Announcement

Collapse
No announcement yet.

Περί έρωτος και άλλων φαντασμάτων...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46


    To post ναι είναι το αυθεντικό (καιρό ήθελα να το κάνω, μου έκατσε κουτί τώρα η φάση). Στο site που έδωσα στο πανω τοπικ δεν υπάρχει πλέον δυστυχώς αλλά για καλή μας τύχη ο ground το είχε κάνει copy και το είχε ποστάρει και εδώ

    Comment


    • #47
      To post του DJ άραγε υπάρχει?


      Comment


      • #48
        αλλά η φώτο με της φράουλες του Solid νομίζω.
        Τσου.

        ΛΟΛ γιατί στο Gamepro o Rampidis είχε avatar τον Σωτήρη;
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #49
          Πάντως... Εγώ πήδηξα. Twice. Διαφορετικές ημερες.
          Πόσες μέρες διαφορά;

          Comment


          • #50
            He got stallowned απλα, κατοπιν εορτης αυτο εγινε βεβαια με κατι βλακειες που εκανα να περασει η ωρα (παιζει να χα κανει τραμπα και το δικο σου με του ferry). Ακομα και 5 χρονια μετα παντως ολοι μαθαινουν κατι νεο, αλλαξοκωλιες στα avatars, virtual φραουλες και αλλα πολλα που θα αποκαλυψουμε στην πορεια.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Evans View Post
              Πόσες μέρες διαφορά;
              Πρέπει να ήταν 4 αν δεν κάνω λάθος. Την πήγα κάπου με κόσμο, όμως εκείνη επέμενε να πάμε κάπου μονοι μας. Μετρα περισσότερο έτσι?

              Comment


              • #52
                Megala logia!!

                Ο χρήστης Ren of Heavens λέει:
                τίποτα μωρέ απλά το έφερε η συζήτηση κοντά στι τέλος του μαθήματος και μιλάγαμε στην τάξη σχετικά με τις σχ'εσεις.Του είπα εγώ προτιμώ από 15 και πάνω διότι οι μικρές κοπέλες σε έχουν βασιλιά αν τις συνουσιάσεις και έπειτα αν επισημοποιήσετε την σ΄χεση σας δεν θα σου φαίνεται μεγάλη όσπ γερνάς για να την κερατώσεις.Μιλάμε τα κορίτσια μείναμε με απορίες...rofl
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Laharl View Post
                  Ω πίστεψε με δεν ξέρεις τι συμβαίνει με αυτό το post(εκτός αν ήσουν μέλος του Gamepro πριν...6(?) χρόνια)
                  Πριν 5 χρόνια... Είχα την εντύπωση ότι ήταν μέσα Ιουνίου αλλά τελικά ήταν Σεπτέμβριο (τελικά λειτουργεί ακόμα το link), λίγες μέρες πριν μπουν οι βάσεις για να φτιαχτεί το g-o. To είχα συνδυάσει στο μυαλό μου με τον απάλευτο καύσωνα που έκανε για καμιά εβδομάδα εκείνο το καλοκαίρι στην Αθήνα για οποιον θυμάται αλλά έκανα λάθος.
                  Δυστυχώς δεν μπορούμε να δούμε και τις υπόλοιπες απαντήσεις αλλά από την πρώτη σελίδα και μόνο καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για το απόλυτο trolling. O Luffy μοναδική εξαίρεση θεός από τότε

                  *Για να πω την αμαρτία μου πέρασε καμιά 3ετια για να καταλάνω τι είχε παιχτεί τότε

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by TheCursed View Post
                    Παιδιά, ευτύχησα. Ειλικρινά. Σας αγαπώ όλους. ;) (φιλικά)
                    Εσύ πέρασε έξω από το τόπικ! Ο λαός δεν ξεχνά την Moderator-ικη σου χούντα

                    Originally posted by TheCursed
                    Ramparter έγραψε:
                    Σοβαρές απαντήσεις οσο γίνεται παρακαλώ.


                    Έχω έναν ρόλο εδώ μέσα. Δεν ζήτησα από κανέναν να με βοηθήσει, αλλά, παρακαλώ, μην με δυσκολεύετε. Και με δυσκολεύετε κυρίως όχι με τα spam posts σας, αλλά με κάτι τέτοια σχόλια:

                    Xenovagrant έγραψε:
                    Εγω ευχαριστω.


