Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Loggo View Post
    Σήμερα το πρωί πήρα το χαρτί και, αφού κάναμε μια βόλτα με τα παιδιά στη πόλη, μπήκαμε στο ΚΤΕΛ και φύγαμε.
    Λολ ρε και εγώ ακριβώς τέτοια εποχή πέρυσι (10 Ιανουαρίου 2010) είχα απολύθεί. Καλός πολίτης λοιπόν;).

    Μάιο δεν μπήκες; σαν χαρίσαν μήνα τελικά; κάτι άκουσα δεν ειχαν λεφτά για τρόφιμα ώστε να τρώνε οι φαντάροι και έτσι τους απέλυσαν ένα μήνα νωρίτερα, ισχύει αυτό;
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Kalos poliths wre, kai kalwshrthes sto forum ksana
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Να είστε καλά παίδες.
        Originally posted by Xeno View Post
        Να κανεις και catch up με τα δεδομενα του χωρου σιγα σιγα, ωρα να δεις ποσα καλα platformers εχουν βγει τους τελευταιους μηνες.
        Ναι υπάρχει πολύ πράμα και κάποια στιγμή, σιγά σιγά, θα δω τι παίζει. Πάνω από μια δεκαετία απόχης, και το είδος είπε να επανέλθει όταν μπήκα φαντάρος. Δηλαδή, απλά.:kill:
        Originally posted by BigBOSS View Post
        Λολ ρε και εγώ ακριβώς τέτοια εποχή πέρυσι (10 Ιανουαρίου 2010) είχα απολύθεί. Καλός πολίτης λοιπόν;).

        Μάιο δεν μπήκες; σαν χαρίσαν μήνα τελικά; κάτι άκουσα δεν ειχαν λεφτά για τρόφιμα ώστε να τρώνε οι φαντάροι και έτσι τους απέλυσαν ένα μήνα νωρίτερα, ισχύει αυτό;
        Μπα, πολλά ακούστηκαν αλλά τίποτα δεν έγινε τελικά. Έκανα ένα μήνα λιγότερο λόγω τρίτεκνης οικογένειας. Από Δεκέμβρη και μετά πάντως, στη μονάδα μας τουλάχιστον, λόγω κρίσης, έπεσε πολύ κονσέρβα. Ζβαν, ντολμαδάκια και βοδινό-τσίχλα. Μάσαγες, μάσαγες...μάσαγες λίγο ακόμα και μετά, αν ήθελε, κατέβαινε.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Originally posted by Xeno View Post
          Scatman εσυ πώς τα πας, σε ποια μοναδα θα πας τελικα αν δεν εχεις ηδη παει καπου μετα το ΚΕΤΘ;
          Είμαι στην Κω, 80 Εαρμέθ. Παλιότερα ήταν κακό στρατόπεδο αλλά ευτυχώς λόγω πολλών νεοσυλλέκτων, τα πράγματα είναι πλέον οκ. Η υπηρεσία πάει 1-1 , 1-2 και στη χειρότερη 1-3. Είμαστε συνολικά 50-60 άτομα και τόσους πολλούς δεν είχε εδώ και πολλά χρόνια η μονάδα.

          Περί μαυρίλας, τις πρώτες ημέρες πέρα απ'τη βροχή..κυριαρχούσε η σκοτεινιά...στη μονάδα οι μαύροι μπερέδες κι επιπλέον, τριγύρω πετούσαν κατά σμήνοι 100αδες μαύρα κοράκια (λόγω χωματερής με σκουπίδια...) .

          Τι πιο ψαρωτική μαυρίλα από αυτές τις εικόνες?

          Το παράπονό μου (και γενικά των περισσοτέρων) είναι ..η ίδια η Κως!
          30.000 κάτοικοι συνολικά... που σημαίνει ΑΔΕΙΑ τελείως όμως! Ευτυχώς το καλοκαίρι ο πληθυσμός εκτοξεύεται στους 150.000-200.000 οπότε ελπίζουμε σε βελτίωση!
          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

          Authenticity sir, authenticity. "

          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



          Comment


          • Καλός πολίτης ρε Loggo, μας έλειψες!
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Καλος πολιτης loggo
              και καλως ηρθες παλι στην γλυκια ρουτινα της καθημερινοτητας που οι μερες περναν σαν νερο .

              Scatman (και λοιποι ) καλο υπολοιπο .

              Comment


              • Καλός πολίτης loggo!

                Comment


                • Loggo καλό υπόλοιπο.
                  Scatman ΕΑΡΜΕΘ ήταν ο κολλητός μου,305 σειρά.Αν θυμάμαι καλά μου είχε πει ότι ήταν κομπλέ όσον αφορά εξόδους κλπ,αλλά δεν παίρνω και όρκο.Πάντως το καλοκαίρι θα φας ΚΑΛΑ.;)
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Mexri to kalokairi tha apolythei
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Originally posted by Ground_zero View Post
                      Mexri to kalokairi tha apolythei
                      Αύγουστο δεν απολύεται ο Scatman;
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • Dikio exeis ypologisa lathos.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Αλταιρ, μέσα στο στρατόπεδο υπάρχει κι άλλη μονάδα η ΤΥΕΘ όπου από ανέκαθεν ήταν ούμπερ βυσματική κι εκεί εντάσσονται οι γιατροί, νοσηλευτές κτλ. Επίσης, υπάρχουν κι άλλες μονάδες με παρόμοια ονομασία (νομίζω ΕΑΝΕΘ ή κατι τέτοιο). Σίγουρα ήταν στην ίδια?

                          Απόσο ξέρω, οι προηγούμενες ΕΣΣΟ ~ ιδιαίτερα οι 310-311~ έφαγαν τρελή εμπλοκή. Τώρα για τόσο πολύ πριν, δε γνωρίζω αρκετά.

                          Αύγουστο απολύομαι...την περίοδο που θα μπει στα κέντρα η νέα ΕΣΣΟ. Μακάρι να φάμε καλά

                          Αν και απ'τις 10 που πρέπει να είμαστε μέσα...δε ξέρω τι προλαβαίνεις να κάνεις.
                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • ΕΑΡΜΕΘ ήταν,τέθωρας σαν κι εσένα.Ο άλλος κολητός ήταν ΤΥΕΘ αλλά έκατσε 15 μέρες και μετά τον φέρανε 401.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Αντε καλος πολιτης loggo!

                              Comment


                              • Αληθεύει πως το πρόστιμο εξαγοράς όλης της θητείας πηγε στα 6 χιλιάρικα;

                                Comment

                                Working...
                                X