Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφεροντα (πασης λογης) βιντεο στο internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ο τιτανοτεράστιος

    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


    μου τα χαλάει όμως εκεί που λέει πως οι Κύπριοι δεν είναι Έλληνες. Στα άλλα συμφωνώ.
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Μου άρεσε πολύ...Τυπάς έχει μαζέψει...χαμόγελα από το youtube - νέων, παιδιών, γέρων, γυναικών, ανδρών, πάσης φυλής,χρώματος και εμφάνισης.Δε ξέρω,πάντως για όσο διαρκούσε με έκανε να νιώσω καλύτερα...Μου θύμισε τις ωραίες εποχές που στο δημοτικό φτιάχναμε ζωγραφιές/κολάζ/κ.α. με ωραία θέματα όπως πχ την πολυπολιτισμικότητα.

      Αφιερωμένο εξαιρετικά και με μεγάλη αγάπη σε όσους πιστεύουν πως επειδή έτυχε να γεννηθούν σε ένα γεωγραφικό τόπο, τους κάνει ανώτερους ή καλύτερους ανθρώπους,εν έτει 2010.Και ναι,εσεις οι 2-3 τέτοιοι που βρίσκεστε εδω μέσα,καρφάρα είναι.

      Send this to anyone who needs a smile.Facebook: http://facebook.com/danielgardnerfansInstagram: http://instagram.com/danielgardnerTwitter: http://twitter.com...
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Αφιερωμένο εξαιρετικά και με μεγάλη αγάπη σε όσους πιστεύουν πως επειδή έτυχε να γεννηθούν σε ένα γεωγραφικό τόπο, τους κάνει ανώτερους ή καλύτερους ανθρώπους,εν έτει 2010.Και ναι,εσεις οι 2-3 τέτοιοι που βρίσκεστε εδω μέσα,καρφάρα είναι.


        :resp:

        Comment


        • Να διευκρινισουμε ομως οτι προφανως ο Somari δεν αναφερεται σε καποιος κωλοφαρδους που γεννηθηκαν στο Χορτιατη, εσεις οχι μονο πρεπει να νιωθετε υπερηφανοι αλλα κανετε υπερηφανο και ολο το forum
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by Ramparter View Post
            Να διευκρινισουμε ομως οτι προφανως ο Somari δεν αναφερεται σε καποιος κωλοφαρδους που γεννηθηκαν στο Χορτιατη, εσεις οχι μονο πρεπει να νιωθετε υπερηφανοι αλλα κανετε υπερηφανο και ολο το forum
            Δε νομίζω πως υπάρχουν άνθρωποι με γνήσιο αίμα Χορτιάτη εδώ μέσα. Εγώ γεννήθηκα κοντά, αλλά όχι αρκετά κοντά.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Εγώ γεννήθηκα στο Πανόραμα και ο Χορτιάτης που αχνοφαίνοταν απέναντι στον ορίζοντα ήταν το πρώτο πράγμα που είδα. Δεν έκλαψα, δεν έχυσα ούτε δάκρυ. Η ασφάλεια που αισθάνθηκα αντικρύζοντας τον ιερό λόφο-ηφαίστειο γαλήνεψε την μωρουδίστικη καρδιά μου.

              Comment


              • Originally posted by Imrahil View Post
                Εγώ γεννήθηκα στο Πανόραμα και ο Χορτιάτης που αχνοφαίνοταν απέναντι στον ορίζοντα ήταν το πρώτο πράγμα που είδα. Δεν έκλαψα, δεν έχυσα ούτε δάκρυ. Η ασφάλεια που αισθάνθηκα αντικρύζοντας τον ιερό λόφο-ηφαίστειο γαλήνεψε την μωρουδίστικη καρδιά μου.
                Μια απ' τα ίδια.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Μια απ' τα ίδια.
                  Είστε αδέρφια ή απλά γεννηθήκατε στο ίδιο σπίτι-κοινόβιο; Από ότι ξέρω, το προνόμιο της θέας στο Χορτιάτη το έχει κανείς μόνο από μια συγκεκριμένη περιοχή στο Πανόραμα αφού ο Χορτιάτης καλύπτεται από πυκνή βλάστηση (εξού και το όνομα Χορτιάτης).
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Υπάρχει μαιευτήριο, το οποίο για προφανείς λόγους βλέπει στον Χορτιάτη. Έρχονται μητέρες από όλο τον κόσμο για να γεννήσουν εκεί, είναι σαν γκαστροπροσκύνημα.

                    Comment


                    • είναι σαν γκαστροπροσκύνημα
                      Δηλαδή δεν έρχονται μόνο μητέρες, αλλά και γυναίκες που θέλουν να γίνουν μητέρες;
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Όχι, αυτές πάνε για νυχτερινές προμενάδες στο Σεϊχ Σου.

                        Comment


                        • http://www.euronews.com/nocomment/ Jumping from one rock to the other, scaling walls or any man-made height without any aid, Jyoti Raju truly lives up to his...




                          Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • Μιας και πιάσαμε τα πολυπολιτισμικά δείτε και αυτό το υπέροχο βιντέκι που δείχνει τοποθεσίες με τους ντόπιους από όλο τον κόσμο, συνοδευόμενο από πολύ ωραία μουσική. Μπορεί να το έχετε ήδη δει, βγήκε πριν από 2 χρόνια περίπου και είναι από τα πρώτα που υποστήριζαν 720p.



                            Έλα, πείτε την αλήθεια, συγκινηθήκατε!

                            Υ.Γ.: Εύλογα κάποιος θα αναρωτηθεί, καλά πως και δεν ήρθε στην Ελλάδα;; Το είχα ρωτήσει στα comments και μου απάντησαν ότι πήγε να χορέψει στον Παρθενώνα αλλά τον πρόγκηξε η ασφάλεια!! Pwned by Ελλαδάρα!! :S:S. Το δείχνει στο αντίστοιχο βίντεο με τις κομμένες σκήνες!
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • LOL ρε πήγε στο "τείχος" της Κορέας αλλά τον έδιωξαν από τον Παρθενώνα.
                              Πολύ ωραίος ο τύπος,τέτοια βίντεο πρέπει να βγαίνουν πιο συχνά.

                              EDIT:

                              Hahaha College Humor delivers again:

                              Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Ε μλκ κι αυτος γιατι πηγε Παρθενωνα και δε πηγε ας πουμε στο Συνταγμα που ειναι πλατεια...
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X