Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Την πάτησα κ εγώ με αυτό, στην αρχήσ το προφίλ σου ζητάει εικόνα και καλά δικιά σου, το avatar είναι πιο κάτω που λέει avatar settings ή κάπως έτσι ;)
    "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

    Comment


    • Οποιος θελει να μαζευτουμε απο πιο νωρις μπορουμε να παμε στην πλατεια νεας σμυρνης απο τις 7 πχ
      Αν ειναι πειτε το να το προχωρησουμε το θεμα.
      Εναλλακτικα μπορει να υπαρξει και post-καψιμο οπουδηποτε αλλου προκυψει αν και νομιζω οτι θα εχουμε χορτασει αλκοολ απο πριν.

      Comment


      • H επόμενη δήλωση μπορεί να κάνει μερικούς να λυποθυμήσουν:

        Υπάρχει πιθανότητα να έρθω και 'γω, αν θέλετε να με παίξετε. Όμως, για να καταλάβω, το τελικό ραντεβού προς το παρόν είναι 8; Στην ταβέρνα ή κάπου αλλού; Και πώς πάμε εκεί (λίγο πιο λεπτομερώς εάν γίνεται - βλάκας εδώ ). Aν τελικά ψηθεί κατάσταση για καφέ, υπάρχει πιθανότητα, πιο μικρή από την προηγούμενη, να μπορώ από πιο νωρίς -είναι και σε μέρος εύκολο να το βρεις, οπότε hurray.

        P.S: Αν έρθω θα φέρω και ψηφιακή, γιατί νιώθω ότι πρέπει.

        Edit: Xeno έχεις pm (wow, πάντα ήθελα να το πω αυτό)
        "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

        Comment


        • Eτσι οπως το βλεπω τωρα το πλανο χοντρικα ειναι ραντεβου 20:30 Νεο Κοσμο στο μετρο στα εκδοτηρια για οσους θελουν να μαζευτουν εκει και να παρουν μαζι τραμ κτλ ή 21:00 κατευθειαν στο meeting point. Οποιος θελει να μην ψαχνεται ας ερθει απ τις 20:30 (και ξαναλεω πως καλο ειναι να χετε και το κινητο καποιου απ οσους θα ερθουν).

          Τωρα για καφε δεν ξερω αν ψηνεστε πιο νωρις, εγω δεν ειμαι σιγουρος απο τι ωρα και μετα θα ειμαι ελευθερος γι' αυτο και οποιος θελει ας παρει σχετικη πρωτοβουλια να το κανονισει.

          Παντως εκει που θα παμε καλο ειναι να κλεισουμε τραπεζι, γιατι πλακα πλακα θα μαστε αρκετοι. Τιτε να μιλησουμε να τα κανονισουμε αυτα.

          Αρα ως τωρα στη guests list εχουμε μεγαλα ονοματα οπως Burai, Evans, Deus_dope, Sith Lord, Ferryman, Ramparter, Somari, Loggo (?), Straier, Strawhat, Lloyd (?), NickTG (?), Altair (?), Titus και οποιον αλλον μου διεφυγε..

          Comment


          • οκ απο δω και κατω ας πουμε ποιοι ειμαστε μεσα για καφεδακι κατα τισ 7:00 στη πλατεια, εγω ειμαι μεσα, αν ερθουν και δυο τρεις ακομα.

            Comment


            • Εγώ είμαι μέσα για όλα.Καφέ,μάζωξη κλπ.
              Carpe diem

              Comment


              • Originally posted by Xeno View Post
                Eτσι οπως το βλεπω τωρα το πλανο χοντρικα ειναι ραντεβου 20:30 Νεο Κοσμο στο μετρο στα εκδοτηρια για οσους θελουν να μαζευτουν εκει και να παρουν μαζι τραμ κτλ ή 21:00 κατευθειαν στο meeting point. Οποιος θελει να μην ψαχνεται ας ερθει απ τις 20:30 (και ξαναλεω πως καλο ειναι να χετε και το κινητο καποιου απ οσους θα ερθουν).

                Τωρα για καφε δεν ξερω αν ψηνεστε πιο νωρις, εγω δεν ειμαι σιγουρος απο τι ωρα και μετα θα ειμαι ελευθερος γι' αυτο και οποιος θελει ας παρει σχετικη πρωτοβουλια να το κανονισει.