                    Κανονικά θα ήμουνα πολύ πιο αυστηρός απ' ότι είμαι. Για πολλούς και ποικίλους λόγους, όμως, τους οποίους γνωρίζετε πολύ καλά, είμαι κάπως μετριοπαθής. Πιστέψτε με, δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς, αλλά κάνετε πολύ spam. Αν το θέλετε έτσι το forum πείτε το, εμένα πάντως δεν μου αρέσει.

                    Υ.Γ.: Αθετώ την υπόσχεσή μου και δεν το κλειδώνω, γιατί ειπώθηκε κάτι σοβαρό. Αλλά, παρακαλώ... Δεν είστε μωρά να κάνω την νταντά ή τον μπαμπούλα.

                    DjSolid έγραψε:
                    Amaretto με στημενο λεμονι, ΠΑΝΤΑ μετα τον ερωτα, και το καλοκαιρι φραουλες πασπαλισμενες με ζαχαρι και απο πανω Dissarono. Εαν κανετε ερωτα και μετα δωσετε στην κοπελα σας αυτο το πραγμα σε ενα προσεγμενο μπολακι με καμια φετουλα πορτοκαλι στο χειλος, να ξερετε οτι θα το εκτιμησει αφανταστα (αντε πονηρουληδες, παλι σας εσωσα...)

                    DjSolid έγραψε:

                    βαλε στο pc κανενα screensaver με ψαρια ή κατι αναλογο, πιστεψε με κανει καλη ατμοσφαιρα.

                    Comment


                    • #55
                      5 χρονια μετα να προσθεσω κι αλλα cultness points στο post του Solid γιατι τωρα ειδα πως πρωτα αναφερει Amaretto και μετα Disaronno που ειναι το ιδιο και το αυτο.
                      Κατα τ' αλλα απο πανω βλεπω δοσεις failed trololo πριν μαθουμε τι ειναι το trolling.

                      Y.Γ.
                      Amaretto sour rules βεβαια για να μαστε και σωστοι.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Aion View Post
                        Πρέπει να ήταν 4 αν δεν κάνω λάθος. Την πήγα κάπου με κόσμο, όμως εκείνη επέμενε να πάμε κάπου μονοι μας. Μετρα περισσότερο έτσι?
                        Πρόστυχη η γκόμενα. Σε σπίτι το κάνατε ή είσασταν πιο kinky και η δουλειά έγινε πουθενά σκοτεινά και απόμερα;

                        Comment


                        • #57
                          Και αν προσέξετε, το λεμόνι είναι όντως στημένο.
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #58
                            Το κουκούτσι στο τραπέζι ποιος θεός το έβαλε ρε :xp:

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by sub_zero View Post
                              Προχθες το βραδυ ημουν με την κοπελα μου και μετα τον ερωτα δεν ηξερα τι να κανω. Αυτη ξυπνια, κάπνιζε στωικα το τσιγαρο της. Εκεινη τη στιγμη ενιωσα ελαφρως αμηχανος. Απο τη μια μεν, εβλεπα οτι αυτη ηθελε κατι παραπανω αλλα εγω δεν ηξερα πως να προχωρησω. Τι ηθελε; 2ο γυρο; Δε νομιζω, μολις ειχαμε τελειωσει. Μηπως να συζητησουμε; Ειλικρινα δεν ηξερα τι να κανω. Τελικα της προτεινα να πεσουμε για υπνο κι εκεινη συμφωνησε με ενα μαλλον νωχελικο υφος.

                              Ακομα αναρωτιεμαι εαν επραξα σωστα. Πηγα στα σιγουρα ή μηπως ημουν απλα δειλος με αυτη την επιλογη;
                              Ωραιο το σεξ, αλλα μετα ΤΙ;

                              Σοβαρές απαντήσεις οσο γίνεται παρακαλώ.
                              Σωθηκες, το ιδιο θεμα ειχα θεσει κι εγω πριν χρονια - να μη τα πολυλογω αλλα οτι και καλα με τη κοπελα ενιωθα οτι περα απο το σεξ αναζητουσα το επομενο επιπεδο της σχεσης μας - αλλα τελικα ολοι το πηραν στο τρολλινγκ, ακομη κι ο Dj που περιμενα να με υποστηριξει νομισε οτι εκανα πλακα και τελικα μετα απο λιγο καιρο χωρισα με τη κοπελα και το ριξα στα burgers...
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #60
                                To epomeno epipedo mias sxeshs loipon einai ta Burgers... seems legit to me!
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X