Announcement

Collapse
No announcement yet.

Κανεις δεν μπορεί να φάει μονο ένα.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κανεις δεν μπορεί να φάει μονο ένα.

    Λατρεύω τα πατατάκια, είμαι πατατακιας. Είχα πριν από λίγο μια συζήτηση για το πια είναι τα ανωτερα.

    Προσωπικά δεν βγάζω σκάρτο. Εσείς πια προτιμάτε? Ψηφίστε μάρκα, αλλα αν θέλετε πείτε και συγκεκριμένα πια.
    0
    Lays
    0%
    0
    Tsakiris
    0%
    0
    Pringles
    0%
    0
    Doritos
    0%
    0
    Tortilla
    0%
    0
    Cheetos
    0%
    0
    Ruffles
    0%
    0
    REAL
    0%
    0
    Άλλα
    0%
    0

  • #2
    Νομιζω τα lays στο φουρνο γιατι εχουν και λιγοτερα λιπαρα. Αλλιως απο γευση τα ruffles barbeque θα ελεγα αν και δεν ειμαι καθολου φαν και σιγουρα μπορω να φαω μονο ενα(εγω και ο chuck norris..)

    Comment


    • #3
      Opoiadhpote apo marka an kai goustarw poly ta Pringles.
      Den paw katholou thn aplh gefsh, afta pou maresoun einai me riganh kai me paprika
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #4
        Επίσης δε μου αρέσει το "αλατισμένα". Μου αρέσουν πολύ τα ρίγανης. Αλλά προτιμώ πατατάκια από πραγματική πατάτα και όχι από σκόνη (ότι είναι γεωμετρικά "τέλειο" είναι σκόνης πχ pringles, ruffles, σε αντίθεση με αυτά που βλέπεις ότι είναι κομμένη πατάτα πχ lays,τσακίρης --> έχουν ακόμα και φουσκάλες από το τηγάνισμα)
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          Για όνομα του θεού, εκεί που έβαζα τις επιλογές για poll, κόπηκε το ρεύμα, και το topic καταχωρήθηκε χωρίς poll. Δεν βρίσκω τρόπο να το κάνω edit για να βάλω poll, μπορεί να βοηθήσει κάποιος mod?

          Οι επιλογές είναι:

          Lays
          Pringles
          Doritos
          Tortilla
          Cheetos
          Ruffles
          REAL (Τα έχουν cafe όπως Starbucks)
          Other

          Αν έχετε να προτείνεται κάποια άλλη πείτε το.

          Comment


          • #6
            Τα καλύτερα πατατάκια απο θεμα ποιοτητας και γευσης για μενα ειναι τα Tyrrells Crisps (μπορεις να τα βρεις στον Βασιλοπουλο)
            Για πιο trash καταστασεις doritos και ruffles barbeque , κάνουν μια χαρα την δουλεια τους , συνηθως συνοδευομενα απο μπύρα.

            Comment


            • #7
              Αν έχετε να προτείνεται κάποια άλλη πείτε το.
              Tsakiris
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                Και τα ruffles από πραγματική πατάτα είναι (και η σκόνη των pringles ) και δεν είναι γεωμετρικά τέλεια.
                Ρίγανη και για μένα.
                Τα καλύτερα πατατάκια που έχω φάει πάντως ήταν απλή γεύση (αλάτι). Ήταν δείγμα δωρεάν των tasty-lays νομίζω σε διόδια και ήταν πάρα πολύ γευστικά, νομίζω επειδή ήταν πολύ φρέσκα.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • #9
                  Σίγουρα για τα Ruffles? Απλά μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν "tiganisma artifacts" όπως:

                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #10
                    Έτοιμο το Poll.

                    Μου αρέσουν πολύ τα πατατάκια με ρίγανη και μπάρμπεκιου, αυτές οι δυο γεύσεις είναι μάλλον οι αγαπημένες μου. Από κει και πέρα δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμηση.

                    Από μάρκες προτιμώ τα Τσακίρης, αλλά μου αρέσουν και τα Lays. Όταν ήμουν πιτσιρικάς μου άρεσαν πολύ τα Pringles, τώρα όμως δε τα μπορώ με τίποτα, ενώ τα Ruffles ποτέ δε μου άρεσαν ιδιαίτερα.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #11
                      Doritos Και τα μυαλά στα κάγκελα
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Εγώ διάλεξα άλλα, γιατί προτιμώ τα παραδοσιακά τηγανιτά πατατάκια.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Doritos Και τα μυαλά στα κάγκελα
                          Πάνω απ'όλα πατατάκια.

                          Σίγουρα για τα Ruffles? Απλά μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν "tiganisma artifacts" όπως:
                          Σίγουρα. Δεν ξέρω πόσο καιρό έχεις να φας πάντως σίγουρα έχουν τηγάνισμα "artifacts". Συνήθως όχι φουσκάλες γιατί δεν το επιτρέπει το σχήμα, αλλά μαυρίλες, άνισο ψήσιμο κλπ σίγουρα έχουν.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • #14



                            Τα υπολοιπα ειναι αναμνησεις απο παιδικα parties.

                            Επισης απεχθανομαι αυτα με τη ριγανη και κατι bbq / paprika κτλ μου φαινονται πολυ ακυρα πλεον.
                            Less is more λοιπον και ας γινει και μια αναφορα στα Lays στο φουρνο σαν την καλυτερη πιο "mainstream" επιλογη.

                            Comment


                            • #15
                              Άλλα: Nachos
                              Do a barrel roll!

                              Comment

                              Working...
                              X