                Παντως εκει που θα παμε καλο ειναι να κλεισουμε τραπεζι, γιατι πλακα πλακα θα μαστε αρκετοι. Τιτε να μιλησουμε να τα κανονισουμε αυτα.

                Αρα ως τωρα στη guests list εχουμε μεγαλα ονοματα οπως Burai, Evans, Deus_dope, Sith Lord, Ferryman, Ramparter, Somari, Loggo, Straier, Strawhat, Lloyd (?), NickTG (?), Altair (?), Titus και οποιον αλλον μου διεφυγε..
                .
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • :party:

                  Και όποιος έχει πρόβλημα με τη μετακίνηση (που δε νομίζω, είναι προσβάσιμο γενικά το σημείο) μου στέλνει ΠΜ.
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Τitus μπορεις να αναλαβεις να κλεισεις κανα τραπεζι;
                    Μας κοβω για μια 15αρα χοντρικα, οποτε καλο θα ηταν να μην τη βγαλουμε στο δρομο βραδιατικα.

                    Comment


                    • ακυρος ο καφες, θα ρθω κατευθειαν στο φαγητο, ουτως η αλλος δεν υπηρχε και καμια συμμετοχη.

                      Comment


                      • Oκ αρα οπως ειπαμε ειτε 20:30 στο μετρο του Ν. Κοσμου, ειτε κατευθειαν 21:00 στο meeting point.
                        Ριξτε μια ματια στο forum και το μεσημερακι σε περιπτωση που αλλαξει κατι να το μαθετε αν και λογικα δε θα αλλαξει κατι, αφου το μονο που μενει ειναι να κλειστει ενα τραπεζι, πραγμα για το οποιο θα μιλησω με τον Τitus το πρωι.

                        Αφου αποκλειουμε τον καφε πριν, τουλαχιστον θα μεινει περιθωριο για ποτα και μπυρες μετα αν κανεις εχει ορεξη για να συνεχιστει το σκηνικο..

                        Υ.Γ.
                        Εγω μπορει να αργησω λιγο γιατι θα αναλαβω το συντονισμο της ομαδας που θα βρεθει στο μετρο .
                        O Titus ελπιζω να ειναι στην ωρα του straight to the point.

                        Comment


                        • Kαι γω θα αργησω για να κανω εντυπωση...


                          Αστειευομαι.

                          Comment


                          • 20:30 θα είμαι στο Μετρό του Νέου Κόσμου.Μόνο μη με στήσετε ρεμάλια.
                            :whip::whip::whip:
                            Carpe diem

                            Comment


                            • To meeting στέφθηκε από απόλυτη αποτυχία μιας και όλοι οι αποτυχημένοι ήμασταν εκεί.
                              Μόλις ποσταριστούν οι άπειρες φωτό που βγάλαμε (3 νομίζω στο σύνολο) θα σας πούμε περισσότερα.Εν τω μεταξύ ήδη ψήνουμε επόμενη συνάντηση.
                              Ας ελπίσουμε ότι θα έχουμε μεγαλύτερη συμμετοχή και όχι τη σημερινή η οποία ήταν πραγματικά μηδαμινή (15 άτομα μόνο).
                              Αυτά και καλό σας βράδυ,ή καλό ξημέρωμα όπως το βλέπει κανείς
                              Άντε καληνύχτα.;)
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Πολύ ωραία ήταν
                                Και το φαγητό και η ατμόσφαιρα....όλα μια χαρά πήγαν....

                                Ο Evans δν ήταν πιωμένος....βέβαια μετά έκανε διανυκτέρευση στον Burai και θα έπιναν κ άλλο κρασί....

                                Στην μία γωνία...Evans...οοολε!!! Ryu_gr...οοολε!!! Takashi...οοολε!!! Burai...οοολε!!! Κι εγώ... Και στην απέναντι "γωνία" οι υπολοιποι 10Μας έριξαν στο φαγητό μπορώ να πω αλλά ο Burai έκανε νηστεία κ δν έτρωγε και εγώ έπρεπε να τον υποστηρίξω τρόγωντας λιγότερο:heat:
                                Αλλά τους είχαμε εύκολα στο πόσο ακουστήκαμεΤα ανέκδοτα που είπαμε ήταν πάαααρα πολλά και γελάγαμε συνέχεια:jumpy:

                                Θα επιστρέψουμε Δημήτριοι.....;)
                                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                                Comment

                                Working...
                                X