Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εσυ ΕΧΕΙΣ ονειρευτει οτι βρισκεσαι στο νησι,εγω ονειρευομαι....(present continuous )

    I am a Lostaholic,and I'm proud of it!

    Comment


    • eho di ke ton 4 kiklo pote vgenoun ta nea episodia?

      Comment


      • Τον Ιανουάριο του 2009


        Future seasons and end-date

        On May 7, 2007, ABC Entertainment President Stephen McPherson announced that Lost will end during the 2009?2010 season with a "highly anticipated and shocking finale."[64] "We felt that this was the only way to give Lost a proper creative conclusion," McPherson said.[64] Beginning with the 2007?2008 television season, the final 48 episodes of Lost would have been aired as three seasons with 16 episodes each, with Lost concluding in its sixth season. Due to the writers strike, the fourth season featured 14 episodes, and Seasons 5 and 6 will have 17 episodes each.[62] Lindelof stated that Lost would return in January 2009 for a fifth season.[65]

        ΠΗΓΗ:http://en.wikipedia.org/wiki/Lost_(TV_series)
        Carpe diem

        Comment


        • Γεναρη λιγο δυσκολο,συνηθως πρωτη εβδομαδα του Φλεβαρη ξεκιναει.

          Αν αναμονη ανακοινωσης(και κανενος καινουριου trailer να παρω τη δοση μου γιατι δεν την παλευω).

          Comment


          • Mόλις είδα το 12 επεισόδιο της 5ης season.Απλά απίστευτο.Πολλά καινούρια ερωτήματα αλλά και κάποιες απαντήσεις.:resp:

            5 επεισόδια μείνανε για να τελειώσει κι αυτή η season...
            Carpe diem

            Comment


            • Εγώ είμαι στο 8 επισόδειο της 4ης season.Σιγά σιγά θα φτάσω και στα καινούρια.Μου άρεσε και εμένα η σειρά αν και στους 2 πρώτους κύκλους δεν με είχε τραβήξει και τόσο.Ειδικά στον 1ο.
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Originally posted by Sheik View Post

                Lost & Dexter οι 2 κορυφαιες για μενα σειρες.
                :resp::resp::resp:

                Έτσι,..πες τα...
                ασε με μονο να προσθεσω 2 ακομη σειρες.. Heroes και Supernatural...


                Όσον αφορά την εξέλιξη του Lost δεν εχω λογια...
                 
                Απο την μια το εχουν κανει τοσο φαντασιας που περιμενουμε να κατεβουν οι εξωγηινοι (ενοειται με κρυφο easter egg απο λιακοπουλο...χαχα) Απο την αλλη βεβαια εχει καλυψει πολλα κενα απο τις προηγουμενες σεζον...
                Anyway ... 2 παρατηρησεις.. ο Ben ειναι θεος και η ολη ιστορια με τον ναο και το ''Indiana Jones'' thing ηταν ολα τα λευτα



                περιμενω πως και πως το επομενο....
                Α! και stay tuned στο http://lostingreece.proboards.com



                Comment


                • Οκ.Μόλις είδα το τελευταίο επεισόδιο του 5ου Κύκλου.
                  Καταρχήν να πω ότι ήξερα από την αρχή αν και δεν ήμουν σίγουρος ότι:
                   
                  1)Κάποιος θα πεθάνει ανάμεσα στους Σώγιερ-Τζουλιέτ
                  2)Ότι το τέλος θα είναι απλά ένα άσπρο φόντο λόγω της έκρηξης με εμάς να μένουμε μαλάκες
                  3)Ότι μέσα στο κιβώτιο ήταν το σώμα του Λοκ.
                  4)Ότι θα δούμε σε πολλά σημεία στο συγκεκριμένο επεισόδιο τον Τζέηκομπ να αλληλεπιδρά με το παρελθόν των ηρώων (αυτό μετά την πρώτη σκηνή με την Κέητ φυσικά).


                  Επίσης δεν ξέρω αν το πρόσεξατε αλλά
                   
                  σε όλες τις σκηνές που έδειχνε τον Τζέηκομπ να αλληλεπιδρά με τους ήρωες,πάντα έβρισκε κάποιο τρόπο ώστε να τους αγγίξει.


                  Για άλλη μια φορά μείναμε με το πετούμενο στο χέρι.Α μωρή Λοστάρα τι μας κάνεις.Ποιος περιμένει 9 μήνες τώρα;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Lol!Μου φαίνεται πρέπει να δημιουργηθεί ένα spoiler thread.Δεν μπορώ να διαβάσω όλα τα spoilers λόγω ταχύτητας.Μήπως το'χουμε παρατραβήξει με το θέμα των spoilers??Λέω εγώ τώρα...Έχει εδώ και μέρες που βγήκε το τελευταίο επισόδειο του Lost.Απολαυστικότατο!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Originally posted by Altair View Post
                      Α μωρή Λοστάρα τι μας κάνεις.Ποιος περιμένει 9 μήνες τώρα;

                      Αυτο ξαναπεστο...θα γεννησουμε σε 9 μηνες
                      Η αληθεια ειναι οτι το τελευταιο επισοδειο ( οπως και στην προηγουμενη σεζον φυσικα ) ηταν πολυ κνηματογραφικο!!!
                      Γυρναει ''αναποδα'' για αλλη μια φορα τους ρολους και μας συνδεει πολλα flashback εξηγωντας μια σειρα ''υπερφυσικων'' φαινομενων που θεωρουσαμε ανεξήγητα...Δεν λεω παραπανω, γιατι μπαινω σε spoilers...οσοι το ειδαν εχουν καταλαβει ηδη...

                      ...υπομονη λοιπον...LOST



                      Comment


                      • Νομίζω πρέπει να ανοίξουμε ένα θέμα γενικά για σειρές.Υπάρχουν αρκετές ενδιαφέρουσες πέρα του lost(αν και έχουν χάσει εν μέρη τον ενδιαφέρον τους από ένα σημείο και μετά)όπως το prison break(τελείωσε) και το heroes(συνεχίζει και του χρόνου).
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Yπάρχει θέμα Παιχτούρα μου και λέγεται tv series.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Και είναι κυρίως για ελληνικές σειρές...
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • όπως για παράδιεγμα τα Boston legal & house που στην τρίτη σελίδα γράφονται κατεβατά ε;
                              Μη σπαμάρεις ρε και γράψε εκεί ότι θες:xp:
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Tα τελευταία επεισοδια της 5ης σεζον μου αρεσαν παρα πολυ με αποκορυφωμα το διπλο τελευταίο επεισόδιο που ουσιαστικα μας αλλαζει ολα τα δεδομένα.Το μόνο αρνητικό οι 9 μήνες που πρεπει να περιμενουμε για καινουριο επεισοδιο..


                                Κανεις αλλος που να χαρηκε το ξυλο που εφαγε ο Jack απο τον Sawyer??




                                Ναι καλο θα ηταν να ειχαμε ενα θεμα αποκλειστικα για ξένες σειρες μιας και ειναι πολλές και θα προστεθουν και αλλες .
                                ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

                                Comment

                                Working...
                                X