Announcement

Collapse
No announcement yet.

Όταν ήμουν 8...(για "παιδιά" από 8 εώς 108 χρονών ;P)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Comment


    • Οποιος μου πει σε ποια αληθινη πιστα ειναι γυρισμενη η διαφημιση του Pole Position κερδιζει μαντζουνι. No cheating, no googleing. OK?
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • Aυτή με τη διάσημη στροφή που έχεις δηλώσει ότι θα ήθελες να οδηγήσεις εκεί; LAguna seca δεν τη λένε;

        Comment


        • Σιγουρα δεν υπαρχει αυτη τη στιγμη στην F1, σκεφτηκα μηπως ηταν η Jerez αλλα ισως ειναι αυτη που λεει ο Sub.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • O sub κερδίζει το chupa cup. Είναι η Laguna Seca.
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • Δεν ξέρω γιατί,αλλά έχω την εντύπωση πως εδώ ταιριάζει καλύτερα.
              Carpe diem

              Comment


              • θεϊκό
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Πράγματι!

                  Θα προσέθετα πολλά, του στυλ "Tα clubs έπαιζαν καλή μουσική", "Τα αντρικά γυαλιά ηλίου ήταν όντως κουλ" και άλλα...
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • Αυτα δεν ειναι 90s problems...
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • 1-0
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Ναι, γιατί το "Δε μπορώ να διαλέξω δουλειά" είναι πρόβλημα...

                        Αλλά τι λέω, που να καταλάβω εγώ το ΔΡΑΜΑ ενός ανθρώπου που προσπαθεί να μπει στην παραγωγική διαδικασία σε καιρούς που οι δουλειές αφθονούν και δεν ξέρει ποια να πρωτοδιαλέξει! Εγώ, ο αχάριστος, που ενηλικιώθηκα στην εποχή της ευκολίας, στην όποια μπαίνεις σε ό,τι δουλειά βρεις - αν βρεις, γιατί μπορεί και να μη βρεις και να κάθεσαι όλη μέρα!
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Ρε thecursed αυτο ειναι ειρωνικο βασει του "first world problems"
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Re the cursed ligo humor re

                            Ta clubs epaizan ontws kalh mousikh tote.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Ground, με τη δική σου λογική εσείς δεν έχετε χιούμορ, γιατί πολύ απλά όσο first world problem είναι το "Δε μπορώ να διαλέξω δουλειά γιατί όλες είναι γαμάτες", άλλο τόσο είναι το "Δε μπορώ να διαλέξω γυαλιά ηλίου γιατί όλα είναι γαμάτα" και το "Δε μου φτάνει η νύχτα για να γυρίσω όλα τα γαμάτα clubs".

                              Νομίζω πως είναι απλό αυτό που έγραψα και προσαρμόζεται πολύ εύκολα στη λογική του link. Το ότι η διατύπωση μου ήταν διαφορετική και δεν το έθεσα υπό πρίσμα "προβλήματος", έγκειται στο ότι θεώρησα πανεύκολο το να το κάνει ο καθένας αυτό για τον εαυτό του. Εγώ απλώς έδωσα δυο πλαίσιο αντίθεσης μεταξύ 90s και 00s τα οποία είχα έντονα στο μυαλό μου.

                              Ήμαρτον πια!
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • Ground, με τη δική σου λογική εσείς δεν έχετε χιούμορ, γιατί πολύ απλά όσο first world problem είναι το "Δε μπορώ να διαλέξω δουλειά γιατί όλες είναι γαμάτες", άλλο τόσο είναι το "Δε μπορώ να διαλέξω γυαλιά ηλίου γιατί όλα είναι γαμάτα" και το "Δε μου φτάνει η νύχτα για να γυρίσω όλα τα γαμάτα clubs".
                                Allo enow, enow oti den xreiazetai na ta yperanalyeis ola se tetoio vathmo, merikes fores arkei aplws na kaneis xavale...
                                Kai mono pou grafeis oti exeis grapsei ws twra kanei to post sou kourastiko (toulaxiston gia mena), den kserw an katalaves ti enow twra pou to ekshgisa kalytera.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X