Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Physics is to maths what sex is to masturbation (R. P. Feynman)

    ksereis esu...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Διαβασα: Physics is to maths what sex is to masturbation (R. P. Ferryman) και λεω wtf?

      Ευτυχως δεν φαίνομαι σε καμμία φωτό χαρ χαρ. Την επόμενη φορά μόνο παϊδάκια, ποικιλλία failed miserably.

      Comment


      • καλα απο φαγητο εγω δεν ειμαι πολυ αυτου του τυπου, πιο πολυ σε πιο εκλεπτισμενα πιατα, συνθεσεις με ψαρονεφρι, παπια, λαχανικα και εκεντρικες σως ειναι πανω κατιω το στυλακι που προτημω.

        Comment


        • Την επόμενη φορά αν πάρουμε μόνο παϊδάκια εγώ θα μείνω νηστικός.Ποικιλία ρεεεε.
          Carpe diem

          Comment


          • Originally posted by Ferryman View Post
            Διαβασα: Physics is to maths what sex is to masturbation (R. P. Ferryman) και λεω wtf?

            Ευτυχως δεν φαίνομαι σε καμμία φωτό χαρ χαρ. Την επόμενη φορά μόνο παϊδάκια, ποικιλλία failed miserably.
            Οταν διαβασα το απο πανω post πηγα να γραψω το ιδιο, αλλα εκανα scroll down και ειδα την απαντηση σου.

            Σε γενικες γραμμες ηταν πολυ καλο το meeting και οντως υπηρχε απαρτια.
            Η διαρκεια ηταν σχετικα μικρη γιατι η αριστερη πτερυγα οχι μονο δεν εφαγε πολυ, αλλα βιαστηκε και να φυγει. (Fail)^2.

            Η αλλη πλευρα ηταν πολυ πιο μαχιμη. Εγω πηγαινα περα δωθε και καθομουν απο δω κι απο κει προσπαθωντας να τα πω με ολους. Ο απωτερος μου σκοπος βεβαια ηταν να κανω loot φαι απο καθε πιατο και νομιζω τα καταφερα αρκετα καλα.

            Τα 2/3 του συνολου τα ειχα ξαναδει, αλλα και οι νεες γνωριμιες ηταν καλες και ελπιζω να τα ξαναπουμε αν εχετε ορεξη και αν ειστε εδω τριγυρω για οτιδηποτε απο καφε μεχρι μπυρα. Οχι τιποτα αλλο, αλλα να μαστε και λιγοτεροι γιατι οταν ειμαστε 15 ειναι αναποφευκτο να μη σπασουμε σε 3 ομαδες και να μιλαει ο καθενας μονο με τους διπλανους του.

            Το φαι ηταν αφθονο και ο Lloyd που τον ειχα απεναντι μου με πηρε πρεφα για τα καλα οπως βλεπω, ενω ο Straier μου λεγε κατ' ιδιαν πως δε με ειχε για τετοιο ατομο (οντως ειχα μηνες να φαω τοσο, αλλα εκανα προσπαθεια για να αφησω καλες εντυπωσεις).

            Η βραδια τελειωσε ψιλονωρις γιατι καποιοι δουλευαν την επομενη και καποιοι απλα μενουν πολυ μακρια.
            Θα ηθελα να κανω join στη βολτα οσων περπατησαν ως το κεντρο, αλλα εγω πηγαινα προς τελειως διαφορετικη κατευθυνση.
            Οπως και να χει θα ηταν ωραια φαση και στην τελικη ειχα αναγκη απο περπατημα μετα απο τοοσ φαι.


            Οποιος ενδιαφερεται να τα ξαναπουμε καποια στιγμη εμεις εδω ειμαστε και 5-6 ατομα εστω παμε ψιλοσυχνα εστω για εναν καφε ή καμια μπυρα καπου στο κεντρο.

