Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γυναίκες gamers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ground_zero View Post
    Mhn masas re, spase to katesthmeno!
    To latiniko alfavhto den einai grammatika lathos, astous na lene, allo na mhn ksereis na grafeis orthografimena, allo na kaneis lathos sthn syntaksh kai allo na grafeis me latinika gramατα


    οκ, το θεμα ειναι ακυρο με τη συζητηση, αλλα ηθελα να το πω αυτο: υπαρχουν ατομα που θεωρουν οτι η χρηση greeklish αλλοιωνει τη γλωσσα και συμφωνω, αυτο που με πειραξε ηταν το οτι δεν μπορω να διορθωσω κατι γραφοντας με greeklish , οτι δηλαδη αν γραφεις με ελληνικα και τονους τα λεγομενα σου εχουν μεγαλυτερο κυρος?
    εγω λατρευω την ελληνικη γλωσσα και τη χειριζομαι αρκετα καλα, ποτε δε με επηρεασαν ποτε μου τα greeklish γιατι εχω υποβραθο.. και δεν ηθελα να διορθωσω το παλικαρι ουτε για να δειξω οτι ξερω ουτε για να ειρωνευτω, το ιδιο θα ηθελα να κανουν και σε μενα αν εκανα καποιο λαθος ακριβως γιατι θελω να χειριζομαι σωστα τη γλωσσα.. οποτε το συγγνωμη πηγαινε εκει , στο αν φανηκε διαφορετικα απο οτι θα επρεπε:Ρ

    Comment


    • Mh dineis shmasia apla..

      Kanw to switch se greeklish kai egw, me epeise o GZ telika.. ;)

      Comment


      • χαχαχ εγω το εβαλα ελληνικα για να μη μου την ξαναπει :Ρ

        Comment


        • Oh, c'mon...
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Κράτησέ το στα ελληνικά, καλύτερα είναι και στο ενδεχόμενο ενός κατεβατού θα έχεις περισσότερους αναγνώστες.

            Comment


            • Ενταξει το σεντονι δεν παλευεται ευκολα σε greeklish αλλα να γραψεις μια προταση σε chat στυλ ειναι μια χαρα..

              Comment


              • Μια χαρά είναι η Ελληνική γλώσσα, αλλά βάζε και τόνους. Και είσαι και λάτρης της Ελληνικής γλώσσας, τρομάρα σου.

                Αν κάποιος θέλει να τα γράφει σε greeklish, να τα κάνει στο chat. Όχι εδώ που μπαίνει συζήτηση με ΤΕΡΑΣΤΙΑ κείμενα. Ευχαριστώ. ^^
                sigpic

                Comment


                • Και γω ψηφίζω ελληνικά πάντως. Και καλά έκανες που διόρθωσες τον Καταραμένο (προφανώς δεν είναι ο μόνος που το κάνει) και καλά σου είπε ο Ραφ.
                  Δε θα σου πω για βιασμούς της γλώσσας και άλλα τέτοια δραματικά (γιατί βαριέμαι) αλλά σίγουρα κάνει αυτά που γράφεις πιο ευανάγνωστα. Άντε, τώρα σου μένει να φτιάξεις το shift και το κουμπί της τελείας και θα είσαι τέλεια!


                  Είναι κρίμα πάντως που δεν φτάνεις τα στάνταρ του Aion που είναι σούπερ-ομορφάντρας και 100% αρσενικό που ασχολείται με μόνο αντρικές δουλειές και θα πρέπει να αρκεστείς σε κάποιον πιο δεύτερο αλλά τι να κάνεις, έτσι είναι η ζωή, άδικη...
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • απαπα στριμάδια , ορίστε 'ντάξει τώρα; (μέχρι και ελληνικό ερωτηματικό έβαλα!)

                    Comment


                    • Κεφαλαία τώρα και είσαι κυρία.

                      Comment


                      • Comment


                        • Στην αρχή κάθε πρότασης εννοούσα, προς Θεού .

                          Comment


                          • Πόσο το αγαπάω αυτό το Thread, όταν λέει ο καθένας το μακρύ και το κοντό του.
                            sigpic

                            Comment


                            • Άσχετο...

                              Tenshiko,παίζεις Suikoden??? Αν ναι είσαι γαμάτη

                              Comment


                              • Τα greeklish όταν δεν έχουν σωστή ορθογραφία,σύνταξη και είναι γεμάτα συντμήσεις της κακιάς ώρας είναι αισχρά.
                                Όταν όμως,κάποιος τα χρησιμοποιεί σωστά,βλέπε Ground,είναι μια χαρά.
                                Just my 2 cents.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X