Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kαλα ο ηθοποιος που παιζει τον Μπεν γ@μ@ει και δερνει.Χαλαρα ο καλυτερος ηθοποιος του Lost...
    Ειδικα σε αυτο το επεισοδιο,ηταν α-π-ι-σ-τ-ε-υ-τ-ο-ς!

    Comment


    • Ελπίζω κάποτε να ξαναγίνει ενδιαφέρουσα η σειρά.

      Comment


      • Ρε guys....μονο εγω ΣΠΑΣΤΗΚΑ που η Ρουσσω τελικα τα τιναξε?

        Ενταξει δε λεω,διαβασα οτι παρα τον θανατο της,οπως και να'χει θα την μαθουμε την ιστορια της πιο μετα,αλλα τι πειραζε να ηταν ζωντανη???

        Comment


        • Εμένα δε με ενόχλησε ιδιαίτερα.Με το τέλος του 8ου επεισοδίου περίμενα πως ίσως την είχε γλιτώσει,αλλά αφού τελικά μας "άφησε χρόνους" δεν πιστεύω ότι είναι απαραίτητα κακό.Άλλωστε χρειάζονται και οι θάνατοι σε τέτοιου είδους σειρές για να γίνεται και ένα ξεσκαρτάρισμα στο cast.Όπως και με τη Liby έτσι και με τη Ρουσσώ σίγουρα κάποια στιγμή θα μάθουμε περισσότερα πράγματα για το παρελθόν της δε θα το αφήσουν έτσι.
          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

          Comment


          • Και εμενα με πειραξε που τα τιναξε η Ρουσω και λιγο πιο πολυ το ποσο ευκολα πεθανε. Υποτιθεται πως τοσα χρονια επιβιωσε απο πολυ χειροτερα πραγματα. Επισης ηταν μια φιγουρα του νησιου που ενισχυε αυτη την ατμοσφαιρα μυστηριου που βγαζει η σειρα ειδικα στις προηγουμενες seasons.
            ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

            Comment


            • Το καινούριο πως σας φάνηκε?Εμένα μου άρεσε αρκετά,αλλά δεν ενθουσιάστηκα κιόλας.Το τέλος του με ξενέρωσε λίγο,αλλά περιμένω να δω τι θα γίνει στη συνέχεια.Πιστεύω πως το επόμενο επεισόδιο θα είναι πολύ καλό με βάση το όνομα του πάντα (Cabin Fever).
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • Μετριο το 10...
                Μου αρεσε το flash-forward αρκετα,ειδικα η σκηνη Χερλυ-Τζακ.

                On-island,τιποτα το ενδιαφερον,εκτος απο τα γεγονοτα με Κλαιρ-Σωγιερ-Μαιλς και την σκηνη Τζιν-Σαρλοτ.

                Κατα τα αλλα,χεστηκαμε για τη σκωληκοειδιτιδα του Τζακ....

                Για αλλη μια φορα δεν ειδαμε Ντεσμοντ-Σαγιντ στο πλοιο,which is pretty lame...

                Comment


                • Mou arese to 10o epeisodio .. Poli tha elega .. Kai auto giati an kai filler episode, edeikse arketo Jack kai Kate, kati pou mou eixe leipsei se auti tin season .. Wish granted loipon, kai anipomono gia tin sinexeia



                  Comment


                  • Χμ καλυτερα που δεν ειδαμε Desmond Sayind στο πλοιο .Μαλλον για αυτο μου αρεσαν τα 2 τελευταια επεισοδια.
                    ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

                    Comment


                    • επιτέλους, λύθηκε ένας από τους μεγαλύτερους γρίφους της σειράς. ποιος είναι ο τζέηκομπ. προσοχή, όποιος δε θέλει να πάθει καρδιακή προσβολή ας κάνει πίσω τώρα.

                      τώρα λέμε.

                      θα πάθετε πλάκα.

                      όχι ότι θα μπορούσε να ήταν και άλλος, εδώ που τα λέμε.

                      υπήρχαν διαφωνίες, για το αν ήταν ο μπαμπάς του Τζακ, ο Λοκ, ίσως ο Μπεν, αλλά τωρα μάθαμε την αλήθεια.



                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      gently hold our heads,
                      gently hold our heads on high

                      Comment


                      • Αυτή η σειρά έγινε τόσο παρακμή, τόσο ξαφνικά, τόσο γρήγορα. Τα πάντα είναι προβλέψιμα, οι χαρακτήρες επαναλαμβάνονται, οι ανατροπές είναι υπερβολικά πολλές και σε κάποιο σημείο κουράζεσαι, το παραφυσικό τα έχει φάει όλα.

                        Comment


                        • Copy-paste απο αλλο φορουμ επειδη βαριεμαι να τα ξαναγραφω:

                          To επεισοδιο μου αρεσε τρελα!

                          Το μεγαλυτερο ερωτηματικο για μενα
                          SPOILERRRRR!!!!!!!&#33 ;!!

                          ειναι ο Αμπαντον και ποιος ο ρολος του τελικα.Ολα τα αλλα τα ψιλο-"ξεραμε".
                          Εννοω για Κριστιαν στην καλυβα του Τζεικομπ κλπ.
                          Αλλα η μεγαλυτερη αποκαλυψη ηταν ο Τζον=εκλεκτος.

                          END_OF_SPOILER!!!!!!!& #33;!!!

                          Και παιδια εμεινα λιγο λαλακας διοτι τελικα οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα και (οχι οτι δεν το ξεραμε) το Lost ειναι πολυ προσεγμενο στη λεπτομερεια.
                          Ενα πραγμα...
                          Βαλτε το επεισοδιο 1χ19 - Deus Ex Machina...
                          Δειτε στην αρχη,την σκηνη μεταξυ Εμιλυ-Λοκ στη καφετερια.


                          Emily(μητερα Λοκ):

                          Θέλω να σου πω ότι είσαι
                          ξεχωριστός. Πολύ ξεχωριστός.Ήσουν μέρος ενός σχεδίου. Το καταλαβαίνεις αυτό,έτσι δεν είναι; Η συνάντηση μας...
                          Το να σε βρω...Είναι σημάδι για τα πράγματα που θα ακολουθήσουν...

                          Σπουδαία πράγματα.


                          Comment


                          • Akoma ena poli kalo epeisodio gia tin 4i season pou fainete na klimakonei to endiaferon oso proxoroume pros to telos tis

                            το Lost ειναι πολυ προσεγμενο στη λεπτομερεια.[/b]
                            Yup, eimai sigouros oti an kapoia stigmi sto mellon ksanado ta prota seasons tha vrisko sinexos mikra "hints" gia tin sinexeia tis seiras ... Auto einai giati oi senariografoi ikseran apo tin arxi pos tha ithelan tin seira na teleiosei, kai auto einai poli vasiko ..



                            Comment


                            • Παρα πολυ καλο επεισοδιο με πολυ συναισθημα,φανταστικο flash-forward,πολυ ωραιες σκηνες και αρκετες εξελιξεις στο νησι...

                              Ολα ετοιμα για το φιναλε...

                              ΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΑΛΙ 8 ΜΗΝΕΣ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩ

                              Comment


                              • TO LOST ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ, HEROES-PRISON BREAK FOR LIFE

                                /runs

                                Comment

                                Working...
                                X