Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σήμερα διασκέδασα με...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    .. και αυτοι οταν το καταλαβαν βαλαν το αυτοκολλητακι σε στρατηγικο σημειο.
    Χμμ τι να λεει εκει; Memo; Nemo; Remo; Χμμμμ. The plot thickens, κατσε να το παρω να δω τι λεει επιτελους.

    Comment


    • #77
      Emo λέει ρε.Το είχα βρει κι εγώ σε διάφορα καταστήματα.Μέχρι και στις προσφορές του Γερμανού για 2 ευρώ.
      Carpe diem

      Comment


      • #78
        Με την ερώτηση που μου έκανε ο Internet Explorer αν θέλω να είναι ο default browser μου.

        WAT?
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • #79
          lol
          θα πρεπε να αλλαξουν το μηνυμα
          "Ξερουμε οτι υπαρχουν απειροι καλυτεροι browsers εκει εξω αλλα μηπως υπαρχει περιπτωση να θελετε τον internet explorer για default browser?"
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #80
            Με το Tomb Raider Anniversary, έστω και για το λίγο που έπαιξα. Μου θύμισε τα παλιά...

            Comment


            • #81
              ti genen edw


              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • #82
                Originally posted by Azrael View Post
                They should be called Perverts Forums with this kind of perversion in their forums.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Σήμερα ξαναγράφτηκα στο Forum του Cosmopolitan.gr






                  Δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω, ΕΠΟΣ.

                  Comment


                  • #84
                    Με τι όνομα μπήκες; Εγώ παλιά ήμουν η Dinah :xp: .

                    Comment


                    • #85
                      Πρέπει να δω πως είχα γραφτεί κι εγώ εκεί,να κάνουμε κουβέντα αν είναι.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #86
                        Μέχρι τώρα έχω διαβάσει μόνο. Υπάρχουν ένα τσούρμο trolls πάντως, έχουν και έμπνευση οι άτιμοι και το παίζουν σωστά. Άπειρο γέλιο λέμεεεεεεεεεεεεεε.

                        Annoula20

                        Comment


                        • #87
                          Δώσε κανα λινκ με ποιοτικό τρολάρισμα

                          Comment


                          • #88
                            Ε, δεν θέλει και πολύ τα μισά topics απο trolls είναι όπως είπα, άλλα δεν έχω διαβάσει πολλά ακόμα. Το πιο πολύ γέλιο το είχα ρίξει με μια που ήταν ερωτευμένη με την αδερφό της, μπες μέσα και τσέκαρε.

                            Comment


                            • #89
                              Αναρωτιέμαι αν υπάρχει κανείς στο forum του Cosmopolitan που δεν είναι troll. Έχω την εντύπωση πως το ένα troll τρολλάρει το άλλο.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • #90
                                .... με το νεο title του μεγα rpga altair που μου εκμηστηρευτικε την μερα που μου εδειχνε ποσο παιχτουρα ειναι στο mvc3 οτι θα κανει και ενα ποτ πουρι - αφιερωμα στα 100 καλυτερα rpgs που (ΔΕΝ) εχει παιξει:whip:

                                Comment

                                Working...
                                X