπ,αλλα οι ταχυτητες απο εκει ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ.

                      Comment


                      • πολύ ωραίο και το 6 με κάποιες αποκαλύψεις
                        ο Μπεν πάλι έδωσε ρεσιτάλ
                        ενώ αυτή η Σαρλότ αν και είναι λιγάκι b....h έχει καλό χαρακτήρα
                        σίγουρα το 5 είναι πάρα πολύ καλύτερο αλλά και αυτό είναι αρκετά καλό
                        εν αναμόνη του Ji Yeon
                        Eimai grousouzis

                        Comment


                        • Δεν ενθουσιαστηκα ιδιαιτερα αν και γενικα συμπαθω την Julliet αλλα ειχα λιγο την αισθηση οτι ειναι εκτος χρονου το επεισοδιο .Θα ταιριαζε στην τριτη σεζον το συγκεκριμενο flashback και οχι εδω περα.Και επιτελους ελεος με τον Ben .Εχει αρχισει να με κουραζει καθε φορα να μη λεει τιποτα απο οτι θελουμε να ακουσουμε αλλα κατι καινουριο και επισης να μην ειναι και εντελως αληθεια.
                          ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

                          Comment


                          • Mεγας φαν της Τζουλιετ εδω,γι'αυτο και το επεισοδιο μου φανηκε καλο.Δεν ηταν κατι τρομερο βεβαιο,ενα απλα καλο επεισοδιο.Respect στις σκηνες Λοκ-Μπεν που για πολλοστη φορα αποδεικνυουν ποσο καλη χημεια εχουν στις μεταξυ τους σκηνες.
                            Αυτο που δεν μου αρεσε ηταν οτι ειχαμε μια ΜΕΓΑΛΗ αποκαλυψη στο επεισοδιο(για τον Γουιντμορ μιλαω) και ασχετα αν το ειχαμε ψιλιαστει η οχι(με τετοιο ψαξιμο/καψιμο φυσικο ηταν βασικα) δεν παρουσιαστηκε με την αναλογη βαρυτητα.Σαν να μας αποκαλυψαν ξερω γω ποιανου το παιδι κουβαλαει η Σαν ενα πραγμα...

                            Comment


                            • Θα συμφωνήσω κι εγώ με τις πειρσσότερες απόψεις που ακούστηκαν.Btw Κι εγώ είμαι fan της Juliet και το χάρηκα και το φιλί στο τέλος μπας και αφήσει ήσυχη επιτέλους την Kate ο λιγούρης ο Jack

                              Είναι κάτι περισσότερο από εμφανές ότι ο Michael είναι ο κατάσκοπος του Ben στο πλοίο ή κάνω λάθος?Στα πρώτα επεισόδια πίστευα ότι ήταν ένας από τους 4 καινούριους χαρακτήρες,αλλά τώρα παίζω όλα μου τα λεφτά στον Μιχαλάκη (όχι δεν είναι τρέλα με την κόκκινη φανέλα).
                              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                              Comment


                              • και εγω τον michael εχω σκεφτει σαν το ανθρωπο πανω στο πλοιο
                                αυτο με τον γουιντμορ δεν το περιμενα με τιποτα. ηξερα οτι καποιο μεγαλο ρολο θα παιξει καποια στιγμη, αλλα αυτο δεν το περιμενα.

                                και τωρα κατι το οποιο παρατηρησα... στο πρωτο επεισοδιο του τεταρτου κυκλου, οταν ο χοντρος αποκοβεται απο την ομαδα και εμφανιζεται η καλυβα μπροστα του? οταν κοιταει απο το παραθυρο, βλεπουμε σε μια κουνιστη καρεκλα καποιον να καθεται και μπορεις καθαρα να δεις τα παπουτσια του, τα ρουχα του και σχεδον το προσωπο του το οποιο το σχημα του σαν να το εχω ξανα δει καπου. νομιζω τα μαλλια του ειναι λευκα. μετα οταν εμφανιζεται ξαφνικα μπροστα στον χοντρο το υποτιθεμενο προσωπο του jacob, παρατηρηστε οτι την ωρα που εμφανιζεται, ο αλλος τυπος που ειναι στην καρεκλα, εξακολλουθει να βρισκεται εκει. βλεπουμε δυο ανθρωπους στην καλυβα.

                                Comment

                                Working...
                                X