            Υ.Γ.
            Luffy κοβεσαι στην Εισαγωγη στη Φωτογραφια. Ελα παλι το Σεπτεμβρη.
            Y.Γ. 2
            Kudos στον Τιτο που εριξε ιδεα για παϊδακια τα οποια τα σπαγαν. Kudos και στον Burai που εριξε ψηφο για κολοκυθοκεφτεδες οι οποιοι τα σπαγαν παρομοιως.
            Y.Γ. 3
            Το post του Lloyd τα σπασε. Μακαρι να σε βλεπουμε να γραφεις πιο συχνα. Δεν τα παμε πολυ γιατι εδω που τα λεμε παιζει να μην ειχαμε ξαναμιλησει ποτε, αλλα ελπιζω να τα ξαναπουμε καποια στιγμη (same goes for Straier).
            Υ.Γ. 4
            Luffy εισαι o ορισμος του αφηρημενου ατομου. Ολοι σου λεγαν ονοματα ή nicks αλλα μετα απο 1 λεπτο τα ειχες ξεχασει, ενω πολλα forum members δεν τα ηξερες καν. :resp:
            Αντε να σε ξαναδουμε συντομα να εχουμε κι αλλες καμμενες συζητησεις.
            Y.Γ. 5
            Καλα ντε μην περιμενετε να πω κατι για ολους, ας αφησουμε και κατι για το επομενο meeting.

            Comment


            • Εγώ όπως σου έχω ξαναπεί είμαι μέσα για επόμενα meetings.Με την πτυχιακή έχω σχεδόν ξεμπερδέψει οπότε είμαι πιο λάσκα.
              Carpe diem

              Comment


              • Originally posted by Somari View Post
                Physics is to maths what sex is to masturbation (R. P. Feynman)

                ksereis esu...
                Προφανώς. Στο sex υπηρετείς μια υστερικιά, κάνεις αβάσιμες υποθέσεις (όσον αφορά το τι της αρέσει) για να πετύχεις το στόχο σου (να την ικανοποιήσεις), πρέπει να περιορίζεσαι απίστευτα (γιατί πρέπει να σκέφτεσαι και την άλλη), και στο τέλος καταλήγεις σε ένα συμπέρασμα για το οποίο ΠΟΤΕ δεν είσαι σίγουρος και τις περισσότερες φορές -στατιστικά πάντα- είναι ψέμμα (ότι η άλλη ικανοποιήθηκε). Από την άλλη, όσον αφορά το masturbation, σου δίνεται εκ των πραγμάτων η απόλυτη ελευθερία να φανταστείς ό,τι θέλεις, να ενεργήσεις με όποιον τρόπο θέλεις και μετά από μια απολαυστική διαδικασία καταλήγεις σε ένα αποτέλεσμα για το οποίο ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ό,τι ισχύει (αν μη τι άλλο το βλέπεις, ffs!).

                Οι έξυπνοι μπορούν να κάνουν τις απαραίτητες αναλογίες και να νιώσουν σε βάθος το ownage .
                Originally posted by Altair
                Έχεις δίκιο.Αν με το σχεδόν τίποτα εννοείς 3 κολοκυθοκεφτέδες,3 μπιφτέκια και 2 κομμάτια κοτόπουλο

                Όντως, λάθος. Δεν είναι σχεδόν τίποτα. Είναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. Νοοb. Ε noob.

                Όσον αφορά στις κατηγορίες για την υπέρτατη καλλιτεχνική φωτογραφία μου να πω απλώς πως την Κυριακή ήμουν στο συνεργείο οπότε στο meeting με αντικατέστησε ένας ελλατωματικός μου κλώνος με προβλήματα που εντοπίζονται κυρίως στην ικανότητα λήψης φωτογραφιών. Luffy αν δεν ήσουν κλώνος ήσουν απλά απαράδεκτος.

