Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σήμερα διασκέδασα με...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ΛΟΛ καλή φάση,το είχα δει και εγώ και περίμενα πότε θα το σχολιάσει κάποιος.

    Altair ξεκίνα κανα tactics ogre.Σοβαρά τώρα,να έχω κανέναν να μιλάω για αυτό.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • #92
      o gz σιγουρα θα εχει λιωσει την psp εκδοση, εγω δυστηχως οτι θυμαμαι αμυδρα απο την psx εκδοση οποτε δεν μπορω να βοηθησω

      ολο λεω να το πιασω το remake μιας και ειναι τρελη επικουρα αλλα ολο και κατι αλλο αρχιζω μετα

      Comment


      • #93
        Vaynard πιάστο,το έχω παίξει κανα 20ωρο και έχω μείνει άναυδος με το πόσο καλό είναι,μιλάμε για ένα από τα καλύτερα tactics rpg όλων των εποχών.

        Καλά ίσως να υπερβάλλω λίγο,αλλά όποιος το παίξει και το προχωρήσει λίγο πιστεύω πως θα συμφωνήσει μαζί μου.

        Θα γράψω περισσότερα στο θέμα του παιχνιδιού για να γίνει και λίγη κουβεντούλα.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • #94
          οχι σε πιστευω ,το εχω δει δυο τρεις ωρες ετσι και αλλιως και συμφωνω απολυτα

          καλα αμα σου πω βεβαια ποια tactical jrpg εχω all time favorite παιζει και να φαω ξυλο

          Comment


          • #95
            To Brigandine;

            Καλά ρε,τώρα το είδες;Το έχω κάμποσες μέρες.BTW εγώ ποτέ δεν είπα τίποτα για το ποτ πουρί,από την κούτρα σου τα κατεβάζεις.
            Carpe diem

            Comment


            • #96
              παρακαλω να λειπουνε οι χαραχτηρισμοι γιατι μαλλον παραγνωριστηκαμε μου φαινεται

              αμα δεν εισαι σε θεση να πιασεις το πειραγμα αστο ρε αδερφε....

              Comment


              • #97
                Ποιοι χαρακτηρισμοί;Δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι.
                Πάντως συμφωνώ.Αν δεν μπορείς να καταλάβεις πότε αστειεύεται ο άλλος,μην το αρχίζεις καν.
                Carpe diem

                Comment


                • #98
                  σωστα οπως επισης και οταν στην λεει η σε πειραζει ευστοχα ο αλλος δεν ειναι αναγκαστικο να πεις κατι αμα δεν το εχεις μονο και μονο για να πεις κατι...

                  Comment


                  • #99
                    Άμα είναι να αρχίζουμε τα έντιτ,χάνεται η μπάλα.Κι εγώ το έκανα,επειδή όπως είπες ήταν χαρακτηρισμός,μόνο γι'αυτό.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • αστο να παει στο διαολο δε βαριεσαι τωρα...

                      Comment


                      • Παρακαλώ να διαγραφούν τα ποστ μου στο συγκεκριμένο διάλογο.Με τα έντιτ δε γίνεται δουλειά.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • lol καλα σιγα δεν εγινε και τιποτα τι delete, ας πουμε ητανε μια ατυχη σου στιγμη συμβαινουνε και στα καλυτερα παιδια

                          Comment




                          • hahahahaha

                            Comment


                            • Vaynard, μίας που έχεις το Tactics Ogre, να μας κάνεις μία πλήρη ανάλυση να το διαβάσω αν αξίζει το remake από το πρωτότυπο. Μην ψάχνομαι σαν το μπουρδέλο.
                              sigpic

                              Comment


                              • aksizei telos
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X