Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφεροντα (πασης λογης) βιντεο στο internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Δε κόλλαγε κάπου καλύτερα και είπα να το βάλω εδώ.
    Music video του Twilight Princess με μουσική από Blind Guardian (Nightfall), από τα καλύτερα που έχω δει στα internetz.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #92
      Υποθέστε πως ένα ελικόπτερο πετάει,κι ο έλικας του γυρνάει με συχνότητα 500 κύκλους το δευτερόλεπτο.Επίσης έχουμε μια βιντεοκάμερα η οποία καταγράφει στα 500 fps.

      Αν τραβήξουμε με αυτή τη βιντεοκάμερα,το συγκεκριμένο ελικόπτερο,έχουμε ένα πολύ ενδιαφέρον αποτέλεσμα:

      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #93
        Ρε loggo δε κολαει καθολου η μουσικη με το υφος του παιχνιδιου.

        Καλο αυτο με το ελικοπτερο, οι ελικες πρεπει να ηταν ελαφρως πιο γρηγοροι.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #94
          H ελαφρώς πιο αργοί.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #95
            Καθισμα,μια παραλία στην Λευκάδα με πολύ δύσκολη πρόσβαση.
            Για αυτόν τον λόγο έχουν βάλει τα συγκεκριμένα ταξί να σε κατεβάζουν:

            http://www.youtube.com/watch?v=aejq-...eature=related
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #96
              Όντως, έχω παέι αρκετές φορές με Burai & Co και είναι όντως πολύ ωραία παραλία. Τρελλό αέρα και πολύυυ κύμα....και το 3ο? στα 5 βήματα είσαι άπατα xD

              Και όιντως είναι περίεργη η πρόσβαση
              "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

              Comment


              • #97
                Επειδή μιλάμε για τα μέρη μου(Λευκάδα) το κάθισμα είναι εύκολα προσβάσιμο και η καλύτερη παραλία στο νησί.

                Δύο είναι οι παραλίες στην Λευκάδα που δεν μπας με αμάξι και αυτές είναι οι Εκρεμνοί και το Porto Κατσίκι.

                Comment


                • #98
                  Επειδή μιλάμε για τα μέρη μου(Λευκάδα) το κάθισμα είναι εύκολα προσβάσιμο και η καλύτερη παραλία στο νησί.

                  Δύο είναι οι παραλίες στην Λευκάδα που δεν μπας με αμάξι και αυτές είναι οι Εκρεμνοί και το Porto Κατσίκι.


                  [/b]

                  Καλά είπαμε,αυτή η παραλία είναι προσβάσιμη μόνο από τον 007...

                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #99
                    Όταν λέει δύσκολη η πρόσβαση ο Sith,εννοεί όταν έχεις το δίπλωμα ένα χρόνο και έχεις οδηγήσει μισό και λιγότερο.
                    Ευτυχώς πλέον το κατέχουμε καλύτερα το πράγμα

                    Πάντως Λευκάδα καλοκαίρι τη λατρεύω.Πάλι καλά που μπορώ να πηγαίνω όποτε θέλω πλέον
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Η Λευκάδα όντως είναι πολύ ωραία (και ακριβή απ? όσο θυμάμαι), btw έχω επισκεφθεί και τις δυο παραλίες και αμφότερες είναι γαμάτες.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Ωραια σκηνη.. κριμα για τα σχολια απο κατω.

                            Comment


                            • Ωραια σκηνη.. κριμα για τα σχολια απο κατω.
                              [/b]

                              Μερικοί ίσως πούνε "Ωραία σχόλια,κρίμα για την σκηνή από πάνω"
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • πολύ γαμάτη σκηνή.θυμάμαι όταν την είχα πρωτοδεί.μια από τις κορυφαίες σκηνές στην ιστορία των ελληνικών σειρών.ευχαριστώ Σαμάρι που μου τη θύμισες.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X