                Τέλος, να πω ότι και εγώ με τη σειρά μου είμαι μέσα σχεδόν για ο,τιδήποτε (εκτός ίσως από gaming events) -έστω και unofficial- κανονιστεί, μερικοί έχετε το msn μου -Xeno έχεις το κινητό μου- οπότε αν ψηθεί καμιά κατάσταση και με θέλετε just contact me.

                Edit: O λόγος που ψιλοαπέχω τελευταία (εδώ και κάτι χρόνια) είναι ότι πλέον δεν ασχολούμαι και τόσο με το gaming (όχι ότι παλιότερα είχα ασχοληθεί, but anyway) και επίσης I'm not so in the mood for posting. Sorry, το ξέρω ότι σας λείπω (yeah right).Βέβαια, όπως όλοι ξέρουμε, σε 3 χρόνια ο κόσμος θα καταστραφεί οπότε όλα είναι μάταια.
                "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                Comment


                • Υ.Γ. 4
                  Luffy εισαι o ορισμος του αφηρημενου ατομου. Ολοι σου λεγαν ονοματα ή nicks αλλα μετα απο 1 λεπτο τα ειχες ξεχασει, ενω πολλα forum members δεν τα ηξερες καν.
                  Αντε να σε ξαναδουμε συντομα να εχουμε κι αλλες καμμενες συζητησεις.
                  Αυτο δεν ειναι τιποτα, με τη παρεα παιζουμε DnD σε παιχνιδι ρολων με ζαρια οπου ενας διηγειτε την ιστορια κλπ... εκτος του οτι δε θυμαμαι σχεδον τιποτα απο ιστορια και χαραχτηρες... ουτε τα nicks των συμπαχτων μου δε ξερω καλα καλα...λολ γενικα ειμαι καπως στο κοσμο μου αυτο ειναι αληθεια.

                  Επισης η φωτο που τραβηξε ο Τιτους μια χαρα βγηκε ρε παιδια μη τα ισοπεδωσουμε ολα.

                  Αν ειναι ξανακανονιζουμε για το donation.

                  Comment


                  • Originally posted by _Lloyd View Post
                    Βέβαια, όπως όλοι ξέρουμε, σε 3 χρόνια ο κόσμος θα καταστραφεί οπότε όλα είναι μάταια.

                    Αν ισχύει η ημ/νία 21/12/2012 είναι η μέρα των Γεννεθλίων μου.Ειρωνία;

                    Είτε για τα donations είτε μετά,είτε οποτεδήποτε 99% μέσα θα'μαι.
                    Κι ελπίζω αυτή τη φορά όχι φλωριές.Κρέπα κα παγωτό must.Κι εννοείται θα πάμε σπίτι το ξημέρωμα (μην πληρώνουμε και ταξί).;)
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Lloyd δεν ηξερα οτι διαγωνιζομασταν στο φαγητο. Ειδα τους αλλους που μετα απο μια ωρα σταματησαν να τρωνε και ειπα να δειξω τροπους και να σταματησω κι εγω (τσιμπωντας διακριτικα οσες πατατες ειχανε μεινει στο πιατο μου). Την επομενη φορα θα σου δειξω την αξια μου.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • την επομενη φορα να σχηματιζουμε ενα πιο μικρο και ευελικτο γκρουπ και να παμε octoberfest να φαμε σαν ανθρωποι, δε με νοιαζει πως θα με πειτε αλλα τα παιδακια και ολο αυτο το χειμαριο κρεατων το εχω βαρεθει πια...

                        Comment


                        • Σαββατο θα ειμαι Αγια Παρασκευη.
                          Κανονιστε κανα Oktoberfest επι τοπου, αλλα ας εχει αλλος την τιμη του να ειναι οργανωτης αυτη τη φορα.

                          Comment


                          • Όποτε κανονιστεί απλά στείλτε μου.Εγώ είμαι 99% μέσα.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Tha eimai kai egw mazi, ean variemai tha erthw.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Νόμιζα ότι πάει ανάποδα.Αν δεν βαριέμαι θα έρθω.:p
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X